Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

Siemens

Wewnętrzny spór wsród pracowników, wzajemne donoszenie na siebie, firma zatrudnia nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach , brak przestrzegania. Zasad BHP szczególnie zaklad Mokry Dwór stanowczo odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora).

MPWiK SA - Dział HR
@Siemens

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać konkretne sprawy, które mogły Cię niepokoić, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami bezpośrednio pod adresem: praca@mpwik.wroc.pl. Doceniamy wszelkie informacje, które mogą nam pomóc w usprawnianiu naszych działań i stworzeniu lepszych warunków pracy dla naszych pracowników.

Wodnik

Niestety tak jest. Dyskryminacja pracowników fizycznych funkcjonuje na stołówce nawet jest informacja. Związki pozostawiają wiele do zyczenia nic nie robią dla pracowników kolesiostwo z kierownictwem

Czy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

MPWiK SA - Dział HR

Z zasady zatrudniamy na umowę o pracę. Nie wykluczamy jednak rozmów na temat współpracy na innych zasadach.

Elek

Ja mam poczucie podobne, choć pracuję nie wiele - ale kilka lat. Obserwuję jednak mega spokój jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia. @Pracodawca robisz to dobrze!

Rekrutacja prowadzona w bardzo jasny i miły sposób. Długo czekałem na odpowiedź, ale zostałem też poinformowany, że może to się przedłużyć.

Duży nacisk na wyjaśnienie zasad współpracy i tego, czego można się spodziewać w firmie.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Nikodem

Praca jak w (usunięte przez administratora)na Grobli jest ponoć dobrze ale na Mokrym Dworze to inny świat. Brak możliwości zakupienia śniadań , brak płatności karta za posiłek, jest dowożony ale mniejsze porcje , jest płatny !! Brak poszanowania pracowników. Koszenie dzięsiątków hektarów bez posiłku regeneracyjnego. Koszenie w upale. Niska płaca. Stanowiska Operatorskie to praca w zieleni miejskiej mówimy cały czas o Mokrym dworze.

Wpisznick

Układy i układziki trzymaja na powierzchni ludzi którzy nie wiadomo czemu jeszcze mają kogokolwiek pod sobą ... Dostaja (usunięte przez administratora) kasy w nagrodach zamiast docenić osoby dzięki którym je mają .... to powoli dociskają imm śrubę uprawiając przy tym politykę ..

Boro

Takie rzeczy to tylko w państwowej firmie - a my płacimy koszmarne pieniądze za wodę. Specjalny pracownik do koszenia trawy. Czyli od października do kwietnia nic nie robi. W zimie to trawa chyba nie rośnie ?

Benson

To prawda że powstała jakaś spec Komisja która bada okoliczności mobbingu ? Taka dużą firma miejska i mobbing ???? chyba czas na zmiany

Rico

Pracuje tu ładnych parę lat, nie narzekam mogła by być większa kasa ale nie jest źle. Są dobre warunki socjalne zajączek, grusza. Praca czasem uciążliwa na nockach. Ogólnie jest ok.

Qwertyk

Dzień dobry, zakład Mokry Dwór panuje bardzo zła atmosfera, bardzo złe warunki pracy także przemoc psychiczna ze strony przełożonych, pracownicy nie chętnie przychodzą do pracy. Pracownicy boją się przełożonych to nie jest normalne. Płaca niska. Praca ponad siły często w upale. Brak odpowiedniego sprzętu do pracy to znaczy stare zdezelowane kosiarki. Praca często ręcznymi kosami na bardzo stromych skarpach - grozi upadkiem i wypadkiem. Firma zamiast dać nowy sprzęt cały czas go naprawia w kiepskim serwisie i przełożeni zwalają winę na pracownika jak coś się zepsuje w kosie. Stanowisko np. Operatora jest równoznaczne ze stanowiskiem pracownika zieleni miejskiej. W okresie ciepłym zamiast zajmować się technologia wody. Operatorzy koszą trawę całymi dniami w upale ponad 30 stopni. Potem są awarie i winę zwalają na pracowników, że nie dopilnowali swojej pracy operatorskiej - paranoja. Nie polecam i odradzam bardzo prace w tym zakładzie.

Nicky-1

Niska płaca, praca ciężka, odpowiedzialna. Pracowałem na Mokrym Dworze nie polecam. no chyba ze ktoś jest masochistą ponieważ tu źle się traktuje pracownika. Odradzam prace tutaj .

Wykonawca
@Nicky-1

Panie Nicky-1. Ta ciężka praca to siedzenie w kańciapie filtrowej czy pompowni? Pracowałem kilka razy na zlecenie MPWiK i napatrzyłem się na tą ciężką pracę - szczególnie na II zmianie. Gdy coś trzeba było wytłumaczyć to nigdy nic nie wiedzieli. Gdy trzeba było pomóc - zapomnij. Ale po pracy u prywaciarza chciałem spróbować i się nie udało - za małe kwalifikacje. Pani od rekrutacji opowiadała jakieś banialuki. Nie startujcie bo i tak się nie zostaniecie - szkoda czasu.

Tom
@Nicky-1

Kolego. Możesz rozwinąć temat "ciężka praca"? Opinie nie są pochlebne, ale mam blisko więc może spróbuję. Ta ciężka praca to: Kopanie rowów, dźwiganie ciężarów, stanie 8 godzin przy maszynie, praca w hałasie, praca w terenie bez względu na pogodę? Proszę o kilka słów opisu.

Klient.

Jestem niezadowolony z waszych usług i to bardzo. Mam nadzieje że obniżycie ceny za wodę bo są za wysokie, chyba wykopie sobie studnie. Niezadowolony klient

MPWiK S.A. Wrocław - Dział HR

Szanowni Państwo, najwyższą powinnością naszej firmy jest służba społeczności miasta Wrocławia – świadczymy usługi 24 godziny na dobę i dążymy do tego, aby były on realizowane na jak najwyższym poziomie. Stąd w wielu obszarach nasi pracownicy wykonują swoje zadania w trzyzmianowym systemie pracy. O tym, że jesteśmy cenionym pracodawcą świadczy fakt, że nasi pracownicy wiążą się z nami na wiele lat (ponad 60% załogi to pracownicy, którzy mogą pochwalić się ponad 10-letnim stażem pracy). Jesteśmy również firmą wielopokoleniową, a nasi pracownicy rekomendują pracę swoim najbliższym. Jednocześnie mając na względzie odpowiedzialność jaka na nas ciąży, przywiązujemy ogromną wagę do atmosfery, warunków pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Stąd, gdy pojawiają się sygnały o jakichś nieprawidłowościach, szybko reagujemy docierając do źródła problemu. Następnie szukamy konstruktywnych rozwiązań, które wdrażamy w życie. Jeśli mają Państwo konkretne uwagi nt. pracy w naszej firmie, zachęcamy do skierowania ich na nasz adres praca@mpwik.wroc.pl. Mogą one stać się dla nas cennym źródłem inspiracji w zakresie doskonalenia organizacji, a także zapewnienia najwyższych standardów w środowisku pracy.

Jeszcze pracownik
@MPWiK S.A. Wrocław - Dział HR

A nie mówiłem, że zaraz zaczną mówić jak to ludzie długo tutaj nie pracują? Szybko poszło. Powtórzę raz jeszcze powód - ta praca zabije w tobie wszystko, nawet chęci i siły do szukania nowej pracy.

Graham

Pracuje tu trochę czasu panuje tu okropna atmosfera pracy chodzi o zakład Mokry Dwór. Ostatnio w sprawie (usunięte przez administratora)powołali nawet komisje wewnętrzna i przesłuchują pracowników.Kategorycznie nie polecam pracy w tym zakładzie.

MJK

Witam Państwa, Pracuje tu już długo i nie widzę perspektyw na przyszłość przede wszystkim bardzo niska płaca grubo poniżej średniej krajowej. Następnie trzeba sobie powiedzieć o mobbingu, który tu powszechnie panuje, atmosfera w tej firmie jest co najmniej zła. W zakładzie Mokry Dwór panuje totalny haos, ponieważ pracują tu niekompetentne osoby na stanowiskach mistrzów. Nie mogę polecić pracy w tej instytucji.

Gosc
@MJK

Jak weźmiesz srednia z calej firmy to wychodzi pięknie ale jak rozbijesz na stanowiska robotnicze i nie robotnicze to wyjdzie jak się zarabia w tej firmie. Kadra ma się jak pączki w masle, co chwile nowe autka itp… Nie bez powodu mowia zd to firma samych spadochroniarzy z miasta. Co i rusz nowe stanowisko specjalistow ds. niepotrzebnych. A na stanowiskach robotniczych stawki ze tylko plakac.

Rebus

Dzień dobry, Pracowałem tu 35 lat praca ciężka, głównie trzeba kosić niestety jak jest gorąco. Trawa szybko rośnie. Pracowałem w pocie czoła tyle lat nie czuje się doceniony to tyle.

Don Kichot

praca jak w korporacji u prywaciarza, placa jak w państwowej firmie czyli bardzo niska . Oprócz tego nieuzasadnione zle traktowanie podwładnych pracowników. Brak możliwości jakiego kolwiek awansu pod pretekstem , że Pan się nie nadaje itp. Pseudo nabór wewnętrzny bez szans na zmianę stanowiska, koszmar. Nie polecam !

Mufi

Pracowałem kilkanaście lat w tej firmie. Praca fizyczna na zmiany. Płaca dosyć niska jak na warunki firmy. Niestety czułem duży dyskomfort w pracy. Byłem poniżany i źle oceniany nie polecił bym tego zakładu pracy.

Kolo

Firma jak to firma - bywa rożnie, ale generalnie nie jest źle. Fortuny się nie dorobisz, ale na zawał z przepracowania też nie padniesz.

M.S.

Praca w MPWiK ma swój urok,bywają też dołki,ale po 3 latach mogę powiedzieć, że lubię ją.Ludzie różni,jak wszędzie,nudy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
1.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Na Grobli 14/16
    50-421 Wrocław

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.