Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Opinie o Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Karolina091002 Nowy wpis

Najlepsza praca z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia, prosta łatwa i bez stresu przede wszystkim co w tych czasach jest ważne. Bezstresowa robota a nie jak w jakiś fabrykach. Uwielbiam prace z ludźmi a w tej pracy chodzi o to. Prace oceniam na 10/10 . Aktualnie pracuje w jednym z punktu lecz gdy zamkną go napewno będę się pchać do innego punktu w innym mieście

Natalia Nowy wpis

Przeglądałam sobie ogłoszenia w sieci i natknęłam się na dawne dla menedżera regionalnego tutaj i w sumie ciekawa bym była jak praca na takim stanowisku może tu wyglądać. Ktoś pracował i da znać? Jakie stawki obecnie oferują chyba, że są jakieś negocjowalne skoro tutaj nie podali?

Cezary101 Nowy wpis

Najgorszy złodziejskie buk.Oszusci nie dali bonusu .obsługa do (usunięte przez administratora) nie grajcie ze złodziejami.A ty wielki (usunięte przez administratora)udlaw się 400 zl

Aleksandra Nowy wpis

Cześć, przynajmniej dowiedziałam się czegoś o dodatkach socjalnych, ale już nic o podstawowym wynagrodzeniu. Czy ktoś mógłby jeszcze właśnie dopisać tutaj, ile się zarabia teraz? Trochę mi brakuje tej informacji, a robię sobie taki przegląd ofert i firm, chciałam sobie porównać też parę.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. na stanowisko Senior Tax Specialist? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
tomasz87

Tragedia... grajac stacjonarnie trzeba miec olbrzymie szczescie zeby trafic na otwarty punkt. zazwyczaj caluje sie klamke,konkretnie punkt w czarnkowie. moze wreszcie zrobi ktos odpowiedzialny z tym porzadek?

Co wchodzi w socjal Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Taki se ktoś

A to w ogóle jest jakiś socjal myślisz? :-D

Edyta

A tak na poważnie? Czyli nie ma nic konkretnego? :-/

Asiek
@Edyta

Jaki socjal masz na mysli?

Aleksandra
@Asiek

No a jest jakikolwiek? Wczasy pod grusza chociażby. Teraz wakacje są.

Byly pracownik
@Aleksandra

Był socjal jak pracowałam, wczasy pod grusza i kasa na święta

Natalia
@Byly pracownik

o to super akurat, a kiedy pracowałaś i ile wtedy dawali? da ktoś znać jak na dzień dzisiejszy sytuacja z tym wygląda? ile stówek wpada?

Siema

Wiadomo czy otwierają gdzieś w łódzkim jakieś nowe punkty? Czy nadal ich wizja to franczyza i zamykanie punktów i zwalnianie ludzi ?

Niknik

Polecam pracę w Superbet. Jeśli chcesz aplikować do biura - śmiało, panuje bardzo miła atmosfera

Hej, mam pytanie: jak wygląda praca w Superbet na umowę zlecenie? Bo jestem zainteresowany. Ile godzin trzeba wyrobić? Czy zmiany są po 12 h czyli cały dzień jedna osoba? Czy są automaty - typomaty do obstawiania czy pracownik wbija kupony? Czy są jakieś inne gry oprócz typowej bukmacherki? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Kaja

Napiszcie czy warto aplikować do księgowości. Co to jest za firma?

Megi

Jak wygląda praca w biurze w księgowości? Warto złożyć cv? Ludzi szanują czy traktują jak śmieci?

@Megi

lepiej nie ryzykuj

Czy do jakiegoś punktu we Wrocławiu są poszukiwani pracownicy?

Liberi

Ile już punktów zamknęli?

Czy w Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Cent

Zależy od działu, jeśli chodzi o centrale.

xyz

Witam mam pytanie, myślę czy aplikować do tej firmy. Jak warunki? Opłaca się? I z tego co wiem moim menagerem byłaby Pani Karina. Co możecie powiedzieć o tej Pani? Da się z nią dogadać? Jaka jest?

Xxx
@xyz

Pani Karina jest na prawdę w porzadku, współpracuje z nią już jakis czas, co prawda na umowie zlecenie. Osobiście nie mam się o co przyczepić. Takich menedżerów mogłoby być więcej.

Liberi

Jaka jest obecna sytuacja w firmie ? Czy w dobie pandemii punkty są zamykane czy raczej próbują działać ?

@Liberi

Punkty działają na obecny moment, pracuje tutaj już rok i szczerze polecam pracę :) Jak dla mnie płaca dobra (gdy sie mieszka z kims), lepsza niż na produkcji

BettingClub
@Liberi

Zamykają w Krakowie...szkoda

Ciekawy

Witam. Czy to prawda, że SB planuje przejęcie części punktów zamykanego Totolotka?

...

Tak

BettingClub

Narazie to zamykają , przynajmniej w Krakowie

Stan 67

Jest ok chodz czasami mnie (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich pracowników. Czy orientujecie sie czy obecnie są wolne etaty w punktach i gdzie? Dziekuje z góry. Pozdrawiam.

Ciekawy

Witam. Czy to prawda, że SB planuje przejąć część punktów zamykanego Totolotka? Jeśli tak to z pracownikami?

...

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.