Opinie o Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom w Strzegom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom w Strzegom

dariusz Nowy wpis

GŁOŚNO I WYRAŻNIE OSTRZEGAM PRZED TA FIRMĄ i tymi właścicielami !!!! na początku są mili wiele obiecują ale to jedyne co potrafią!!!!! po wpłaceniu zaliczki którą traktują jako zadatek (bo nie chcą juz zwrócic) przestają odbierac tel , zmusili mnie bym do nich pojechac bo nie odbierali tel ,stałem pod bramą dzwoniłem z 10-12 razy, bez rezultatu mimo ze ich widze przez płot, są w firmie . Kasy nie zwracają, towaru nie dostarczają ... po wielu miesiącach CIĘZKIEJ WALKI TOWAR PRZYJEZDZA W ROZNYCH DŁŁŁŁUGICH ODLEDŁOSCIACH TERMINOWYCH RÓŻNE PRZEBARWIENIA ,BŁĘDY, PĘKNIĘCIA, CZARNE PLAMY-MYSZY ,ŻÓŁTE PLAMY WAPIENNE, 4 GATUNEK A KASE WZIELI ZA PIERWSZY SZOK MASAKRA OKROPNI LUDZIE !!!!!!!

UWAGA DŁUŻNIK Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu w temacie odzyskiwania pieniędzy od tej firmy Kontakt: 739 904 425

Jarosław Nowy wpis

@junołmi, firma Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom zalega Ci tak duże pieniądze? Za co uzbierała się tak duża kwota? Możesz sprecyzować swoje informacje, które przekazałeś w swoim komentarzu? Ponieważ na chwilę obecną można tylko domyślać się, skąd pojawiła się taka kwota. Zachęcam do sprecyzowania wiadomości.

junołmi Nowy wpis

Wisza mi 2 lata 25 tys euro. dziekuje

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jarosław

@oszukany klient,@Klient,@KATARZYNA,@oszukany DAREK,@Oszukany, wszystkie Wasze komentarze dotyczą tej samej sytuacji związanej z firmą Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom, czy możecie bardziej jasno przedstawić, jak zostaliście rzekomo oszukani przez tą firmę? Opiszcie sytuacje, które Was spotkały.

Oszukany

(usunięte przez administratora) !!!!! biorą pieniądze mimo że zbankrutowali , dotyczy oby dwóch firm Natura Granit i Zakładu Produkcyjnego Granitu "Strzegom", K. i E . Ługowscy wysyłają bardzo dobre oferty, biorą kasę naprzód , pózniej kontakt się urywa , nie można się dodzwonić , produkty tez nie są wykonane, pózniej nie można pieniędzy odzyskać kasy , . Założylem im sprawę w sądzie. Ostrzegam wszystkich przed współpraca i zakupem jakichkolwieg produktów u nich . OSZUSCI!!!!

oszukany DAREK

UWAGA OSZUSCI !!!!!! BIORA ZALICZKI NI KONTAKT SIE URYWA !!!!

KATARZYNA

UWAGA!!!!!! (usunięte przez administratora) !!!! UWAGA!!! Wlasciciel krętacz i marny AKTORZYNA !!!! ŻONA JEGO JESZCZE WIEKSZA OSZUSTKA !!! TRZYMAC SIE Z DALEKA OD TYCH ZŁODZIEJI !!! Sprawa zgloszona do odpowiednich organow. Wszystko jak w poprzednich opiniach , zaplacone z gory a towaru ani pieniedzy...kontakt zerowy, po osobistym kontakcie Pan wlasciciel Krzysztof Ł. obiecuje gruszki na wierzbie .....aktorstwo !!! Dla zainteresowanych pelna dokumentacja sprawy i ich zoobowiazania. Zeby przypadkiem Panu czy Pani wlascicielce nie zachcialo sie napisac, kolejnych kłamstw, ze mnie nie zna i moze, ze jestem konkurencja ....

Klient

(usunięte przez administratora) nie płaca za towar nie odbierają telefonów!!!! Omijajcie z daleka ta firmę!!!

oszukany klient

OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM JAKIEGOKOLWIEK TOWARU W TEJ FIRMIE, KŁAMCY, (usunięte przez administratora) NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW, NIE ODPISUJĄ NA MAILE, NIE WIDZĄ U SIEBIE ŻADNEJ WINY, WPŁACASZ PIENIĄDZE I NA TYM KONTAKT SIĘ URYWA. UWAGA (usunięte przez administratora) NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ NISKĄ CENĄ.

ALL

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!! NIE PŁACA ZA TRANSPORTY I NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW .. FIRMA KRZAK NIE POLECAM !!!!!

Klient

Firma oszukująca ludzi. Omijajcie szerokim łukiem tych oszustów!!!

szux

oszustka - bierze pieniądze nie dostarcza materiałów- uważajcie

Zostaw merytoryczną opinię o Natura-Granit Granity I Piaskowce Elżbieta Ługowska Zakład Produkcyjny Granitu Strzegom - Strzegom

• Koszarowa 3B lok. 14
    58-150 Strzegom