Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. w Straszyn

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.?

Byly pracownik Nowy wpis

Żadnych. Zatrudniają wszystkich, bo i tak nie wypłacają pieniędzy. Poza tym i tak nie wykonują swoich usług dla firm, z ktorymi pracuja. (usunięte przez administratora) jak tylko sie da. ODDAJCIE PIENIADZE!!!

Marek Nowy wpis

Witam .Chciałbym ostrzec wszystkich firma nie płaci podwykonawcom. Odradzam współprace z tą firmą.

Daniel Nowy wpis
@Marek

Mi wiszą 2000 zł i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nic musiałem wyjechać za granicę przez tych (usunięte przez administratora) firma skandal detektywistyczna i czyszcząca tylko pod siebie brudy trzeba zgłosić ich gdzieś bo to absurd

Odradzam współpracę z tą firmą nie wywiązują się z płatności a następnie nie odbierają telefonów .ODRADZAM

Byly

To wielka ściema. Kiedy pracowałem i byłem czyścić went w szpitalu to przeraziłem się jaką to ściema. Prokurator powinien się im dobrać do dupy. Poza tym wiele niedomówień. Umowa o dzieło a jak się coś stanie to radź sobie sam. Nie polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Beata

Nie płacą. Są zadłużeni. Poczytaj opinie na Google.

Mirosław
@Beata

Dużo jest tego typu opinii. I to chyba już od roku tak wygląda? Jedno mnie dziwi, bo są zarzuty o niepłaceniu zarówno kontrahentom, jak i pracownikom.. Czy to sprawia że ludzie odchodzą od nich?

Jeśli chcesz otrzymać wynagrodzenie to się w to nie pakuj, bo będziesz się sądzić. Polecam poczytać opinie na google, każdy się skarży - zarówno pracownik, jak i firmy podejmujące z nimi współpracę. Te dobre dodane są chyba z ich własnych kont. Pozdrawiam i nie polecam - jeden z pokrzywdzonych

Kamila

Aha, ale jeśli to prawda to co dalej z nimi w takim razie?

@Kamila

Nie rozumiem pytania. Jeśli jest Pani pokrzywdzona proponuję złożyć zawiadomienie do odpowiednich organów. Jeśli chce podjąć Pani współpracę z tą firmą proponuję zastanowić się kilka razy oraz zapoznać się z innymi opiniami.

Honorata

Sugerujesz że każdy jest tak traktowany? Nie widzę tu tylko i wyłącznie złych opinii, dobre tez są przecież.

były

zakończyłem z nimi współprace z przyczyn osobistych - praca ok - elastyczne grafiki

Sylwia
@były

A jak zarobki? Też były w porządku?

był
@Sylwia

raczej adekwatne do wykonywanej pracy - jak na rynek PL - godnie ,

@był

Czyli żadnych nieścisłości w niczym nie było i problemów też? A ogólnie to jak długo i za co odpowiedzialny tu byłeś?

Kim jesteś Pani Beato ? Pracuje w.firmie od.2 msc - nigdy nie miałem trudności z otrzymaniem pieniędzy, kto nie płaci kontrahentom? Wiem że wielu pracownikow w ostatnim czasie zostało zwolnionych z takich przyczyn jak kradzieże, brak jakichkolwiek kompetencji w branży, a nawet zwykłego umycia kratki wentylacyjnej- to właśnie tacy ludzie piszą opinie przez których wiele firm Polsce cierpi a nawet ogłoszą upadlosc powierzając swoje mienie ludziom którzy dostają kredyt zaufania a realnie niszczą ludziom biznes , Nie Pozdrawiam, ludzi którzy tu pracowali pracowali muszę po nich poprawić, Amatorka

Kamila

Co Ty mówisz, ale bezczelność a co kradli i na jakie koszty to mogło firmę narazić? I ogólnie sądownie konsekwencji nie było a to wyciąganych przypadkiem? No a jeśli te negatywy to akt zemsty i frustracji to jawnie świadczy o tym jakimi ludźmi tak naprawdę są

Wiesz, ale pod wpływem wpisu Beaty zajrzałam w internet i znalazłam takie opinie nie tylko kontrahentów, ale pracowników też. Czy masz dowody że na brak wypłat narzekają tylko ci byli o których piszesz i że nikt z rzetelnych pracowników nie został tak potraktowany?

Ferber

szybki czas rekacji do awarii - polecone dalej

kuba

polecam

Zbyszek

Dobra ta firma, szkoda że zatrudniają dzieciaków i wieśniaków- później tylko poprawka

PB

Prosimy o kontakt w dniu jutrzejszym pod nr 889889109 w celu wyjaśnienia powyższych „zarzutów”.

@PB

Widzę Michał że nadal, borykasz się z problemami związane z uczciwością. Jak, długo jeszcze będziesz (usunięte przez administratora) i wykorzystywał ludzi? ????

Iwona
@Gdynia

Czy coś się wyjaśniło? Jestem ciekawa jak sprawa potoczyła się dalej..

@Gdynia

Firma największego przekreciarza jaki istnieje przyjmują ludzi do pracy nikt nie ma umowy o pracę wogole żadnej nie wypłacają ludziom pieniędzy pewna grupa ludzi walczy w sądzie o swoje pieniądze obiecują góry i nic z tego nie ma omijać wielkim łukiem (usunięte przez administratora)

byly pracownik

(usunięte przez administratora) Praca wygląda tak by wyglądała ładnie na pierwszy rzut oka. Dezynfekcja wgl nie istnieje, kanały są czyszczone tylko kawałek, aby przy odbiorach bylo czysto. i tylko pokazywane są czyste, reszta jest brudna. Wyciąg, który podlacza sie do centrali również wcale nie działa. Wiem, bo pracowałem tam. Nie pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

Byly
@byly pracownik

usuwają opinie notorycznie!!! a wszystkie widoczne pozytywne są ich własnymi opiniami! oddajcie wreszcie pieniadze! czy glupie troche ponad 1000 zl to tak wiele?

Można dostawać wypłaty tygodniowe ?

Sławek

Firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie od samego począku , współpraca układa się dobrze , z płatnościami również nie ma kłopotów

Daniel

Cofam wcześniejszą wiadomość na temat firmy wszystko ogarnięto w kilka minut a co do samej pracy polecam każdemu kto lubi wyzwania i kasę plus atmosferę

Mam wrażenie, że konkurencja robi wszystko żeby zaszkodzić firmie tym bardziej, że zbiera dobre opinie .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 11
    83-010 Straszyn

Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o.