Opinie o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. w Gliwice

Ludzik z układu

Pan dyrektor kolejny raz rzuca słowa na wiatr, oficjalnie na zebraniu powiedział pracownikom że będzie wolny piątek po Bożym Ciele a teraz każą ten dzień odrabiać ...... Ponownie udowodnił ile jego słowa i obietnice są warte

Grégorka
@Ludzik z układu

Wczoraj to serce mi się krajało jak patrzyłam na pewnego toudiego który tęskni i nie daje rady bez swojego księciunia.żal patrzeć jak tęsknota dobija. A po za tym firma ok. Wszystko się zgadza. Jest robota i jest kasa.

Clam1
@Grégorka

Przecież oni byli jak dwie papużki nierozłączki.. A tu taki cios. Jak oni do siebie pasowali, dwa SSmany.. A po za tym firma zaje fajna, trza pracować jak wszędzie a kasa jest na czas. Pozdro dla Ani

Dominika
@Grégorka

Nie wiem o czym piszecie ale się wtrącę bo wspomniałaś, że jest robota i jest kasa. Mnie właśnie interesuje temat zarobków w Huhtamaki Foodservice :) Czy mogłabyś mi podać widełki płacowe dla nowego pracownika w firmie? Ile można miesięcznie zarobić? Co się składa na wypłatę?

Gospodorz
@Dominika

Nowoprzyjety-najnizsza krajowa, a robota jest. Nawet za dużo bym powiedział...

Lamano
@Ludzik z układu

Poziom kierujacych fabryka jest żenujący. Wcześniejsze osoby poznały szczegóły i plany na kolejne lata i odeszly. Nic sie nie zmieni to pewnie. Przeczekanie i produkcja na niskim koszcie.

Zed
@Ludzik z układu

Bo on nie ma nic do gadania. Dyrektorem jest tylko z nazwy. Brak mu charakteru.

Kolezanka
@Ludzik z układu

Dyrektor to zwykła gruba parówa nic nie znacząca obiecuję wiele rzeczy duzo gada ale nic z tego nie winika (usunięte przez administratora)i mysli ze wszyscy maja żółte papiery w tym zakładzie i mo uwierzą w jego bajki!

Gosi

Firma kogucik zajebołł i uciekł! FIRME Omijać zdaleka! Najniższa krajowa zabrany socjal i temperatura na hali + 40 brak klimatyzacji!

Coraz_lepiej

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Dno i 3m mułu..."Liderzy" którzy na niczym sie nie znają,chodzą jak wolne elektrony po hali i jedyne co potrafią to spisywać cyferki z maszyn czy się zgadza.Dyrektor chce zrobić z ludzi niewolników.Wymagania na wysokości sufitu a płaca na wysokości podłogi

@Coraz_lepiej

Sporo minusów wymieniłeś, może jednak znajdą się też jakieś plusy dla odmiany? Co uważasz za największy pozytyw pracy w Huhtamaki Foodservice? Co Cię przekonało do podjęcia pracy tu? ;)

@Marek

Plusy niech pomyślę. Niestety nic nie wymyśliłam może jedyne co to jak i kierownicy tak jak liderzy mają w ciebie wyrąbane sympatyczna ochrona. Przemiłe osoby pilnujące porządku czystości. To by było na tyle nie polecam

Zaskoczony
@Maka paka

Przemiła ochrona???? Hahhaahahhahahahahahahajhahahahahah ahaha umarłem..... To już wolalbym nie mieć ochrony

@Zaskoczony

A nie mówię tu teraz o Damianie i innych tylko bardziej o Piotrku sympatyczny chłopak heh

Piotrek
@Maka paka

Dziękuję serdecznie... Miło mi ☺

@Piotrek

Ależ nie ma za co buźka ????

Ciekawa

Hej. Słyszałam że od Poniedziałku ludki z huhta na clamach będą stać pojedynczo i 2 operatorów na 3 maszyny powodzenia wam życzę bo pewnie nie zwolnia maszyn ale śmiało dajcie się wykorzystać a jak to stwierdził jeden z liderów jak sie nie podoba to tam są drzwi. Buziaczki dla co po niektórych

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator wózka widłowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Dziki Zachód

Aktualnie trwa największą, zmasowana ucieczka pracowników w historii firmy. Tak źle jeszcze nie było, praca w wielkim upale za najniższą krajową albo kilka groszy więcej, zabrany socjal, praca bez perspektyw, więc ludzi uciekają, albo się zwalniają albo L4

Mariolka
@Dziki Zachód

Nie zauważyłam żeby ktoś odszedł, chyba że na zmianie u Oskroby i Farona to wcale się nie dziwię ????????????????????

Promil
@Mariolka

U Was na zmianie nikt się nie musi zwalniać bo lecą co chwilę za alko.. I przypominam że jest RODO więc cie uważaj. A firma jest ok. Trza (usunięte przez administratora) ale i kasa ok. A ci którzy tu piszą to Lebrun. Pozdy

Lucky Luke
@Dziki Zachód

Nie ma się co dziwić pracownikom że uciekają, chyba każda inna firma na strefie zapewnia lepsze warunki pracy, finansowe czy socjal. BHP niby na wysokim poziomie ale tylko dla firmy jako podkładka w razie W. Cała masa papierów do podpisania, śmieszne wymagania jak okulary w każdym momencie na nosie a w takim upale na hali i tak cały czas zaparowane i ograniczona widoczność. Jak ktoś nie przyjdzie z doświadczeniem branżowym i od początku nie wywalczy sobie dobrej stawki (nie ma co wierzyć w obietnice szybkiej podwyżki bo takiej nie będzie) to jest skazany na pracę za najniższą krajową. Zabrali socjal, podwyżki roczne na poziomie 120brutto. Brak szkolenia pracowników chyba że ich ostro przyciśnie jak w ostatnim czasie to postawią kogoś na maszynie i ma jechać, niech sobie radzi i się męczy. Praca jako pakowacz czy pomocnik to jedynie dla desperatów z brakiem ambicji do normalnej pracy. Pracownicy "w białych kitlach" najchętniej by stali nad tobą że stoperem, mierzyli ile czasu robisz i podkręcali jeszcze śrubkę bo nie ma kto robić więc im się pali pod tyłkiem. Firma nie godna polecenia, osobiście wstydził bym się polecić tą pracę komuś znajomemu.

Koniec imprezy

Ostatni gasi światło

Finishing
@Mariolka

Na atmosferę nie mogłam narzekać ale zarobki troszkę tak. Praca jak praca, robić trzeba, pozdrawiam

Obcy
@Dziki Zachód

Premie roczne fartuszki białe tez powinni miec zabraną! Pandemia jak wszyscy to wszyscy!

Bella

Wszystko to prawda.pracowalem w tej firmie kilka lat beznadzieja .kierownik stosuje mobing w stosunku do pracownikow i nikt ma to nie reaguje dyrektor krzysztof ma to gdzies jest obojetnyna skargi ludzi .liczy sie tylko wynik produkcji .to samo kierownik Tomek jest do kitu woge sie nienaadaje na to stanowisko nic nie potrafi i na niczym sie niezna ale jest kierownikiem bo to kega dyrektora masakra !!fima do kitu a ludzie jeszcze bardziej .klotnie wyzwiska obrazanie ludzi tym sie zajmuje firma .nie idzcie tam .jedna gruba baba obraza kazdego patologia nikt juz nania niezwraca uwagi bo tylko wyzwiska i klotnie a kierownik nie reaguje .

Nikt

Ciotka to z ciebie nieudacznik. Jak byś był choć trochę zaradny to byś tam nie siedział. Nie masz swojego zdania więc przyjmujesz na klatę wszystkie obelgi szefostwo. Cienias

Duszek
@Nikt

Jak byś był taki śmiały tak jak piszesz te obelgi na innych to byś podał lub podała swoje imię bo może ty kobieta jesteś a piszesz w imieniu faceta i widocznie nie pracowałaś tam zbyt dugo bo nie dawałaś rady a jak ci nie pasuje to idź do biedronki pracować tam będziesz miała lepiej i tam moźe ci móz trochę roszeżom bo jak na razie to widzę że masz go jak oźeszek chyba że tam dalej pracujesz i dlatego pak piszesz

Ani mru mru
@Duszek

Od kilku lat nie mam z tym nic wspólnego. Dokładnie 5ciu. Nie wiem po co mnie w to wciągacie.

Oldspice
@Bella

Brawo, czysta prawda. Zeby tam pracowac na stale trzeba naprawde byc albo bez szkoly, albo totalnym konformista. Ta firma to porazka, poczawszy od wyplaty, skonczywszy na atmosferze. (usunięte przez administratora) dna.

Ekolog.
@Oldspice

Jaka czysta. Oszczędność wody. Rąk nie mogą umyć w okresie pandemii a co dopiero, a na co inne pieniądze są ciągnięte z tarczy. Dzieci w Afryce są ważniejsze. W (usunięte przez administratora) bakterie.

Mariolka
@Ekolog.

Jaka tarcza? Firma nie wziela tarczy ale widze ze masz dobre info dzbanuszku... I chyba sam jestes bez szkoly skoro poszesz takie glupoty chyba ze byles pakowaczem to w sumie sie zgadza

Pakowacz
@Mariolka

Operator nie musi myć rąk. Operator ma czysta robotę i wodowstręt. Nawet prysznica w pracy nie bierze-bo nie ma., :D

Poker
@Bella

Widzę że niekturzy ludzie są tu mądrzejsi bo patrzą na innych tylko nie na swoje blendy każdy jest jaki jest i musi sobie tawac radę a wy nie udaczniji tylko umicie krytykować każdego hydsie się wkoncu roboty a nie siedzicie na tych telefonach i tylko pierdół piszecie a mamusia płaci za abonament żenada bella stan przed lustrem i zobacz jaki z ciebie nie udacznik a nie o innych się wypowiadasz zaraz ci mamusia kolacyjkę pod nos poda żenada

@Mariolka

Te zraszacze parowe nas od razu wszystkich dezynfekują. W takich temperaturach bakterie umierają.

Strit
@Poker

No i mi mamusia ani wody ani prądu nie żałuję. Bo woda że studni jest a nie z rurociągu,a prąd z burzy pochodzi.

Oldspice
@Poker

Typowy pracownik huhtamaki czyli nieuk. Niektorzy przez u otwarte, no nie (usunięte przez administratora) W sam raz sie nadajesz do tej firmy.

@Bella

Każdy narzeka na firmę, na pracę a jednak ludzie dalej pracują. Nigdzie nie jest idealnie. Tu z roku na rok jest coraz lepiej. Fakt że na najniższych stanowiskach zaczyna się od niskiej stawki ale podwyżka co roku jest, jakaś premia co miesiąc jest, socjal jest. Praca stabilna, a jak się komuś nie podoba to przecież praca nie jest obowiązkowa.

Torca

Ludzie dalej tu pracuja? Moze i pracuja ale to chyba tylko dlatego ze albo maja tam kogos i nic im sie tam nie stanie albo maja tak slabe wyksztalcenie ze na nic lepszego nie maja co liczyc, no chyba ze sa konformistami i boja sie zmian. Kazdy kto ma choc troche oleju w glowie traktuje ta prace jako praca typowo na chwile(usunięte przez administratora)

Arot
@Torca

Torca a Ty do której grupy się zaliczasz ????? Bo trochę czasu już minęło od twojego przyjecia się do pracy????

Arot

To co się tym zakładem tak przejmujesz . Najwidoczniej trafiłeś gdzieś jeszcze gorzej i teraz żałujesz ze się zwolniles.

Torca
@Arot

Nic nie zaluje, gorzej niz huhtamaki nie idzie trafic, a trafilem duzo duzo lepiej. A tutaj wszedlem tylko z czystej ciekawosci, tylko i wylacznie

Młody
@Bella

Dziwnie że wszystkie osoby które się zwolnili piszą takie brednie. Przecież 3/4 pracowników to już ludzie z długim stażem i nikt się nie zwalnia. Super zakład. Polecam

Kolega ale nie twoj

Daj jej spokoj ona czyli wiktoria ???? I tak ma ciezkie zyciez takim paskudnym charakterem daleko nie zajedzie chyba tyllo do niemieckiego (usunięte przez administratora) ????

@Kolega ale nie twoj

Z takim ryjem tez ja nie wezma zeby straszyla klientow .

Wiktoria

Fuj musisz zrobic badania na choroby weneryczne

Byly

Ja mam to w (usunięte przez administratora) patologio wstyd ze huhta zatrudnia takch ludzi jak ty paszczurze o zapomnialem ze niechodzilas do szkoly I niewieszco to jest.dziewczyno 1 impreze

@Byly

Musisz mieć wielka du*e żeby wszystko tak w niej pomieścić buziaki.

@Wiktoria ????

Paskudo z niepelnym podstawowym ktoz by cie chcial chyba tylko na jedna noc

Wiktoria ????

Oj a zawodówka fryzjerska to podstawowe No to ładnie masz na chacie skarbie ❣️

Byly pracownik
@Wiktoria ????

Ty I szkola fryzjerska ha ha chyba szkola pijacka .a tego nauczylas sie w domu

Wiktoria ????

Ja ciebie tym bardziej haaa tfuu

@Byly pracownik

Noo dokładnie buźka

Koniec imprezy

Coraz więcej ludzi kończy współpracę z huhtamaki.

Lucky Luke
@Koniec imprezy

Nie ma się co dziwić przy takich warunkach i wynagrodzeniu. Kiedyś na plantacjach bawełny podobnie "kolorowych" traktowali, tu jedynie jeszcze nadzorcy z batem brakuje

Czy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Na clamach tak

Nico

Staże ale z gimnazjum chyba, sporo ludzi powinno się tam wrócić patrząc na ortografię w pisaniu komentarzy a druga połowa powinna przychodzić do pracy z mamusią, może by mniej narzekali na pracę i wszystko dookoła :-)

Wsadzić to każdy potrafi.
@Nico

O matko bosko nikt Ci nadskakiwał nie będzie. Nie ty pierwszy ni ostatni. Wstydu nie mieli usuwać a teraz cuda wianki wymyślają. Jak by mnie to rajcowało to bym sama zrobiła. Wcześniej jakoś nikogo to nie interesowało, a od 2mcy myślą że co? Zasiłku nagle potrzeba? Staruchy nie wyrabiają? O jak mi przykro.

Obecny

W firmie całkowity brak jakiegoś systemu szkoleń co wiąże się z brakiem wykwalifikowanej obsady maszyn i dużą ilością odpadu. Jest kilka osób które coś umieją ale firma nie umie tej wiedzy wykorzystać dla innych. Każdy patrzy tylko na siebie, byle przeleciała dniówka. Ogólnie to nie jest źle, wypłata zawsze na czas, roboty praktycznie nie do przerobienia ale jak zawsze firma narzeka że nie ma zysku... Zabrany socjal na obecny rok, większość pracuje za najniższą krajową, podwyżki takie że śmiech na sali... Praca raczej na przeczekanie i znalezienie czegoś innego niż na stałe. Kierownicy w porządku ale liderzy to lekkie nieporozumienie, szczególnie na zmianie MB. Jak ktoś ma ambicje i jakiś cel w życiu to nie jest praca dla niego, tutaj niczego się nie nauczy poza pakowaniem w kartony i układaniem pudel na paletach.

@farba

Praca fajna , tylko co nie które osoby są zryte. Kompetencji tam nikt nie ma zaczynając od liderów z każdego działu i zmiany, (zaliczone trzy zmiany) myślą z coś wiedzą a nic nie wiedza ,chodzą jak te pany (zwłaszcza chudzielec) Zakladowy wyścig szczurów. Gdyby parę osób zmienić na stanowiskach możliwe że było by fajniej.

Dominika
@@farba

Ale generalnie polecasz czy odradzasz pracę w Huhtamaki? Możesz napisać wszystkie za i przeciw? :D Chętnie zapoznałabym się z tym na co można w firmie liczyć i czego się spodziewać.. :)

Ambiwalentny
@Dominika

Kasa na czas, nigdy żadnych opóźnień (niby do 5, jest zawsze wcześniej), w dobie tego całego corona syfu, firma świetnie sobie radzi, nie zwolniła żadnych ludzi. Branża taka że zakładu nie zamkną. BHP, srogo przestrzegane (czasem aż za bardzo), mało jaka firma tak tego przestrzega, ale to na plus, Co roku podwyżka, zależy jaka ocena roczna, taka masz podwyżkę, socjal do tej pory był, wczasy i na święta, w tym roku wstrzymane bo corona. Minusy to raczej czasem ludzie, ale zawsze gdzieś znajdą się jakieś (usunięte przez administratora) pracują i młodzi i starsi. Na firmę narzekają ci bez ambicji, i ci co nigdy w ch..jowym zakładzie nie robili. W lato ciepło, jak to puszka na środku pola. Zarobki to kwestia indywidualna, szału na produkcji bym się nie spodziewał.

Gospodorz
@Ambiwalentny

Kasa na czas to fakt BHP to samo za bardzo przestrzegane i to raczej na minus nie na plus. Zarobki lipa-najnizsza krajowa, nwm czemu piszesz kwestia indywidualna nie znam nikogo kto by chciał za najnizsza robic, zreszta ta robota jest nie warta tej kasy no ale jeżeli chodzi ci o ambicje to według mnie praca tutaj jest poniżej ambicji - czy układanie kartonów na palecie albo pakowanie opakowań to ambitne zajęcie? Bo na to są kierowani nowoprzyjeci. A co do chu*owego zakładu pracy, cóż... według to Huhtamaki to chu*owy zaklad-ale właśnie to już jest kwestia indywidualna... ty kolego chyba jesteś z dozoru

K3y

Na zmianie u kierownika M.B. lider to lekkie nieporozumienie, nie wiem skąd oni tego chłopka wzięli, skonfliktowany z połową zmiany, nie ma chyba na zmianie żadnej osoby która by się nie cieszyła jak nie ma go w pracy. Potrafi tylko łazić i w....... wszystkich dookoła, najmądrzejszy a sam potrafi tylko ściemniać. Nie wiem co w nim dyrektor widział wybierając na to stanowisko. Na innych zmianach też niewiele lepsi są liderzy ale chociaż mają trochę kultury, a ten to kawał c... któremu słoma z butów wystaje.

Chełmek
@K3y

To jest tak jak stanowiska załatwia się po sąsiedzku. Bazyli wie o kogo chodzi. Pozdro od dziadka

Clamik
@K3y

To jest prawda, większej (usunięte przez administratora) jak MK nie ma w całej firmie. Serdecznie nie pozdrawiamy pana lidera.

Clam III
@K3y

Zapraszam do kierownika M. F. na sklejarnia. Atmosferą iście rodzinna, brak stresu, duże wyrozumienie a lider to dusza towarzystwa, pomoże, doradzi,Jest tutaj jak u Pana Boga w ogródki

Brodziaty
@Clamik

A u kierownika MB dalej szefem wsztstkich szefow na paletach jest slynny bohater tytuowy pewnej bajki, o facecie ktory lubowal sie w szpinaku...

Der Kapo

Jak zarobki w tym KL Gleiwitz-Bojkau? Dalej najnizsza krajowa?

Seba

Jestem zainteresowany pracom w tym zakladzie jakie tszeba miec szkoly zeby tu sie przjoc i czy cieszko sie utszymac w tej pracy i w jakich godzinah sie tu pracuje

@Seba

Z taką ortografią to możesz liczyć nawet na stanowisko lidera, tam nie trzeba nic umieć, wystarczy tylko być i łazić po hali, 3 zmiany.

Faun
@Seba

Praca jest spoko , w dobie postojów i zamykania firm tu jest spokój i kasa na czas.Atmosfera przyjazna.Bhp surowo przestrzegane, wszystko zgodnie z kodeksem pracy.

Tom

Fajna praca , szczegulnie na nockach. Można sobie golnąć drinka i są chętne koleżanki na szybki relaks w szatni.

Widać że największe problemy i ataki na wszystko i wszystkich są w większości na jednej zmianie. Nie świadczy to dobrze o kierowniku i liderze którzy nie potrafią w prosty sposób rozwiązać problemów z kilkoma osobami. Dziwnym zbiegiem okoliczności problemy są jedynie na sklejarni gdzie pracujący zajmują najniższe stanowiska w firmie a do tego w większości kobiety. Jak wiadomo kobiety nigdy nie potrafią się dogadać między sobą, faceci by sobie powiedzieli : ty ...... i na drugi dzień nikt by nie pamiętał o co poszło. Może dyrekcja powinna zrobić na tej zmianie porządek, może SS się nie nadaje na lidera, czy kierownik ma problem ze sobą? No raczej tak nie powinno być. Na innych zmianach raczej nie ma większych problemów tylko ta jedna.

Krasnoludek

SS się nie nadaje do niczego, jego robota polega na łażeniu z konta w kont i donoszeniu do kierownika Sraczki. Oboje mają brak jakichkolwiek kompetencji do pełnienia swoich funkcji.

Ooffsseett
@Krasnoludek

A który z kierownik ma jakieś pojęcie o sklejenie lub druku.. No może o wycinaniu coś tam wie (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca Huhtamaki Foodservice dla swoich pracowników? Mam tutaj na myśli wiele możliwych opcji, od dodatkowych, bezpłatnych szkoleń poszerzających kompetencje, aż po awans na wyższe stanowisko. Może ktoś ma ochotę się wypowiedzieć?

D N O
@Zuzanna

Tu nie ma rozwoju

Krasnoludek
@D N O

Totalne (usunięte przez administratora)

Adam z Lemana

Pracuje ponad 4 lata i nie jest źle ...

Adaś, u nas najlepiej

@Adam z Lemana

Oj widzę że wypisują tu ludzie co naprawdę nie mogą innej pracy znaleść i muszą być na łasce huhta ale tak jest jak się nie uczy to bierze co się ma. Ludzie ogarnijcie się i napięcie prawdę a nie piszecie jakieś bzdury żeby się podlizać dziewczyna napisała prawdę jak w tej firmie jest pracowałem tam 2 tygodnie na paletyzacji i po prostu masakra ludzie robią z ciebie debila jak się nowy przyjmuje jest poniżany wyśmiewany ze nic nie potrafi ludzie sami tam. Sobie robią problemy bo jeden na drugiego klnie a jak ktoś powie cos kierownikowi to już odrazu lecą w tą osobę wyzwiska

Adam z Lemana
@Anonim

Żeby się podlizać dziewczyna? Widać ile Ty się uczyłeś ...jak się dałeś poniżać to tak miałeś .. kariera duża widzę ....

@Anonim

Drogi anonimie widocznie sam jesteś po (usunięte przez administratora)szkole skoro przyszedłeś do nas pracować. Może się nie na dawałeś do tej roboty skoro niby się z ciebie śmiali.

Clam
@Adam z Lemana

Ale co umiesz po tych czterech latach? Koła kupić. Kobietom ściemę wciskać, czy dobrze dziobać? A dalej jesteś pakowaczem?

Clam zadowolony
@Clam

Weź człowieku się ogarnij zabierz za robotę a nie interesuj się co kto robi a Adam jak widać intelektualne zaszedł dużo dalej niż ty użalasz się tylko nad sobą jak nie potrafisz zarobić i musisz wszystkich mierzyć swoją,,miareczka" to idz do przedszkola tam są osoby na takim poziomie jak ty.

D. A. M. I. A. N
@Adam z Lemana

Chyba z Bartkiem nie jest źle

Zadowolony

Witam wszystkich serdecznie proszę o powstrzymacie się od agresji ataków na inne osoby nawet jeśli są to osoby toksyczne naśladujmy osoby lepsze od nas samych uczmy się szacunku do innych a nie obrażania nawet jeśli te osoby na to zasługują. Róbmy swoje i nie przejmujemy się zdaniem innych osób. Polecam serdecznie webinar (usunięte przez administratora)

Aga skoncz wypisywac bzdury najpierw poczwicz ortografie (usunięte przez administratora) bez szkoly. Bylas na 3zmianach i na wszystkich bylo dla ciebie zle to moze z toba jest cos niie tak poprostu brakuje ci 5klepki powinnas sie leczyc ty..... Krowo. Obrazasz kasie i oliwke a ssma niedorastasz im do piet. Pilnuj swoich kolezanek ryzej i mumii ktora miema swojego zdanis tylko byla twoim przydupasem podobnie jak ryza. Nikt za toba nie teskni wrecz kazdy sie ciesxy ze juz nie wrocisz bo takiej wrednej i konfliktowej osoby to jeszcze tu nie bylo...

@Andrzej

Ooo odezwał się przydupas numer 1. Ze jak to uznałeś mumia nie ma swojego zdania hmm ciekawe skąd masz takie informacje przydupasku. Potrafisz tutaj napisać co i jak to miej odwagę podejść albo lepiej nie bo aż wstyd koło ciebie stac.

Aga
@Andrzej

Powiem Ci tak złe informacje masz dowiedz się pierw Wiencej a potem napisz mnie możesz obrażać bo widocznie musisz komuś się podlizać ale obrażając tamte dwie osoby to naprawdę musisz być w takiej desperacji hmmm jak to stwierdziłeś mumia niema swojego zdania hahaha nie znasz osoby a tak piszesz to tobie musi brakować 5 klepki chyba musisz zmienić sobie brylle to ty jesteś pantofelkiem że tak piszesz o innych a co do niektórych co tu piszą na mój temat hmm nie bende się wypowiadała bo przecież wy wiecie lepiej hahaha musiało nieźle was zaboleć tylko wiecie co usiądzie se na tych krzesłach i pomyślcie zanim coś napiszecie bo widzę że takie Bzury piszecie a jeśli chodzi o Pana M ze niby jestem zazdrosna hmmm naprawdę bo mi się wydaje że raczej nie bo niema o kogo poprostu żenada a co do ciebie Andrzeju zanim napiszesz coś o W i N zastanów się 5 razy

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o.