Opinie o Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki w Klobuck

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki w Klobuck

Włodzimierz Nowy wpis

U mnie praca wykonana super, bez zatrzeżeń. Daszek że mucha nie siadać. Wycena zgodana z końcową zapłatą. Polecam firmę .

Klobuczanin

Nie jestem w stanie opisać tego człowieka przyjdźcie do klobucka sami zobaczycie tego fachmana ... zapytasz w klobucku Sawicki to usłyszysz..... szkoda że nie mogę dodać tutaj zdjęć z mojego dachu ale jedno powiem on noc nie widzi w tym ze jest krzywo I malo tego na materiale dalekim od deklarownego ...nie polecam wiesz Sawickiukogo pracowałeś doskonale ....

Sawkaaa
@Klobuczanin

Możesz dodać i się przedstawić

Klient Nowy wpis
@Klobuczanin

Chyba jakieś ma Pan złe informacje.

Do sawka Nowy wpis

I jak Sawicki dalej robisz ludzi za idiotów Dalej jesteś taki (usunięte przez administratora) Wieści chodzą po Kłobucku że nawet w rodzinie nie chcą żebyś im cokolwiek zrobił wolą nająć obcego. Nie pozdrawiam madrusiu omijać szerokim

Maria Nowy wpis
@Do sawka

To co on takiego robi że nawet rodzina nie chce korzystać z usług?

Ryszard

Tak rzadko można poczytać na wątku opinie pracowników. Jakiś powód tej sytuacji istnieje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Endzi

U nas też dach robil niestety rozbieral gdyz położył fatalnie,malo tego jak zwróciłem mu uwagę to miał pretensje ,finansowo to powiem tak towaru brakło podobno zamówił wszytsko ale brakło czyli dach się powiększył sam w sobie dwa jest to prawda co tutaj pisza ze kasuje jak może ale zrobić już nie może. Wasz wybór ja nie polecam tej firmy

Nie polecam to był wielki błąd czasu nie cofne szkoda było tylko nerwów i pieniędzy..........

Brak mi słów

Odradzam nie rzetelny malo tego prace wykonywał kilka tygodni gdzie miało być 2 tygodnie ,chamsko I bezczelnie się zachował kwotę ustaloną zmienił bylem nie będę przeklinal..... Odradzam

admin

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki - Klobuck

Marbud Firma Usługowo-Remontowa Marcin Sawicki