House Solutions Sp. z o.o.

Opinie o House Solutions Sp. z o.o.

Szary123456

Jedna z lepszych firm w której miałem możliwość pracować. Niestety z powodów osobistych musiałem wracać do Polski ale polecam każdemu.

michał81

Dobre warunki pracy.

Iwona
@michał81

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie.Napisz dokładniej o warunkach pracy i wynagrodzeniu. Dzięki.

Hanna

Firma bardzo nie przyjemna , jaki kolwiek kontakt też utrudniony , niby pięknie ładnie pani tu rozmawia ,księgowość miła ale problemy z jakim kolwiek papierem ... świadectwo pracy idzie już od lipca .(usunięte przez administratora) Nie polecam

Iwona
@Hanna

Hanna, wiele opinii na temat House Solutions jest pozytywna. Czy wobec tego swoje zażalenia względem tej firmy skierowałaś również bezpośrednio do kadr? Może Twoja sytuacja jest jeszcze do wyjaśnienia? Jeśli cos się zmieni, proszę poinformuj.

tompaz

polecan

Iza
@tompaz

To znakomicie! Taki komentarz niewątpliwie bardzo cieszy, ale jednak jest trochę zbyt lakoniczny. Właściwie nic konkretnego nie mówi nam o firmie House Solutions. Firma ta świadczy usługi w zakresie wydajnych i komfortowych systemów do produkcji energii elektrycznej, ogrzewania oraz chłodzenia w oparciu o odnawialne źródła energii. Zdradź nam na początek: wypowiadałeś się z perspektywy jej klienta czy pracownika?

Aplikowałeś na stanowisko Monter Pomp Ciepła oferowane przez firmę House Solutions Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
REKRUTACJA

Aktualne oferty i formularze aplikacyjne znajdują się w zakładce Oferty Pracy

Czekamy na Państwa zgłoszenia :)

Aktualność
Witamy na profilu House Solutions Sp. z o.o.

Dziękujemy za wszystkie pozostawione opinie oraz zainteresowanie naszą firmą.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, prowadzimy aktualnie rekrutację na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka "Oferty pracy"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!

Pozdrawiamy, House Solutions Sp. z o.o.
DaRyl

firma jest ok wszystko da sie z nimi ustalic. pomogli mi w wypelnieniu zaswiadczen wszystko szybko dostalem.

Staszek08

a

Filip Satyryk

House Solutions to firma z którą miałem przyjemność współpracować, podejście do pracownika podmiotowe nie przedmiotowe, nie dbają tylko o swój interes, w razie potrzeby są w stanie niezwłocznie reagować - choćby pracując poza granicami kraju, pracownik nie jest zdany tylko na siebie w sytuacjach kiedy trzeba załatwić coś dodatkowego, poza ujętym punktami w umowie. Wynagrodzenie bardzo przyzwoite. Lubię atmosferę w House Solutions Sp. z o.o. za: życzliwy kontakt, bardzo dobra atmosfera w pracy, fajny zespół, wspomniane wcześniej podmiotowe traktowanie pracownika,

@Filip Satyryk

Twoje rekomendacja na temat firmy House Solutions z Krakowa bardzo zachęca do zatrudnienia się w tej firmie. Czy mógłbyś proszę zgłębić temat związany z wyjazdami poza granice kraju w tej firmie w celach służbowych. Poprzez jaką formę przekazu odbywa się wtedy kontakt między pracownikami i pracodawcami firmy? Czy lokum jest zagwarantowane?

ano ja

Czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy do pracy do Niemiec ? jakie warunki? bo dzwonię i telefon nie odbiera

xyz
@ano ja

Firma oferuje bardzo dobre warunki pracy w Niemczech. Nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Dbają o pracowników.

@xyz

Proszę, napisz coś więcej na ten temat. Jak sam wiesz dla wielu osób decyzja pracy za granicą jest bardzo trudna do podjęcia i wy,aga wielu wyrzeczeń. Jakie konkretnie warunki pracy oferuje House Solutions swoim pracownikom zza granicy? Na co konkretnie mogą oni liczyć? Zakwaterowanie? Pomoc socjalna?

Hanna

Z tego co napisałaś wywnioskowałam iż jesteś klientką firmy House Solutions z Krakowa, nie zaś jej pracownikiem mam rację? Jakie doświadczenie Ciebie spotkało, że dodałaś tu taką opinię? Zwracam się z prośbą do osób pracujących w tej firmie o rzetelne opinie na temat tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o House Solutions Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w House Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy House Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w House Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

House Solutions Sp. z o.o.