Adjatech Metalworking Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adjatech Metalworking Sp. z o.o.

Jak często w Adjatech Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 czerwca na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nowy wpis

Specjalistyczne i dedykowane szkolenia pracownicze odbywają się w zależności od bieżących potrzeb i prowadzonych projektów. Uważamy że są niezbędne i podwyższają poziom naszej kadry na wszystkich płaszczyznach. Pozdrawiamy!

Jak wygląda sprawa grafiku w Adjatech Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik Nowy wpis

Grafik jest elastyczny, po uprzedniej konsultacji z przełożonym bądz szefem, nigdy nie było problemu o wyjątkowy dzień wolny.

Ja pracowałem tam kilka lat. Mocno inżynieryjna firma. Gdyby nie love to pewnie bym do dzisiaj tam pracował. Trzeba sie wdrożyć, jak wszędzie, ale ogólnie wspomnienia bardzo pozytywne. Kasa tez dobra, ogólnie jak ktoś szuka nie korpo to bardzo polecam.

Halina

Może ktoś opowiedzieć coś o pracy w Adjatech? Przeczytałam o tej firmie, że zajmują się odlewnictwem, obróbką mechaniczną i cięciem laserem stali nierdzewnej, zastanawia mnie, na czym polega tego typu praca i proszę, żebyście coś opowiedzieli, mile widziane odpowiedzi od doświadczonych pracowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adjatech Metalworking Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ewelina

Hej, widzę że firma jest z potencjałem na dobrego pracodawcę, ale nie widzę otwartych rekrutacji. Można trafić na ofertę pracy? Dajcie znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy trudno się dostać?

Wiktoria

Czy jest jakiś powód, dla którego jest tak mało opinii o firmie Adjatech? Czy może znajdzie się ktoś z obecnych lub byłych pracowników i opowie o atmosferze w tej firmie? Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kompetencje pracowników lub jakiś inny ciekawy system motywacyjny?

Ed

Pełna energii firma. Daje swobodę w działaniu no i solidna wypłata zawsze na czas. Polecam

Sebastian
@Ed

Cieszę się, że ktoś wypowiedział się na temat tej firmy, ponieważ od dłuższego czasu szukam osoby, która mogłaby ocenić tego pracodawcę. Napisałeś o solidnej wypłacie, dlatego tym bardziej Twój wpis mnie zaciekawił. Możesz podać, jakiego rzędu wynagrodzenie występuje w tej firmie?

nowy

Czy ktoś spotkał się z tą firmą i może coś powiedzieć?

Zibi
@nowy

Szczerze polecam, panuje bardzo fajna atmosfera, młoda, energiczna grupa z mnóstwem pomysłów. Firma bardzo otwarta na pomysły i inicjatywę pracowników. Bardzo dobre zarobki! Praca jest wymagająca, jednak zawsze doceniona!

Zostaw merytoryczną opinię o Adjatech Metalworking Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w Adjatech Metalworking Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adjatech Metalworking Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adjatech Metalworking Sp. z o.o.