Opinie o Pagero Tech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pagero Tech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pagero Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pagero Tech Sp. z o.o. w Wrocław

Kris

Dla osób doświadczonych (kwestie techniczne) polecam omijać firmę z daleka, a jeżeli waszym celem jest dalszy rozwój i/lub dobre zarobki to stracicie jedynie czas, zalecam na rozmowie zostać oprowadzonym po (usunięte przez administratora) - wprawne oko dostrzeże co trzeba.

Czy rotacja pracowników w Pagero Tech Sp. z o.o. na Project Manager jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Tomek

Panie Tomku, jeżeli ma Pan chociaż 3 letnie doświadczenie jako konstruktor najlepiej w branży automotive, to proszę śmiało przesłać do nas swoje cv. A co do szkoleń, to wynikają one głównie z potrzeb działów. Co roku robimy ocenę pracowniczą podczas , której wychodzi w jakim kierunku pracownik chce się dalej rozwijać, omawiamy to z przełożonym i jeżeli jest to spójne z celami firmy, to wtedy chętnie wysyłamy na takie szkolenie.

Mateusz

Dlaczego nikt tej firmy nie komentuje ?

Pagero

Nie znam firmy,która się nie zmienia. Nikt nie komentuje komentarzy wstawianych sztucznie , bo nie widzimy sensu tego. Jezeli ktoś jest zainteresowany praca,warunkami,zapraszam do kontaktu pod Hr@pagero.Pl, wtedy dowiesz się kogo szukamy i czy to możesz być ty :). Pozdrawiam

Witam. jest teraz dostępna oferta dla inżynieria ds. sprzedaży a w niej wprost wpisano, że na wynagrodzenie składa się stała podstawa oraz prowizja. Jak mogą one teraz w praktyce wychodzić? Prowizja to po prostu stały %?

Kris Nowy wpis

Witam, czy na konstruktora maszyn można tutaj awansować? widziałem niedawno wygasłą ofertę i wpisano w nią 5 lat doświadczenia w projektowaniu oraz budowie. Zastanawiam się czy wszystkiego mogę się nauczyć na miejscu

Pagero Nowy wpis

@YA , ostatnio poszukiwaliśmy do zespołu doświadczonych osób ,dlatego w ogłoszeniu było ponad 5 lat doświadczenia. Ale mieliśmy pracownika działu montażu, który po roku pracy przeszedł do działu konstrukcji i po kursie dołączyło do zespołu jako młodszy konstruktor i nabywał u nas wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Także szansa zawsze jest, jesli są chęci, zaangażowanie i chęć rozwoju;)

Xxx

Nie tylko konstruktorów chyba tak często szukają? Też jest oferta dla specjalisty od wycen i ofertowania a po spojrzeniu we wpisy widzę, że pod koniec stycznia ktoś już o te pracę pytał. Do teraz nikt nie odpowiedział, jaka jest atmosfera w biurze? czy macie dużo pracy? jest to adekwatne do zarobków?

@Xxx

Xxx, oferta na specjalistę ds. wycen i ofertowania, dotyczy u nas nowo utworzonego stanowiska, więc tak naprawdę niedawno rozpoczęliśmy proces rekrutacji na to stanowisko. Jeżeli pytasz o atmosferę, -to jest bardzo dobra, i nasi pracownicy często to podkreślają. Czy mamy dużo pracy- cóż, u nas na pewno nie ma nudy. czy jest to adekwatne do zarobków-uważam, że tak. Jesteśmy na bieżąco z raportami płacowymi, dlatego zarobki są zgodne z nimi. Jak interesuje Cię ta oferta-zaaplikuj. Może sam będziesz mógł przekonać się i odpowiedzieć sobie na swoje pytania.

@Pagero

Widzę, że wspomniana oferta już mnie w praktyce ominęła, a przynajmniej nic mi się nie wyświetla. Mimo wszystko zaciekawiło mnie zagadnienie związane z tym, że zostało utworzone nowe stanowisko. czy często do tego dochodzi, że wydzielane są nowe funkcje?

Pagero

Pagero jak większość firm na rynku, rozwija się , a rozwój wymaga czasami wdrożenia nowych ról, a co za tym idzie, nowych stanowisk. Więc nie zdarza się to często, ale się zdarza;)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pagero Tech Sp. z o.o. na stanowisko Elektromonter bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kim

Często szukają na stanowisko konstruktora, średnio co kwartał jest nowe ogłoszenie lub częściej. Coś musi być nie tak w tym dziale. I nie wierzę w rozwój firmy i ciągły brak rąk do pracy. Znam branżę i wiem, że nie jest to bułka z masłem. Ciekawe jaki jest powód wiecznych poszukiwań nowego konstruktora.

@Kim

Kim, powód jest dość prosty obecnie na rynku, ciężko znaleźć kandydata z odpowiednimi umiejętnościami, z doświadczeniem w naszej branży, przejawiającego nasze wartości. Do zespołów nie chcemy brać pierwszych lepszych kandydatów, dlatego pozwalamy sobie na dłuższe poszukiwania. Jeżeli chcesz sprawdzić jak to u nas wygląda, a jesteś konstruktorem, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Hej, niedawno dodano ogłoszenie dla specjalisty ds. wycen i ofertowania. Posiadam doświadczenie i w zasadzie do Granicznej daleko nie mam, wiec czy możecie opowiedzieć wprost o pracy na dziale? jaka występuje na nim atmosfera? planuje złożyć CV ale i tak jestem ciekawa opinii. zarobki są rynkowe? Nie widzę widełek

Czy nowo zatrudnione osoby w Pagero Tech Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pagero

Jeżeli na taką umowę Pagero umówiło się z kandydatem , to oczywiście. Umowy o prace stanowią u nas 80% wszystkich zawieranych umów.

@Pagero

W przypadku umowy o pracę, kiedy najszybciej można uzyskać taką na czas nieokreślony? Wcześniej, niż przewiduje ustawodawca?

Pagero

Jeżeli chodzi o umowy o pracę to schemat kształtuje się następująco: Pierwsze 3 miesiące obowiązuje umowa na okres próbny Potem na kolejne 12 miesięcy przechodzimy na umowę na czas określony, a po tym czasie najczęściej wchodzimy już w umowę na czas nieokreślony.

No siemanko, robił ktoś tam jako kontruktor maszyn w zakładzie? Bo mi się pokazała taka oferta teraz i rozważam cały czas. Widzę, że tam zarobki dosyć indywidualnie wyliczają po doświadczeniu etc, a ile im zajmuje, żeby określić to, ile są w stanie zaproponować? Na pierwszej rozmowie ?

Pagero

@CK zachęcam do złożenia cv. Jeśli wpiszę się Pan/Pani w nasz poszukiwany profil, to zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy będzie można zobaczyć jak się u nas pracuje;) Zapraszam;)

Mateusz

Dlaczego nikt tej firmy nie komentuje ?

Pajero
@Mateusz

Bo nie warto sobie nia zawracać głowy

Pore
@Mateusz

Ponieważ sposób działania nie uległ zmian, polecam sprawdzić opnie na temat pagero tool...

@Pore

Od trzech lat można się spotkać z takimi samymi warunkami? Dosłownie niczego nie zmienialiście? Tylko tu wyżej akurat ktoś napisał, że nie warto sobie głowy zawracać, a z kolei gdy spoglądam na komentarze to widzę, że parę miesięcy temu było zainteresowanie praca. Czy się zmniejszyło, skoro nikt niczego już więcej nie pisał?

Pagero

Jaki jest wkład kierownictwa Pagero Tech Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Podobno rotacja mała, a teraz znowu szukają project managera. No ale ok, może faktycznie aż tyle projektów jest ;) Piszą na stronie, że wynagrodzenie jest wieloskładnikowe. Jak dokładnie wygląda ta premia projektowa? Podobno uzależnione jest od wskaźników projektowych, ciekawe czy trudno to wyrobić. Sama podstawa jest na poziomie rynkowym?

PAGERO

@GF jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami procesu rekrutacyjnego i pracy w Pagero, to zapraszamy do aplikowania. Nie zawsze jedna rekrutacja pozwala na znalezienie odpowiedniego kandydata, dlatego czasami proces się wydłuża, tak jak w tej sytuacji.

Pagero

Rotacja jest mała, za to projektów dużo, dlatego poszukujemy kolejnego Project Managera do naszego zespołu- stąd to ogłoszenie;) Zapraszamy do aplikowania;)

Dominika
@Pagero

O, no to fajnie. Ja sie zastanawiam, ale ciekawi mnie, czy taki Project manager jak skończy się projekt, nad którym pracuje to jest zwalniany? Czy dostaje nowe zadania? Co się potem dzieje?

@Dominika

Oczywiście, że dostaje kolejne zadania i projekty. Czasami Project Manager prowadzi kilka projektów na raz, więc pracy u nas nie brakuje;)

@PAGERO

Serio, kilka na raz? A jest jakaś premia? W sensie czy im więcej manager ma projektów, to tez ma więcej pensji lub dodatkowe premie? Idzie kasa za tym jakaś?

PAGERO

Każdy projekt ma osobny budżet , więc i osobna premię;), więc im więcej projektów zrobionych na czas , tym większa premia;)

@PAGERO

Witam. Zauważyłem, że jeszcze przez 8 dni można słać do Was CV na konstruktora maszyn. Tylko, co z tym doświadczeniem. Mniej niż 5 lat nie przejdzie? I z jakich przykładowych szkoleń mógłbym u Państwa korzystać? Trzeba jakieś warunki spełniać, by brać w nich udział, czy wystarczą chęci do nauki?

@Tomek

Pagero Tech Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Katarzyna

Rozpoczęcie pracy w Pagero niesie za sobą szereg korzyści. Już od pierwszego dnia wita Cię wspierający przełożony oraz otwarty zespół. Sama atmosfera w firmie jest fantastyczna. Każdy do siebie podchodzi z szacunkiem oraz ciekawością. Stając się pracownikiem otrzymujesz pewność zatrudnienia i przejrzyste warunki pracy oraz szereg benefitów (również tych dofinansowywanych przez pracodawcę m.in: obiady, karta zdrowotna/karta sportowa, ubezpieczenie na życie). Elastyczny czas pracy pozwala łączyć życie zawodowe z prywatnym. Pracownicy również lubią spędzać ze sobą czas biorąc udział w zajęciach sportowych. Pracodawca bardzo mocno wspiera rozwój pracowników organizując specjalistyczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje czy szlifują już nabyte umiejętności. Codzienna współpraca z naprawdę świetnymi specjalistami i współtworzenie innowacyjnych projektów dla znanych marek pozwalają na to, że po prostu lubisz przychodzić do pracy :) Szczerze polecam pracę w Pagero.

Gabriela
@Katarzyna

Dzięki za rozbudowaną opinię, ja mam jeszcze pytanko o ten elastyczny czas pracy. Jak on konkretniej wygląda? I czy te organizowane szkolenia i podnoszenie kwalifikacji ma jakiś wpływ na podnoszenie pensji pracowników?

Inż
@Gabriela

Czas pracy w Pagero jest dokumentowany przy pomocy InEwi. Jednego dnia możesz być w pracy 6h a następnego 10h. Ważne żeby na koniec kwartału mieć po prostu wypracowany 3x etat. Można pracować od 6, można pracować od 9. Podnoszenie kwalifikacji ma przełożenie na podnoszenie pensji pracowników - ocena pracownicza podsumowuje również rozwój kompetencji co wpływa na aktualizację pensji :)

PM

Miałem okazję pracować w Pagero Tech i bardzo pozytywnie wspominam ten czas. Świetni współpracownicy, bardzo otwarci, głównie młodzi ale doświadczeni ludzie. Firma nie jest duża, na tamten czas poniżej 30 osób, włącznie ze stałymi kontraktorami, co zdecydowanie rzutowało na dobrą atmosferę w miejscu pracy. Bardzo duży rozwój z projektu na projekt, szkolenia, benefity, elastyczne godziny pracy to zdecydowanie spore atuty pracy w Pagero Tech. Świetna komunikacja między działami (operacyjny a finanse, zakupy, HR, właściciel).

Krzysiek

W Pagero byłem Głównym Konstruktorem. Firma jest bardzo dynamiczna i otwarta. Znalazłem tam duże możliwości rozwoju i wpływu na codzienną pracę. Zróżnicowana i szeroka gama projektów prototypowych sprawia, że nie ma miejsca na nudę czy rutynę. Zaangażowany i bardzo życzliwy zespół daje duże wsparcie. Struktura firmy i używane narzędzia odpowiadają dzisiejszym potrzebom firm integratorskich. Do tego pod ręką narzędziownia ze świetnymi technologami. Daje to naprawdę duże możliwości. Świetne miejsce dla osób które chcą działać, budować maszyny, mierzyć się z nowymi wyzwaniami i korzystać z szerokiego wachlarza współczesnych możliwości. Do tego duża dbałość o pracownika w postaci pakietu benefitów (ubz., dofinansowanie obiadów, elastyczny czas pracy, multisport, Medicover) i działu HR dbającego o każdego z osobna.

@Krzysiek

@Krzyśku, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i lata współpracy. Życzymy powodzenia w nowej pracy- niech drugi koniec Polski pozna teraz Twoje umiejętności i zaangażowanie w prace;). Powodzenia;)

Aleksandra
@PAGERO

A czy aby rekrutowac na stanowisko wymienione wyżej(Główny Konstruktor) wystarczy doświadczenie, czy w firmie zaczyna się od niższego stanowiska, i ewentualnie można awansować? :)

@Aleksandra

@Aleksandra, obie wersje są dostępne- jeżeli w dziale jest ktoś kto jest na tyle doświadczony, zaangażowany, z predyspozycjami liderskimi, to oczywiście najpierw staramy się wybierać osobę z zespołu. Jeżeli jednak nie ma jeszcze wśród obecnego zespołu gotowej na to osoby, wtedy szukamy wśród zasobów zewnętrznych ;). Pozdrawiam

Gabriela
@Pagero

Często się zdarzają takie rekrutacje wewnętrzne?

@Gabriela

@Gabriela zawsze kiedy pojawiają się takie potrzeby.

Czy w Pagero Tech Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

PAGERO

Zgłaszane przez pracowników problemy rozwiązywane są na bieżąco lub w najszybszym z możliwych terminów.

@PAGERO

Ile takie terminy trwają mniej więcej ?

Ilona
@PAGERO

A jakie problemy najczęściej pracownicy zgłaszają? Tak z ciekawości.

@Ilona

Jeżeli zdarzają się jakiekolwiek problemy, to rozwiązujemy je na bieżąco. Obecnie nie ma nowych zgłoszeń, więc ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie;). Pozdrawiam

Radek

Były Konstruktor Pagero Tech to bardzo dobra firma, którą dobrze wspominam. Panuje tam na co dzień dobra atmosfera. Zatrudniani są raczej pozytywni i kompetentni ludzie. Projekty są różne, ale tendencja jest do robienia coraz większych, dzięki dużej inwestycji czasu w dział sprzedaży. Więc jako konstruktor lub automatyk nie będziesz się nudził. Z takich pozytywnych dodatków to jest elastyczne godziny pracy, dofinansowanie do obiadów, mdicover, jasny system premiowy, zawody sportowe w WPT

Helena
@Radek

No brzmi naprawdę przekonująco, zwłaszcza te dodatki. Na jakiej dokładnie zasadzie działa to dofinansowanie do obiadów u nich? I tak właściwie to żadnych wad / słabości u nich nie zauważyłeś? Może jednak jest coś co wymaga poprawy?

Radek
@Helena

Jest menu obiadowe składające się z 6-7 dań do wyboru. Załóżmy, że dofinansowanie wynosi 8 zł, bo nie wiem jak jest obecnie. Wybierasz np danie nr 2 za 18 zł. Ale w praktyce płacisz za nie 10 zł + podatek 18% od pozostałych 8 zł (no niestety w Polsce traktuje się to jak dochód). @Helena każda firma ma swoje wady i zalety i wymaga ciągłej poprawy. W każdej firmie kogoś będziesz lubił a kogoś nie.

Helena
@Radek

Dlaczego te podatki są wszędzie... :( Dziwne, że jako dochód no ale prawa się nie zmieni. Czyli jest tu w firmie może coś co sugerowałbyś żeby ewentualnie poprawić?

Damian

Jestem byłym pracownikiem firmy Pagero na tsanowisku Konstruktora. W firmie dzieje się dużo dobrego i rozwojowego. Fajna atmosfera, elastyczne godziny pracy i wizja nowych, większych projektów powoduje że nie będziesz się nudził. Ostatni projekt (duża linia do branży motoryzacyjnej) był największym w historii firmy, a na horyzoncie widoczne kolejne, jeszcze większe projekty. Co do socjalu to raczej standard na naszym rynku ale wiadomo że warto mieć: Ubezpieczenie, Medicover, Codziennie obiad dofinansowany przez firmę. Pozdrawiam ;)

@Damian

@Damian bardzo dziękujemy za szczerą opinie;) Życzymy wielu sukcesów na nowej zawodowej drodze;) Pozdrawiamy;)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pagero Tech Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pagero Tech

Mamy 2 etapy rekrutacji i najczęściej na odpowiedz trzeba czekać do 2 tygodni

Czy można liczyć w Pagero Tech Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

PAGERO

Oczywiście;) Nasi pracownicy korzystają z opieki medycznej Medicover.

Pagero Tech

Tak oczywiście. Nasi pracownicy korzystają z usług medicover.

Zostaw merytoryczną opinię o Pagero Tech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pagero Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pagero Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Pagero Tech Sp. z o.o.
  • Fabryczna 16H