SALON GIER BINGO KASYNO

Tychy

Opinie o SALON GIER BINGO KASYNO

pracowałam 2011-05-17 14:33:59
HA HA HA KASYNO TYCHY ... KIEROWNICZKA PIŹNIĘTA JAK NIC... SRA SIE O WSZYSTKO, KASJER TECHNIK ZAROBI 1200 ZLOTYCH BO NIE DOSTAL PREMII, BO STARA WZIEŁA I DAŁA INNEJ PRACUJĄCEJ TAM MIESIAC. DZIEJA SIE TAM ROZNE RZECZY. JEST ZLODZIEJ I KRADNIE KASE KOLEZANCE Z PORTFELA.... STARA O TYM WIE I NIC NIE ZROBILA Z TYM. ZENADA JAK NIC. DOBRZE ZE SIE STAMTAD ZWOLNILAM... PREMIE TA STARA DAJE SWOIM PUPILKOM KTORE PRACUJA TAM PO DZIESIEC LAT. MI PREMI 100ZLOTYCH A STAREJ OMIE 800ZL PREMII A POWINNA ROBIC TO CO JA .. [usunięte przez administratora]
eses 2013-01-22 10:07:46
Teraz tez tam pracują idioci, niewykształcona anna i spółka hahaha
aniek 2014-02-04 14:04:28
pff szło dorobić, ateraz przy tych sępach.. gorzej jak musisz wylozyc bo kolezanka sie pierdolnie o 500złotych :)zero atmosfery :/ jedna druga obgaduje, do kierowniczki na skargi chodzą. I kamery jak zobacza ze za duzo z kleinetm gadasz lub dzwonisz ztefonu to zapomnij o premi 150zł miesiecznie czyli dostajesz czystre 1200złotych :)
Karol 2014-04-19 09:20:12
Mam pytanie ta ania to taka duza kobitka lat 39 z b
goralow 2014-05-29 11:51:38
na krupiera szukamy i zapraszamy ! miłe panie i panowie
maryna 2014-12-17 01:21:12
A to jest w chorzowie? Co tu duzo chciez w kazdej pracy sa wredni i wredniejsi
Ela 2015-06-17 17:52:37
Pracowałam w Bingo kilka lat. Pani kierownik ok,kolezanki super,atmosfera fajna,
zarobki...jak wszędzie:))Bardzo miło wspominam pracę :):)
bronka 2016-04-14 23:23:56
jakie doswiadczenie ?
Z tego co wiem to z kobietami pracować tam ?!!! Ciezka sprawa, oczerniają jedna drugą. Prawdziwe kasyno polecam w Las Vegas a nie melanzurenia w Tychach. Pracowałam pare miesiecy to wiem. Najlepiej nie pracować nigdzie.
Pozdrawiam szukajacych pracy
gama 2016-05-10 21:29:57
bronko, widzę, że masz jako jedna z niewielu tutaj osób złe zdanie o tym kasynie..
Zostaw swoją opinię o SALON GIER BINGO KASYNO - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON GIER BINGO KASYNO