Opinie o La-Verdad Sp. z o.o. w Skawinki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy La-Verdad Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w La-Verdad Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La-Verdad Sp. z o.o. w Skawinki

Wykonanie domków Nowy wpis

Witam firma wykonala dobrze i strop pozdrawiam

Zbyszek dom Nowy wpis

Wykonanie dobre polecam ta firme

Witek Nowy wpis

Wrucilem właśnie z Niemiec z tej firmy bo praca się skaczyla i pozdrawiam trzeba pracować a nie obijać się jak nie którzy a po 2 dnach wylot i narzekanie ze im było źle pozdrawiam

Alinna Nowy wpis

Czy są problemy z urlopami? Są narzucane czy można swobodnie samemu wybierać?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie La-Verdad Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ranar

Wszystko ok pozdrawiam

Michał T.

firma godna polecenia. pracuję u nich już ponad rok i nie narzekam ani na zarobki, ani na atmosferę ani przede wszystkim na ludzi. wszystko super

Współwłaściciel

Proszę o zmianę siedziby firmy zgodnie z GUS I KRS. Pozdrawiam administratorów i również byłych i obecnych pracowników Sandra Borowska

Iza

@marek a czym się dokładnie zajmujesz? Coś więcej powiesz ?

Witam pracuje tu kturys miesiąc i jest wszystko ok pracujemy w 9 osobowej ekipie dobrej pozdrawiam

Zawojnik

Jeśli chodzi o firmę jest ok ale ludzie są różni

Grzesiek

Wszystko ok

Wpacowalem w tej firmie 3 miesiące kasę cała dostałem jestem zadowolony kontakt ok pozdrawiam

Kazwk

Pracuje już 1 miesiąc i wszystko ok

Witek

Witam jak skataktowac się z tą firmą

Piotr Kowalski

Wszystko ok pozdrawiam wszystkich co pracowali że mną w Niemczech przez te parę miesięcy

Olli

Pewnie że polecam.. Praca na bardzo dobrych warunkach i super ludzie. Aż chce się pracować

Szymon
@Olli

Miło czyta się opinie osób, które zadowolone są z pracy w danej firmie. Czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Z chęcią dowiem się, ile można zarobić na początku zatrudnienia.

@Szymon

W Niemczech 2000 elro a Polsce 4000 spokojnie zależy jak robisz

Rudy

Wszystko ok polecam pracowałem w Niemczech i w Polsce polecam wszystko ok

Język

Pracowałem w Niemczech 7 miesięcy wszystko ok a teraz przyjąłem się 2 raz i pracuje pozdrawiam

Pawel hlipala

Wszystko ok pozdrawiam było dobrze

Filip p

Pracowałem tam dwa lata tylko alkohol mnie w Niemczech skoczył tak to wszystko ok pozdrawiam za duża elro w głowie miesza

Zostaw merytoryczną opinię o La-Verdad Sp. z o.o. - Skawinki

• Jak się pracuje w La-Verdad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La-Verdad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La-Verdad Sp. z o.o.?

La-Verdad Sp. z o.o.
  • 65