INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Ostatnie nabory dla operatora były jakoś w październiku? Tak przynajmniej widzę po opiniach. Teraz też właśnie jest oferta. piszą ze mile widziane są uprawnienia na wózki i suwnice, a czy wpłyną na stawkę?

Niezadowolony pracownik Nowy wpis

Firma na równi pochyłej, a jej szalę przechyla jeszcze bardziej w dół nowy prezes

Hej, hej, dasz znać kolego czemu? właśnie mechanika produkcji do siebie szukają, myślałem ze cos poczytam aktualnego skoro oferta widnieje. Opiszecie warunki? i jak ta premia świąteczna występuje a ja teraz się przyjmę to co dostane?

Jakie godziny pracy obowiązują w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

6_14 14_22 22_6

@pracodawca

3 zmianowy ( 4 brygadowy) system pracy. 6-14, 14-22, 22-6 Biuro 8-16

Frania
@@pracodawca

Ile dni na jakiej zmianie się pracuje? I jak to wygląda z wolnym? :) Potrzebuję dokładniejszych informacji, aby wiedzieć, czy odpowiadałby mi taki tryb, zanim złożę tam aplikację.

@Frania

Cztery dni 6-14, dzień wolnego, cztery 22-6, dwa dni wolnego, cztery dni 14-22, dzień wolnego.

Edzia
@Odpowiadam

Witam. Czy istnieje w tym przypadku pewnego rodzaju elastyczność? Mam na myśli mamę z małym dzieckiem. Czy istniałaby możliwość umówienia się na jedną zmianę? Czy ktokolwiek już próbował?

@Edzia

Muszę Cię zmartwić niestety. Elastyczność tak, bo czasem można się gdzieś z kimś zamienić. Ale na permanentne przejście na jedną zmianę nie ma szans. Pracują tak tylko pracownicy biurowi.

@Odpowiadam

Właśnie teraz operator jest poszukiwany. tak z ciekawości czemu nie można się podmienić na stale gdyby każda strona się na to godziła? Wychodzi jakiś konkretny argument przy tym od samego pracodawcy? od wczoraj wisi oferta dla operatora i się nad nią zastanawiam. Jak z zarobkami to wygląda? gdy mam wszystko to w wpisali w mile widzianych to może mi podbić stawkę czy jednak każdy robi za tyle samo?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
Neveragain

Czy to prawda, że wice prezes O.D zakończył karierę ? Jak to w zwyczaju grupy CCL, telefonicznie ? I czy stawka na start, jest na poziomie ciut wyższym niż najniższa krajowa ? W cztero brygadówce :P xD

@kwasek

To wszystko prawda. Proponuję aplikować na Prezesa. Wysokie umiejętności nie wymagane, tylko bezwzględne posłuszeństwo, ryzyko tylko jak wykonasz głupotę, którą wymyślił Simon to ty polecisz. Oczywiście masz rację, zwolnią cię telefonicznie a w anonsie napiszą, że nie chcą ci blokować kariery.

Agnieszka

Padło na forum stwierdzenie, że po pewnych zmianach zatrudniane są osoby na różnych poziomach doświadczenia. Było także ogłoszenie dla elektroautomatyka, czy orientujecie się w średnich tegorocznych zarobkach skoro występuje dodatek zmianowy oraz nadgodziny? Co do poziomu doświadczenia to czy występują teraz jakieś szkolenia wyrównujące?

Czy Flexpol Sp. z o.o zatrudnia studentów?

Odpowiadam

Flexpol to już nie, ale Innovia Films Poland ma informację, że przyjmuje pracowników o różnym poziomie doświadczenia. Próbuj

Młody

Siema jak wygląda praca w labo? Na jakie zarobki można liczyć? Kierownictwo ok? Praca zmianowa w ogłoszeniu to tryb ciągły czy pon-pt?

Pytam

(usunięte przez administratora) tu rządzi, że żonatych dniami i nocami przetrzymują bez kontaktu z rodziną?

@Pytam

Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Może najpierw trzeba męża zapytać? ????

Kamil
@Odpowiadam

Chodzi o jakieś wyjazdy służbowe? Czy to jakieś szkolenia?

@Odpowiadam

Swoje rady wsadź sobie tam, gdzie słońce nie dochodzi, bo tyle są warte. Dzwoniła cała rodzina przez całą noc, a nie tylko żona, bo jak twierdził siedział w firmie prawie 24 godziny, gdyż mu tak kazano. Rano cała rodzina miała przyjechać do tej firmy i zrobić piekiełko. Jeszcze raz taki numer, to z policją tam przyjedziemy i zobaczymy wtedy kto mówi prawdę, a kto jest zakłamanym tchórzem, który przemieszcza się kanałami.

@Kamil

Chodzi o pracę w firmie i siedzenie po godzinach, prawie 24 godziny ciągiem. Kpiny sobie tam robicie? Jak macie za mało ludzi do pracy, to trzeba zatrudnić więcej pracowników, a nie z jednego człowieka w wieku podeszłym robić woła roboczego. Może jak pójdzie na emeryturę, to też będziecie do niego wydzwaniać nocami, że jest awaria i ma przyjechać? I chodzi jeszcze o to, że jak się żąda aby pracownik często przyjeżdżał do firmy po godzinach pracy np. nocą na rzekomą awarię, to najwyższy czas dać takiemu pracownikowi samochód służbowy, a nie od 25 lat musi prywatnym autem jeździć na awarie. Nie chcecie dać służbowego samochodu? To należy przyjechać po pracownika i odwieźć go po usunięciu awarii.

Zadowolony

Po przejęciu przez ccl firma przechodzi głęboką restrukturyzacje na plus. Inwestycje i dofinansowanie w każdej sferze. Wg mnie firma godna polecenia.

@Zadowolony

Inwestycje i owszem. Dofinansowanie ? Do czego ? Chyba na PM zakładu, w postaci spersonalizowanego samochodu służbowego . Brak zgrania w załodze, niskie zarobki jeśli chodzi o cztero brygadówkę i coraz większy zakres obowiązków. Tragiczna kadra zarządzająca i coraz mniej ludzi na produkcji. BHP ? W teorii ... Firma przejęta przez międzynarodową korporację a warunki z bliskiego wschodu. Jeśli potrafisz obsługiwać mopa i szczotkę, śmiało składaj CV. A jak już będziesz miał "szczęście", trafisz na stand up w wykonaniu bramkarza z Angals Club zamiast rozmowę. Tzn. usłyszysz wiele nie zabawnych dowcipów odnośnie "ścieżki kariery" czy zarobków. Firma może i z kapitałem, z perspektywami...ale z nieodpowiednimi ludźmi na nie odpowiednich miejscach. Co gorsza, góra na wszystko przymyka oko...przypadek ?

@NeverAgain

Przypadek to może i nie, skoro twierdzisz, że celowo przymykają oko. Tylko ciekawe czemu? To raczej brak zrozumienia z ich strony czy naprawdę chcą, żeby tak właśnie się działo tutaj? Określasz te warunki jak z bliskiego Wschodu, może takich ludzi chcą tu szukać?

@Agnieszka

Czemu ? Żeby w białych rękawiczkach, zrobić zakład produkcyjny trzeciego świata ? Wcale bym się nie zdziwił, jak w niedalekiej przyszłości, zatrudniać będą ludzi z Azji bądź sąsiadującej Ukrainy czy Białorusi.

@NeverAgain

Ciekawe jak Polacy by na to zareagowali? Myślisz w sumie, że to możliwe, że podmieniliby sobie w ten sposób cały skład?

Prawilny

Mały diable, załatwiłbys jakos robote kolezce spod celi. Klimie jakos ogarnoles a on lata po slodkich z brałniarzami. Mordo, pomysl. Podbije do ciebie w łikend w Angels. D.F

Armando

Sodoma i gomora (usunięte przez administratora). Jacek i Placek latają i patrzą na czym Cię tu człowieku uj...ać. Wymagania na skalę światową a płacą jak na dalekim wschodzie. Nikomu nie polecam, każdy w firmie kto ma jeszcze chęci do pracy to szuka czegoś z lepszymi zarobkami, bo wymagania są bardzo duże a płacą prawie najniższą krajową. zostają tam tylko kierownicy i ich Pupilki albo ktoś kto już czeka na emeryturę i ma wszystko w du...ie.

@Armando

Bo to prawda.

Sadysta rodem z radziwia nie chce zawieźć chorego psa do weterynarza.

Tomasz

Jeśli ktoś pracuje bez wewnętrznego zadowolenia to zawsze będzie narzekał!

Bolek
@Tomasz

Jak tu pracować z wewnętrznym zadowoleniem, gdy w ciemnym kącie czai się cuchnąca Cizia?

Mario

Pracuje jeszcze tam brygadzistą Siwy ???

Justyna
@Mario

Może nie piszmy o konkretnych osobach z Flexpol, to trochę nie fair. Jesteś pracownikiem firmy? Może powiedz coś o tym, jak się tam pracuje. Czym się tam zajmujesz?

bleble
@Justyna

a ty czym się tam zajmujesz?

BB
@Mario

Nie, Siwek już nie szczyci Nas swoja osobistością ????????????????

K.
@BB

To pytanie czy stwierdzenie?

hehe
@bleble

chyba justyna się boi, żeby o nie nie napisali.

An

Hej, wiecie jak wygląda praca w laboratorium? Czy też są nocne zmiany i pracujące weekendy?

Pyk
@An

A ta dzida co obrabia żonatym to żyje jeszcze czy już zdechła na syfa?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Flexpol Sp. z o.o?

DD

Systemu nie ma żadnego, wedle uznania i widzi mi się kierowników

Em

Nie. Chyba że się zamienisz z kimś

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Flexpol Sp. z o.o?

Em

6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.