Opinie o Arctic Building & Construction As w Norwegia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arctic Building & Construction As. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arctic Building & Construction As na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arctic Building & Construction As w Norwegia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Arctic Building & Construction As zatrudnia studentów?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Arctic Building & Construction As?

Homeini

Cześć Jeśli jesteś człowiekiem poważnym to nie myśl o tej firmie. To jest klan personalny matrymonialnych kaskaderów i wciągaczy dymów z wyrobów zdecydowanie nie tytoniowych. Ponadto jest to klan rodzinny zdominowany przez krewnych, partnerów krewniaczek, chrzestnych i chrześników krewnych i ewentualnie bliższych lub dalszych znajomych Tekli. Jedno jest pewne, to że rekrutacja trwa tyle ile może trwać odpowiedź na pytanie: "czy zna się Pan na budowlance"? Jeśli lubisz wyzwania... startuj! Homeini

Edyta
@Homeini

No dobra jest tu dużo rodziny, ale to w pracy jakie ma znaczenie? Nie wykonują swoich obowiązków dobrze czy jak?

Homeini Nowy wpis
@Edyta

Tak. Nie wykonują dobrze. Brakoróbstwo i tumiwisizm...

Maja Nowy wpis
@Homeini

I mimo to mają klientów i normalnie się utrzymują? To chyba nie może być aż tak źle?

homeini Nowy wpis
@Maja

Aż tak źle nie jest, co najwyżej do zdemontowania i wykonania ponownego...

Ktoś

Firma ARCTIC i CONCRETUM a konkretniej Ela Chrzanowska i cala reszta jest osobą niesłowną oczywiście na początku przy rozmowie rekrutacyjnej przedstawia wszystko w cudownych kolorach a w trakcie współpracy wszystko się zmienia o 180 stopni oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu.Od pracowników wymagają wszystko a z ich strony nie ma w ogóle zainteresowania pracownikiem.Serdecznie nie polecam współpracy z tą panią a jeśli ktoś tylko usłyszy w ofercie pracy Elżbieta Chrzanowska to proszę się zastanowić dobrze nad rozmową z tą oszustką.

xxx

czy ma ktos wiecej opini o tej firmie?

Stolarz

telefoniczny - szybki

- "czy zna się pan na stolarce" - tak - "no to witam w rodzinie" PS. I tak też się stało że trafiłem do firmy w której połowa pracowników to rodzina lub bliscy pociotkowie pani Chrzanowskiej. niemal wszyscy to palacze ziół niedozwolonych i pijacy. Profesjonalni nieudacznicy i brakoróbcy. Postęp prac oparł się na tej drugiej połowie pracowników mających wrodzone ambicje. Znaczna część pracowników posiadających świetne kwalifikacje została zwolniona z pracy przez p. Chrzanowską na prośbę w/wym. pociotków. Tak p.Chrzanowska rozmontowała firmy: Reinertsen Polen i Concretum.

Kagiatti

Moja uwaga co do tej firmy. Obiecano mi umowę przed wyjazdem, Pani Ela umowy nie przysłała, za to bilet na wyjazd. Pojechałem. Na miejscu okazało się że praca którą mam wykonywać nie jest zgodna z ustaleniami podczas rekrutacji. Mało tego na umowie (którą dostałem w dniu rezygnacji - 3 dni po przyjeździe) zamiast wpisu etatu na który miałem być zatrudniony - wpis - pracownik ogólnobudowlany. OK może komuś to nie przeszkadza - mi bardzo - bo jest to też inna stawka zaszeregowania. Ale przede wszystkim przerwa w wykonywanym zawodzie (potem brak ciągłości). Co do reszty to - przyznaje warunki mieszkaniowe ok, pensja nie mam pojęcia bo po 3 dniach nic powiedzieć nie mogę. Przestrzegam jednak przed wyjazdem zanim nie dostanie kandydat umowy zgodnej z ustaleniami i zawodem.

Robert

Jeśli nadal sprawami kadrowymi zajmuje się E. Chrzanowska to serdecznie odradzam pracę w takiej firmie. Jest to ciąg dalszy firm Reinertsen Polen i Concretum AS które wskrzesił do życia Kaare Nordbo, a skutecznie unicestwiła je Elżbieta Chrzanowska zatrudniając w nich bardzo nie odpowiedzialnych, bliskich sobie znajomych, miłośników niedozwolonych substancji i alkoholu, łatwych pieniędzy i brakoróbstwa. W trosce o interesy właściciela zwalniała znakomitych fachowców a powinna zwolnić tylko siebie... Firma Reinertsen Polen istniała by nadal... Odradzam pracę w takim company.

Zostaw merytoryczną opinię o Arctic Building & Construction As - Norwegia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arctic Building & Construction As?

Kandydaci do pracy w Arctic Building & Construction As napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arctic Building & Construction As

Arctic Building & Construction As