Craft Partner Sp. z o.o.

Opinie o Craft Partner Sp. z o.o.

vladyslav

w Craftie zawsze praca jest i wyplatu toze w porzondku

SebLuk

Na wyjazd czekalem dluzej niz bylo mowione ale chyba to teraz normalne przy tym co sie dzieje z materialami ze sien robioty przesuwaja w czasie, pozniej wszystko zgodnie z umowami i dobre warunki takzen jest ok

Beata
@SebLuk

Też mi się wydaje, że to normalne. Większość branż odczuwa obecną sytuację. A ile konkretnie czekałeś?

Retooo

Duzo majom roboty w NL i DE, kasa lepsza niz w innych firmach + zawsze na czas to czeba przyznac. Warunki mieszkaniowe calkiem dobre jak na to co czasami mozna spotkac na konktraktach tutaj nie ma ogulnie problemow wszystko do dogadania.

Ralf
@Retooo

A potrzebują ludzi do pracy??

Vado
@Ralf

z tego co wiem caly czas rekrutuja musisz szukac na OLX albo napisz do nich na instagramie albo przez strone www

Bronisław
@Vado

Pracy szukać przez instagrama? A jakie ogólnie wymagania mają?

Vado
@Bronisław

Doswiadczenie przy montazach, obsluga elektronarzedzi, praca na wysokosci, czytanie rysunkow - tak ogolnie. Ale z doswiadczeniem ogolnobudowlanym tez biora do pracy. Zreszta nawet bez doswiadczenia, jak chcesz sie uczyc to nie bedzie problemu. Do pracy za granica mile widziany jezyk obcy chociaz chyba tez niekoniecznie… napisz do nich albo zadzwon, normalni ludzie napewno sie dogadacie.

vukovic

вони мають роботу весь час і платять вчасно

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Craft Partner Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - Handlowiec?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Craft Partner Sp. z o.o.?

Dam

Na jaką stawkę mogę liczyć z 6 letnim doświadczeniem??

kiero
@Dam

Ja zaczynalem od 20 jako monter z doswiadczeniem, po okresie probnym 22 ale to jest roznie chlopaki sie dogaduja zalezy kto co i jak

Dominik

Tak są organizowane imprezy integracyjne. Głównie na malediwach,średnio co pół roku. dzięki koks i Alko bez ograniczeń.

Crafter
@Dam

mysle ze w PL 25-30zl/h a w NL pewnie kolo 14-15€

G00lY

Z mieskaaniami to akurat bywa roznie bo tarfaija sie i nory ale ogolnie ok. Ciaglosc zlecen bez zarzutu i kasa w terminie bez kombinowanja to sie cenj

MontazStolarkiOtworowej

Dzialamy z nimi na kontraktach zagranicznych i poki co jest git przynajmniej odbieraja telefon i reaguja jak cos sie dzieje jest z kim rozmawiac i kasa na czas narazie na plus

Koszyk

Robilem dla nich w Holandii. Jak sie dogadalismy tak bylo, pojechalem na lepszych warunkach gdzies indziej ale mostow nie spalilem i pewnie jeszcze sie spotkamy. Pozdrawiam

MarkiMark

Jak na polskie warunki to bardzo cywilizowana firma. Ubrania, wyplaty na czas, zwroty za dojazdy, zakwaterowanie ok.

jp93

bez szalu bez tragedi

pankoponko

Pierwsy mieisac tygodniowki - na start 18zl/h, pozniej 20 po 3 meiiacaxh jak sie pszekonali ze wiem co rohie, ogulnie ok.

Gosia

@mrktn a często te spóźnienia?

mrktrn

Zdarza sie spoznic z wyplatom ale nie oszukujom ludzi pszynjamniej, predzej cxy pozniej ale swoje dostaniesz. Ok

Артур

добра компанія

Firma działa tylko w Krakowie?

kiero
@Michał

cala Polska + Holandia Belgia Niemcy

ekke

Firma jak firma, przynajmniej placa w terminie.

Nojman

Świetna firma, dobrze się pracuje i oby tylko było tak dalej to będzie super. Niezłe zarobki pod warunkiem, że każdy dobrze robi swoją robotę.

mario

Bes zastrzezen, co prawda kurtke dostalem chyba po kims uzywana ale na prosbe zzybko wymienili na nowa, pienidze w terminie

kotkot

Daja rade, pieniadze zawsze na czas. Noclegi ubrania ok.

Matteo

Wsio Ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Craft Partner Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Craft Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Craft Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Craft Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Craft Partner Sp. z o.o.