CashDirector S.A

Opinie o CashDirector S.A

Czy w firmie CashDirector S.A są regularne szkolenia pracownicze?

soma

tak, wydarzają się takowe

Bobi
@soma

z jakich dziedzin? takie ogólne poszerzanie kompetencji czy coś bardziej w stylu, że jak wejdzie nowy przepis to robią z tego szkolenie?

browni
@Bobi

no jak wejdzie coś nowego, to mi się wydaję, że doszkalają wszystkich, ale też się chętnie dowiem o te dodatkowe, jeśli się zdarzają

technik

hej, czy po technikum ekonomicznym można tu aplikować? czy jednak trzeba mieć wykształcenie wyższe?

technik
@technik

ewentualnie czy w trakcie studiów można podjąć już pracę? będę wdzięczna za info

Si
@technik

Nie wydaje mi się, aby to było niezbędne. Aplikować jak najbardziej można. Czy odpowiedzą na aplikacje, to już druga sprawa, ale czemu by nie spróbować

where
@technik

nie ma specjalnie znaczenia co skończyłaś - aby tylko cicho siedzieć i klikać w klientów, na awans mają tylko szanse wybitni pochlebcy, ale jak lubisz być niewidoczny i nie narazisz się liderce (szczególnie w oddziale pod Lublinem) to możesz być zadowolony/a

Luna

Ile etapów ma rekrutacja?

@Luna

w sumie to jedna rozmowa i odpowiedź

@Mania

To szybko

@Mania

A jak ta rozmowa wygląda?

@Luna

No szybko, ale czy w każdym przypadku tak będzie, to juz nie mogę zagwarantować

@Luna

Aż tak dobrze nie pamiętam. Raczej standardowo, pytanie o poprzednie doświadczenia, sprawdzanie umiejętności itd.

już_nie_chcę
@Luna

kiedyś przepytywała mnie 1 osobowa komisja w osobie pani (ponoć liderka zespołu) - żaden profesjonalizm z zakresu HR, - jak się później dowiedziałam to jej pierwsza praca w księgowości od 3 lat, wcześniej podobno drobnym handlem się zajmowała - i na szczęście się nie dostałam...uff!!!

aaa
@już_nie_chcę

To chyba nie w tej firmie lub nie w tym oddziale. Nie kojarzę, by był tu ktoś choć trochę pasujący do opisu. Oddział warszawskie nie jest duży, więc nietrudno zweryfikować.

CashDirector S.A poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Anni

Gdzie widzisz taką ofertę?

CashDirector S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego ds. Księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Ile można zarobić na stanowisku Specjalista ds. Marketingu w firmie CashDirector S.A w miejscowości Warszawa?

a ile być chciał?

Nick1

Pracowałem w firmie przez miesiąc, bardzo polecam, miła i przyjazna atmosfera, szkolenia nt. bieżących zmian w prawie

kamo
@Nick1

miesiąc to trochę krótko, to był jakiś staż czy coś?

kamo
@Nick1

pytam, bo mnie właśnie interesowałby taki krótszy staż, a nie praca na stałe, przyjmują tu takie osoby?

burata
@kamo

Pewnie jakieś praktyki ze studiów albo staż, ale też chętnie się dowiem

Nuna

I czy są jakieś spoko szkolenia dla nowych z niewielkim doświadczeniem? Zależy mi na dobrym wdrożeniu

@Nuna

Jak dopiero ruszasz z karierą to masz możliwość szkoleń w celu poszerzenia kompetencji

@Nuna

Ogólnie bardzo fajna sprawa na start

Nuna

Jesteś zadowolony ze szkoleń?

@Nuna

Tak, uczą wszystkiego co najpotrzebniejsze

naszczesciebyłyklient

Firma fatalna, jak zwykle początki ok, później masakra, mam kontrakt B2B, moja firma to jedna faktura sprzedażowa w miesiącu i cztery kosztowe, a i tak w systemie mBanku mam totalny bałagan, za taką usługę płacę około 200 zł, jest to w 100 % obsługa zdalna, księgowa wszystkie dokumenty dostaje max do 5 dnia miesiąca, "nie polecam" to mało powiedziane, proszę omijać szerokim łukiem i ostrzegać innych o takiej tragicznej firmy, oczywiście już mam nowego księgowego :)

Mateusz

Totalna porażka. Brak kompetencji. Zmiana księgowych prowadzących średnio raz na miesiąc. Odbębniają po łebkach robotę. Po zmianie księgowości na inną rzetelną - miesiąc walczyliśmy, aby wszystko sprostować i okazało się, że cashdirector nie dopilnował wielu spraw przez co groziły mi kary ze strony urzędu skarbowego. Totalna porażka. Nie wspominam o naliczeniach bezpodstawnych, które są u nich jak żmije, które wysysają pieniądze od klienta. A to ten papierek 30 zł, a ten 50, a to to to tamto i mimo abonamentu to plus kilka stów miesięcznie coś co powinno być w ramach abonamentu. Nie polecam!

przy podpisywaniu umowy o uslugi z nimi nie ma jakiegos zalacznika z cenami ? wszystko jest podawane na bierzaco i nie ma sie wczesniej wgladu w te ceny, o to chodzi ? nie ma mozliwosci reklamowania tego ?

Gabriela

Bardzo cenię sobie współpracę z P. Julią Galkowską. Jest zawsze pomocna i przystępnie tłumaczy zawiłości księgowości.

Piotr1966

Bardzo dobra wspolpraca z ta firma mam super prowadzaca P.Slesicka bez problemow zawsze pomocna i zero problemow z ta ksiegowa pod wzgledem komikacj Poleca z pelna odpowiedzialnoscia jestem klijentem .troche problemow z morganizerm ale juz naprawione

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w CashDirector S.A?

Maciek

Pytanie powinno brzmieć czy są płatne nadgodziny

Czy zdarzają się nadgodziny w CashDirector S.A?

Nieważne

Nadgodziny się nie zdarzają, one są na stałe wpisane w charakter tej pracy. W każdym z działów pracy jest tak dużo, że nie sposób jej wykonać w podstawowym czasie pracy. Pracodawcy z góry zakładają, że pracownik wykona powierzone zadanie jeśli zostanie po pracy. Efekt jest taki że zostają wszyscy, w niektórych momentach miesiąca pracuje się do późnych godzin nocnych. Życie prywatne albo nie istnieje albo komuś wystarczy nocowanie w domu. Nadgodziny nie są płatne, można je rozliczyć odbierając wolne, ale większość osób nie odbiera wszystkich nadgodzin, bo chcąc coś dokończyć pracują w domu za darmo. Pracując w tej firmie musisz się pogodzić z tym że nie pracujesz tylko 8h. Jeśli chcesz zarobić więcej niż minimalne wymaganie do dobierasz sobie pracy i obowiązków, zarabiasz trochę więcej, ale praca staje się niekończącym maratonem. Jeśli dodatkowo jesteś mało asertywna osoba możesz spodziewać się telefonów od przełożonych wieczorami i w weekendy, bo jak twierdzą oczekują zaangażowania. W tej firmie zaangażowanie jest mylone z niewolnictwem.

ona
@Nieważne

W końcu ktoś przedstawił to tak jak jest w rzeczywistości. Teraz dojdą lojalki po 2000 zł i jesteś uwiązany jak pies przy budzie na krótkim łańcuchu.

kojtychkr

Jestem klientem i mogę polecić. Bardo dobry kontakt, zawsze można liczyć na doradzenie i wyjaśnienie. Szczególnie mogę polecić Panią Patrycję

Jany 46

Wypraszamy sobie przysyłania jakiś faktur żekomo do zapłaty jeszcze raz to was pozwę do niezobaczenia i od nie usłyszenia

ona
@Jany 46

To jest forum dla pracowników !

Norbert

@Nieważne Rozumiem, że z organizacją pracy bywa różnie? Czy mimo wszystko obowiązki pozostają w swoich działach i nie są przerzucane na innych pracowników?

Nieważne
@Norbert

Zdarza się, że ktoś zmienia dział na stałe, ale są to sporadyczne przypadki. Generalnie księgowa nie przejmie obowiązków obsługi klienta, a handlowiec nie zajmie się księgowaniem. Każdy ma swoją pulę pracy do wykonania i musi ją wykonać bez względu na czas jaki mu to zajmie. Nie ma też wsparcia merytorycznego, za wszelkie błędy pracownik odpowiada sam, zdarzały się przypadki że również finansowo.

MW
@Nieważne

W firmie Cashdirector praca jest realizowana w zespołach. Zarówno w obszarze księgowości jak i projektów OSCBR czy IT. Wiele obszarów działania pozwala nowym osobom na odnalezienie swojej ściężki rozwoju. Doceniane jest wykształcenie i doświadczenie, ale często tez szanse mają młode, niedoświadczone jeszcze osoby. Dzieje się tak dzięki wspólnej pracy zespołowej pod kierownictwem liderów, managerów Najtrudniejszy jest etap pierwszych miesiący pracy, wdrożenie się do standartów obsługi klienta. Celem jest bowiem zadowolenie klienta z profesjonalnej obsługi. Każdy potem decyduje czy nadal chce związąć sie z firmą jeśli dostanie taka propozycję czy poszukuje innych rozwiązań dla siebie. Z 13 księgowych pracujących w 2018 r cztery przeszły w ciągu ostatnich 3 lat do pracy w pełnej ksiegwości różnych firm. w tym czasie zostało zatrudnionych dodatkowo około 80 osób, w tym połowa to księgowi a pozostałe osoby w dziale handlowym, sprzedaży, opieki klienta oraz w projekcie OSCBR. Aktualnie firma realizuje bezpieczny dla pracowników system pracy rotacyjnej ze wskazaniem na pracę zdalną. Kolejnym krokiem wsparcia zdrowia pracowników są uruchomione zajęcia z fizjoterapeutą oraz trening relaksu i koncentracji. Poza tym pracownicy dysponują dofinansowaną przez biuro kartą multisport oraz korzystnym pakietem. medycznym. Najbardziej wymagającym dla pracowników jest klient, który weryfikuje prawidłowość wykonania umowy albo w formie pozytywnej opinii albo poprzez wyrażenie niezadowolenia w postaci reklamacji. Kultura organizacyjna firmy ukierunkowana jest na współpracę oraz pozytywne myślenie, także dbałość o umiejętność takiego planowania i organizacji pracy, które zapewniają odpowiednią ilość wolnego czasu. Firma pomaga i wspiera te osoby, które w sposób odpowiedzialny i z szacunkiem podchodzą do swoich obowiązków oraz pozostałych osób zatrudnionych w firmie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CashDirector S.A?

rgbt

z tego co pamiętam była jedna impreza integracyjna.

rzydolf

Mam nadzieję, że moja opinia pomoże podjąć odpowiednią decyzję osobie, która zastanawia się nad podjęciem pracy w CD. Jako długoletni lecz były pracownik NIE POLECAM. Atmosfera miła i przyjacielska ale tylko pomiędzy pracownikami ze swoich działów. Pomiędzy przełożonymi a szeregowymi pracownikami nie można mówić o przyjaznej atmosferze lecz wręcz przeciwne (nagminne mylenie imion, ciągłe naciski, wychodzenie do toalety o wyznaczonej godzinie). Wynagrodzenie jak na korporacje z aspiracjami międzynarodowymi bardzo niskie (księgowość - 1800zł, sprzedaż - 2000zł na start + premie, które są tylko dla managerów. Zapomnij o podwyżkach). Jeżeli jesteś młodą osobą i jest to Twoja pierwsza praca oraz nie przeszkadza Ci brak poszanowania Twojej osoby ze strony przełożonego to możesz spróbować - firma stwarza możliwości rozwoju każdemu pracownikowi ale od Ciebie zależy czy to wykorzystasz. Jeżeli pracujesz dłużej niż 4-5 lat i szukasz "czegoś lepszego" to sobie daruj - wejdziesz z deszczu pod rynnę. Niczego nowego się nie nauczysz, kokosów nie zarobisz a dodatkowo każdego dnia będziesz miał/miała zły nastrój i pesymistyczne podejście do życia z powodu wyżej wymienionych powodów.

Maciej
@rzydolf

Czy pracując w firmie mogłeś liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub kursy językowe? To ważne jeśli pracodawca oferuje takie możliwości, więc mam nadzieje, że o tym napiszesz.

Rz
@Maciej

Na szkolenia możesz liczyć jak się sam na nie zapiszesz i opłacisz z własnej kieszeni (dotyczy to każdego działu w firmie). Przez okres, w którym pracowałem "zafudnowali" nam jedno szkolenie. Oczekują wyników, nie szkoląc pracowników.

Maciej
@Rz

Dziękuje za informację. Możesz dodać jaki rodzaj umowy jest proponowany na początek dla nowych pracowników?

Klaudia

W oddziale lubelskim istnieje bardzo miła atmosfera w pracy, współpracownicy są dla siebie bardzo pomocni. Można się wiele nauczyć, więc jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce zarówno dla osób zaczynających przygodę z księgowością, jak i bardziej doświadczonych.

Dariusz
@Klaudia

Miło słyszeć dobre opinie o pracodawcy. Jak długo już tam pracujesz, co możesz więcej powiedzieć o tej firmie? Chwalisz atmosferę w pracę i chęć niesienia pomocy nowym pracownikom, może wspomnisz też czy jesteś zadowolona z warunków finansowych? Takie szczere opinie są zawsze warto cenne, warto się nimi dzielić.

@Klaudia

Czy ta dobra opinia przypadkiem nie została wymuszona przez pracodawcę? Z tego co wiem to zarobki marne jak na ilość pracy, ktorą trzeba wykonać - czy to się zmieniło?

Teresa
@Gość

Opinia Klaudii dotyczyła głównie atmosfery w firmie, nie wspominała nic na temat zarobków w firmie CashDirector S.A. Czy jesteś byłym pracownikiem firmy? Jeżeli tak to chętnie poznam Twoją opinię na temat tego pracodawcy. Na jakie zarobki można liczyć w firmie jako nowy pracownik?

Negatywnie

Firma tragedia. Brak słów. Jeżeli nie jesteś (za przeproszeniem) "lizodupem", to niestety, ale nic tam nie osiągniesz. Możliwości rozwoju - żadne. Pełen szacunek, dla wszystkich, którzy ciągle tam pracują! Szkoda twojego czasu na tę firmę. Ciągła rotacja pracowników.

Dariusz
@Negatywnie

Narzekasz na atmosferę i brak możliwości rozwoju, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Nie wspomniałeś nic o kwestii zarobków, byłeś z nich zadowolony? Daj znać, takie opinie są na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w CashDirector S.A?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A?

CashDirector S.A