Opinie o 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w Suchy Las

Fallout Nowy wpis

Fajna firma. Z czystym sercem polecam, ale skoro pytacie... Kierownik magazynu ciężki ale do przeżycia o ile robisz na stolarnii, a kierownik stolarnii ma dwa kredyty więc z roboty nie wyjdziesz ???? szef ogarnięty ale wiesz kogo słucha ???? polecam jak chcesz zarobić

Czy nowo zatrudnione osoby w 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tedfyyhgfttyy Nowy wpis

Dostają na początek. ale co z tego jak później musisz założyć własną działalność i zus co chwilę do góry i tylko ponoszą pracownicy koszta tego bo wynagrodzenie się nie zmieniają.... A atmosfera która tam panuję nawet nie ma co wspominać. Jeden wielki negatyw. Tylko czekać aż ludzie będą odchodzić!!!!

Na jakie benefity można liczyć w 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

on

Na pewno możesz liczyć na to że jak się umówisz na kwotę za robotę , to potem i tak rozliczą Cię w godzinach i jesteś 50 % w plecy (usunięte przez administratora)

@on

Ciekawe pracowałem w tej firmie 13 lat i jakoś nigdy nie było tak że jak szef powiedział i było innaczej , zawsze wywiązywał się z swoich obietnic dlatego niewiem skąd takie wieści że są problemy z rozliczeniami , kiedy potrzebowałem z jego strony pomocy nigdy nie odmówił , to ludzie którzy wypisują tutaj takie brednie negatywne w stosunku do 4 EXPO chyba nigdy tam nie pracowali dłużej niż miesiąc podsumowując i odpowiadając na pytanie : - Zarobki dobre - atmosfera zależy od Ciebie - warunki socjalne bardzo dobre ( jesteś traktowany jak normalny pracownik ) - jeżeli chcesz pracować w dobrej stabilnej firmie polecam pozdrawiam xxxxxx xxxxxxx

xxxxxxxx

jesteś dobry , będziesz uczciwy w stosunku do firmy i szefostwa , myślę żę masz szansę na dobro pracę dobre zarobki w tej firmie wiadomo że w żadnej firmie nie dostaniesz na początku dużych pieniędzy ale zdaj się na czas pozdrawiam xxxxxx xxxxxxx

Polak
@xxxxxxxx

Skoro było tak kolorowo to dlaczego już tam nie pracujesz ?????

@Polak

Skąd te wątpliwości? Jeśli tam pracujesz, to daj proszę znać, ile mógłbym dostać, jako operator CNC i o co mogą pytać podczas rekrutacji?

Xxxxxxxx
@xxxxxxxx

Na wstępie, miałem nie dawno krótki epizod w tej firmie. Atmosfera super jak i ludzie. Tylko zastanawiam się jak Ci biedni ludzie dawaja sobie radę na własnych działalnościach. Muszą ponosić wszelkie koszty zatrudnienia. Księgowy. Zusy. Podatki. Ja na wstępie dostałem taką samą lub podobna stawkę co starzy pracownicy. Tak się dowiedziałem. Jak sobie obliczyłem wszystkie koszta to dziwię się wszystkim jak wiarza koniec z końcem gdy wszystko tak drogie.

@Xxxxxxxx

To co robisz tu na B2B? A dlaczego nie na umowie o pracę? Ja bym wolał na UoP. A pieniądze z tej pracy jakie, jeśli chodzi o kwotę? Bo to podstawa dla mnie.

Nowy wpis

@Marek

Dzień dobry, W naszym ogłoszeniu z witryny pracuj.pl, gdzie prowadzimy rekrutację wyraźnie zaznaczamy jaką formę zatrudnienia oferujemy. Obecnie na stanowisko elektryka oferujemy b2b.

Witam serdecznie czy jest możliwość pracy jako magazynier w firmie 4 expo moza składać cv czy lepiej przez kontakt telefoniczny z Panem Pawłem pozdrawiam

@Marcin

Dzień dobry, Może Pan wysłać CV na mail: hello@4expo.pl lub zadzwonić do Pana Pawła i umówić się na spotkanie :) Obie drogi są dobre. Pozdrawiamy 4expo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektryk? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Irena

Jeśli ktoś z Was był ostatnio na rozmowie o pracę w 4Expo, to napiszcie coś o tym, czego mogę się spodziewać. Z ilu etapów się składa? O co pytają?

Gruby Ben
@Irena

Spodziewaj się obiadów o 18 tylko pamiętaj nie jedz za długo! Każda sekunda jest na skalę złota. Nie miej rodziny, dzieci zapomnij o czasie wolnym. BĘDZIESZ BOGATY ale przybity, nie będziesz miał czasu na wydawanie pieniędzy więc teoretycznie będą ci nie potrzebne, najlepsze lata twojego życia przelecą a jedyne co ci pozostanie to wkręty w kieszeni i garść tabletek.

@Gruby Ben

Dzień dobry, Wygląda na to, że trafił Ci się jeden z gorących okresów. W przypadku nadgodzin zamawiamy pracownikom obiady na trzeciej przerwie. Oczywiście naszym celem nie jest, aby pracownicy musieli zostawać dłużej w pracy; staramy się mierzyć siły na zamiary; zwiększać wakaty w szczycie; dostarczać odpowiednie narzędzia, jednak brażna targowa jest specyficzna, są okresy, w których trzeba zrobić dużo w niezmiennym terminie, są też okresy normalnej intensywności. Nasz czas pracy zaczyna się w poniedziałek i kończy w piątek. Rzadkością jest praca w soboty, tylko w gorących okresach. Praca na wyjazdach wygląda już trochę inaczej. Wszystko można nadrobić długim urlopem w lipcu i spokojnymi świętami w grudniu, wtedy można spokojnie wydać swoje bogactwo :)

@Gruby Ben

Brednie nikt z batem nad nikim nie stał , a obiad stawiała firma i tylko wtedy jak się dłużej pracowało obiad należało zjejść w normalnym czasie i iść do pracy przypominam że złotówki za przerwy firma nie odciągała !!! Może gdyby firma odciągała przerwy od czasu pracy wtedy obiad jadł by każdy w pięć minut !!!! Jeszcze chciałbym dodać że były do wyboru przeważnie 3 zestawy obiadowe ! Ja z firmą się rozstałem w nie najlepszej chwili , ale skłamał bym gdybym złe słowo napisał !!!! pozdrawiam xxxxxx xxxxxxx

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w 4Expo Paweł Madejski?

Beniamin

Tak, obniżka pensji do 50% od kwietnia. Miła atmosfera nie ma co

@Beniamin

Dzień dobry, Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Z powodu pandemii zamknęliśmy firmę i obniżyliśmy stawki, żeby przetrwać zachowując wszystkie stanowiska pracy. Po czasie udało nam się znaleźć zlecenia spoza branży, żeby pracownicy mogli wrócić do pracy. Pandemia była i jest ciężkim okresem, zdajemy sobie sprawę, że nikomu nie jest łatwo. Wszystkim życzymy szybkiego powrotu do normalności.

@Beniamin

ale nikt nie wspomniał że wszyscy pracowaliśmy też na 50% jak nie mniej , chodziło tylko oto żeby ludzie (pracownicy ) nie zostali z ręką w nocniku ! Bo mogła być też taka opcja żeby firma została zamknięta !!! ciekawe co wtedy byście pisali ??? Uważam że firma postąpiła OK w stosunku do pracowników a to był tylko moment, ponieważ póżniej mieliśmy zorganizowaną inną pracę i każdy zarabiał jak podczas targów pozdrawiam xxxxxx xxxxxxx

Czy można liczyć w 4Expo Paweł Madejski na prywatną opiekę medyczną?

Tramal

Nie wiem jak jest teraz , jak pracowałem od 2012 do 2017 to nie bylo takiej opcji, ale było ubezpieczenie grupowe. Uważam, ze praca w 4Expo , była bardzo pozytywnym przeżyciem poznałem wielu dobrych i fajnych ludzi. Oczywiście zdarzały się problemy między ludzkie i negatywne emocje , ale gdzie ich nie ma. Wszyscy Ci niezadowoleni to szczerze mówiąc osoby które albo nie wiedzą czym jest praca albo o swoje życiowe porażki obarczają innych . Osobiście polecam pracę w 4Expo . Warto spojrzeć, że spora ilość osób tam pracujących ma wieloletni staż pracy.

@Tramal

Cześć, My też miło wspominamy współpracę :) Dzięki za miłe słowa.

Ifde

Czy firmie 4 Expo są premie wakacje pod gruszą?

Ktzakb
@Ifde

Tak, rozdawane na corocznej imprezie firmowej

Pudzian

dobrze że masz znajomych

Weronika

@beniamin a są jakieś zwolnienia ?

NPC
@Weronika

Zwolnień na tę chwile nie ma

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w 4Expo Paweł Madejski?

Stivi

Na wszystkie, ciężko znaleźć narzędzia których by nie było i to po kilka, kilkanaście sztuk ;)

Bartosz

Słyszałem, że świetna firma. A jaka jest atmosfera w pracy i na jakie zarobki można liczyć?

Wiktoria

Jakieś informacje o możliwej rekrutacji i o pracy w firmie byłyby mile widziane.

@Wiktoria

Tylko dla najlepszych. Najlepsza firma w Polsce

Grażyna

@Na fali, napisałeś, że polecasz pracę w firmie, mógłbyś określić,co podoba Ci się najbardziej? Czy panuje przyjazna atmosfera, a pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych? @Darek, sądzę, że wysokość wynagrodzenia może się różnić w zależności od stanowiska. Jakie Ciebie interesuje? Zachęcam inne osoby do dyskusji, może ktoś odpowie na pozostałe pytania użytkownika @Darek.

@Grażyna

Witam, chodzi mi o pracę fizyczną przy rozkładaniu stoisk targowych, oraz wystawowych, w delegacji. Pozdrawiam

Na fali
@Grażyna

Napisałem wszystko w komentarzu Czego nie rozumiesz?

@Na fali

@Na fali chciałbym wiedzieć jakie są realne zarobki w firmie 4 expo . pozdrawiam

Altos
@Darek

Ok 10 tys miesięcznie

Grażyna

@Darek, czy przesłałeś do firmy swoje CV? Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, udało Ci się zatrudnić? Jeśli tak, zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii, jesteś zadowolony z pracy w 4Expo?

Darek

Jak wygląda kwesta zarobkowa w firmie 4expo słyszałem że są to zarobki nawet do 9 tys zł. Ponoć istnieje możliwość pracy w delegacji, proszę napisać jak to wygląda ? Pozdrawiam

Nikt

Ułożyło?

Tak

Popieram przedmówcę

Arek

szacunek dla ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. - Suchy Las

• Jak się pracuje w 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

4EXPO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.