House Solutions Sp. z o.o.

Opinie o House Solutions Sp. z o.o.

duchackim

ok kontakt jak potrzebna jest pomoc albo jak mialem pytania. szef wporzadku wynagrodzenie tez ok. dbaja o pracownika, zapewniaja mieszkanie w trakcie wyjazdu. pomogli z niemieckimi urzedami jak potrzebowalem. Ja osobiście polecam prace u nich.

@duchackim

Serdecznie dziękujemy za opinię. Zapewnienie komfortu i wszelkiego wsparcia naszych pracownikom jest dla nas priorytetem.

wojtek74

mozna zarobic jak sie chce pracowac warunki do dogadania. szef bezproblemowy, opieka polskiego majstra na werku

@wojtek74

Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom jak najwyższy komfort pracy i zakwaterowania. Dziękujemy za podzielenie się opinią ;)

marcin_897

pieniadze na czas warunki ok. z szefem wszystko idzie dogadać jak czegos potrzebowałem to zawsze ktoś pomugl z biura

@marcin_897

Bardzo nam zależy na komforcie pracy naszych pracowników. Cieszymy się bardzo, że jest Pan zadowolony i serdecznie dziękujemy za opinię!

Patryk

Pracuję u nich już od dłuzszego czasu i nigdy z niczym nie było problemu. Spoko ludzie , dobre warunki mieszkalne za które oni placa , jest ok . Jak się chce pracowac to można fajna kase zarobic. Polecam

@Patryk

Panie Patryku, serdecznie dziękujemy za opinię! ;)

Dajcie proszę mi znać, czy cieśla szalunkowy realnie może tu dostać 10 000–12 000 zł. Tak piszą w ofercie, spora kwota jak dla mnie, ale skoro to praca w delegacji to liczę, że jednak idzie tyle wyciągnąć. Zastanawiam się jeszcze czy w widełki została wliczona ta premia za wyniki, i jak to jest z kindergeld, czy pomagają faktycznie to załatwić. Chyba 200 euro co miesiąc jest przyznawane na jedno dziecko?

Zapracowany Nowy wpis

"Zero" kompetencji pracowników za biurkiem. Dwóch ogarnia ten sam temat , brak koordynacji w pracy. Nie wiadomo kogo słuchać. Zarobisz do pułapu i koniec. Nawet robiąc po godzinach nie zarobisz więcej. Lepiej założyć prywatne wykonawstwo jak chce Ci się pracować. House omijać szerokim łukiem. Zdecydowanie nie polecam!!!

Chciałabym się zatrudnić w tym miejscu. Czytałam, że ponad rok temu miały miejsca tutaj nadgodziny, które nie były w ogóle płacone. A teraz? Nadal one są? I czy można liczyć na to, że będą wypłacane? Jeśli tak, to można liczyć na jakąś ekstra stawkę? :) Myślę nad aplikacją.

Wkurzony

Nie polecam nic nie wiedza pitow nie ma zero merytorycznej wypowiedzi od nich nie wiedza kiedy beda maja czas ksiegowy nei zrobil to ich naczestsze odpowiedzi

Iza
@Wkurzony

Szkoda, że Twój post jest aż tak chaotyczny - tak naprawdę niewiele można z niego wywnioskować. Zrozumiałam jedynie tyle, że w firmie House Solutions są chyba jakieś problemy, jeśli chodzi o pity. A może mógłbyś, ale tak na spokojnie, rozwinąć ten temat?

@Iza

Tam nic nie ma ok w tej firmie. Pity przyszły w czerwcu a miały być w lutym. Ludzie w biurze to totalna porażka. Pani A nic nigdy nie wie. Jak ktoś ją o cos prosi to z laską to zrobi bądź wcale. Umowa smieciowa Na pół etatu i co roku do grudnia. Nie ma urlopow i też za niego nie płacą co jest niezgodne z prawem a kartki każą podpisywać że się na tym urlopie było. Szukajcie czegoś innego i nie zawracajcie sobie tą firma głowy

Pompa Nowy wpis

Miałem styczność z tą firmą i uważam że kadra zarządzająca sobie nie radzi zatrudnia przedstawicieli (usunięte przez administratora) którzy obiecują cuda by przetrzymać klienta. Oni dalej pracują bez wyciągnięcia konsekwencji. Ja przez nich straciłem ponad 5 tysięcy. O przyjeździe na serwis to nawet nie ma co marzyć. Są totalnie nie słowni. Zalecam wybrać inną firmę.

Aplikowałeś na stanowisko Monter Pomp Ciepła oferowane przez firmę House Solutions Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Na co tu może liczyć Doradca techniczno-handlowy ds. oze? Szukają kogoś na stanowisko do trzech lokalizacji swoich. Jest wpisana w nie rotacja przez warunki, czy po prostu jest zapotrzebowanie ze względu na rozwój i trwający sezon grzewczy? Nie chce być za bardzo podejrzliwy. Dajcie znać jak stawka, umowa, benefity. Czy maja jakiś system premiowy lub socjal?

Mirek

Bardzo solidna firma , montażyści na bardzo wysokim poziomie wykonywanych prac Posiadam panele fotowoltaiczne z tej firmy ,wstawiam ocenę wysoką. Teraz będę wykonywał u nich następne zlecenie bez obaw

Jest praca na prefabrykacji przy produkcji i montażu zbrojenia. Szczególnie szukają ślusarzy, zbrojarzy i betoniarzy. Trzeba mieć duże doświadczeni czy w razie co przyuczą? Kto wie czy wysyłają tu pracowników na potrzebne szkolenia? Jakie jest do tego podjecie? Można złapać się na jakiś rozwój?

Doradca

Czy firma prowadzi rekrutację do działu handlowego?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie House Solutions Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

TAA

Są nadgodziny, stawka 0 zł.

@TAA

Możesz doprecyzować? Za nadgodziny w ogóle nie płacą czy stawka jest taka sama jak za normalny czas pracy? Bo jak są za free to chyba nikt nie zostaje? Czy są obowiązkowe?

Nie polecam omijać

Profesjonalni w każdym calu!!!!!! Gorąco polecam !!!!!!!!

Kamil

praca na prefabrykacji jak kazda inna. wypłaty sa w terminie. kontakt z biurem bez wiekszych problemow

@Kamil

Panie Kamilu, serdecznie dziękujemy za opinię. Życzymy wszystkiego dobrego!

Stefan

Do montażu pv 12 paneli Longi (4,5kWp) przybyło trzech Panów pod wodzą Gabrysia. Zespół bardzo zorganizowany! Po rozeznaniu możliwości technicznych montażu w sposób profesjonalny przystąpili do prac. Pogoda ich nie rozpieszczała - silny, zimny wiatr, więc dobra herbata im się należała. Montaż na dachu i wykonanie instalacji elektrycznej wykonali "ze smakiem estetycznym" Pozytywnie mnie zaskoczyli tym, że każdy z nich ma wyższe wykształcenie, a wykonują kawał ciężkiej roboty! Z uwagi, że sam kiedyś pracowałem jako elektromonter, to mogę tym bardziej docenić pracę. Brygada jest bardzo dobrym reprezentantem firmy House S. na rynku. Rzetelność Brygady, jak również kontakty z Księgowością zrekompensowały mi opóźniony termin montażu instalacji. Sukcesów życzę Stefan

@Stefan

Panie Stefanie, bardzo dziękujemy za opinię i jest nam niezmiernie miło z faktu Pana zadowolenia z naszych usług. Oczywiście służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań i polecamy się na przyszłość!

Tadeusz

Wszystko ok. Praca na cały etat. Pieniondze wypłacane w terminie. Warunki w Niemczech ok. W razie problemów biuro pomaga. Polecam jednak z powodu spraw spatkowych musiałem zjechać do polski.

Gabriela
@Tadeusz

A ile wynosi wypłata i czy od stycznia była jakaś podwyżka?

@Tadeusz

Panie Tadeuszu, bardzo dziękujemy za opinię. Naturalnie, ponownie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy w przyszłości ;)

@Gabriela

Pani Gabrielo, stawki są uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz lokalizacji. Naturalnie są one co roku dostosowywane do ogólnoświatowych norm, a także każdy z naszych pracowników może liczyć na podwyżkę w momencie podnoszenia swoich kompetencji, czy chociażby stażu pracy w naszej firmie.

Damian

Pracuję na prefabrykacji i mogę powiedzieć że wszystko ok. Praca podobna jak się wszędzie w tej branży. Kasa na czas warunki mieszkalne dobre ludzie ok i pomagają ze wszystkimi papierami a jak coś się nie wie to można dzwonić do biura w Krakowie i pomogą. Ja ogólnie polecam.

@Damian

Panie Damianie, serdecznie dziękujemy za pańską opinię. Oczywiście, w razie potrzeby służymy pomocą!

Czy House Solutions Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko stażysty, aczkolwiek ciągle się rozwijamy, także nie wykluczamy możliwości nawiązania współpracy.

Blue77

Praca w Niemczech na prefabrykacji. Zacznę od tego że zjeździłem duzo oddziałów w Niemczech i nie tylko, pod różnymi firmami pracowałem, mam też duże doświadczenie jeśli chodzi o pracę na Prefabrykacji. Ale jeśli chodzi o Tą firmę House Solutions jest ona w mojej ocenie Najlepszą w jakiej kiedy kolwiek pracowałem. Znakomity kontakt z Biurem problemy rozwiazywane na bieżąco, wszystkie papiery świadczenia i tym podobnym zawsze na czas, ubezpieczenie w Polsce jak i w Niemczech na najwyższym poziomie, wszystko na czas między innymi wypłata która zawsze się zgadza, Szef świetny gość o nic nie trzeba prosić zawsze wszystko jest na czas. Zaczynam 3 rok współpracy z Tą Firmą więc to też coś znaczy, wiadomo że zarobki są zawsze adekwatne do umiejętności. Sumienna praca trochę samozaparcia i naprawdę można zarobić przyjemne pieniążki. Myślę że moja opinia nie jest odosobniona, pracowałem z wieloma osobami w tej firmie i ich zdanie było dokładnie takie samo jak Moje, niestety zdarzają się często przypadki ludzi którym większość rzeczy bądź nawet wszystkie będą nie pasowały ale niestety takie są realia Pracy na delegacji. Podsumowując z czystym sumieniem polecam pracę w Firmie House Solutions. Pozdrawiam

@Blue77

Fajnie że tak chwalisz. A jak z językiem? Trzeba znać perfekt czy wystarczy komunikatywnie? Bo potrafię się dogadać ale nie mówię biegle.

@Andrzej

Panie Andrzeju, znajomość języka jest dużym plusem, aczkolwiek we wszystkich naszych placówkach zapewniamy opiekę polskiego koordynatora, który pomaga z wszelkimi kwestiami komunikacyjnymi i zapewnia opiekę całemu zespołowi. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, a nasi opiekuni przedstawią pełną ofertę i opowiedzą o naszych placówkach. Serdecznie pozdrawiamy!

duchackim

Hanna
@duchackim

Bardzo miło czyta się pozytywne opinie o pracodawcy jakim jest firma House Solutions. Napisz proszę coś więcej na temat umowy podpisywanej z tą firmą. Na jaki okres jest zawierana? Czy można liczyć na umowę o pracę? Jeśli tak to po jakim okresie próbnym, a może od razu?

wojtek74

Hanna
@wojtek74

W takim razie pozostaje się cieszyć, że pracodawca stwarza Ci dogodne warunki pracy. Jednak my prosilibyśmy Cię o znacznie więcej szczegółów odnośnie specyfiki pracy w House Solutions. Co prawda nadmieniłeś już o wynagrodzeniu, ale zrobiłeś to w sposób dosyć ogólnikowy. Może zatem powiesz nam, jak dokładnie wygląda system wynagrodzenia oraz premiowania pracowników w tej firmie? Takie informacje bardzo by się nam przydały.

marcin_897

@marcin_897

Zostaw merytoryczną opinię o House Solutions Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w House Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy House Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w House Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

House Solutions Sp. z o.o.