Opinie o Paweł Mientki Silver Star w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paweł Mientki Silver Star. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Mientki Silver Star o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Mientki Silver Star w Toruń

Doki

Nie, nie i jeszcze raz nie!!!! Trzymać się z daleka. Po kilkunastu godzinach już wiadomo jaka atmosfera-okropna.

IZKA
@Doki

OCH CZEMU TAK UWAŻASZ MASZ MOŻE JAKIEŚ ARGUMENTY ? BO BYŁAM ZAINTERESOWANA A PO TWOIM KOMENTARZU SIĘ WACHAM

Pani Nowy wpis
@IZKA

Nie wachaj się tylko szukaj innej pracy. Pracowałam tam, nie radzę chyba że lubisz być poniżana i żeby wobec ciebie snuto wieczne pretensje i niezadowolenie.

Pracownik Nowy wpis
@IZKA

Często na forach wypowiadają się rozżaleni ludzie - zwolnieni. Mamy do tego prawo aby wygrażać swoje opinie-tylko co niektórzy widzą, tylko to co chcą widzieć, a o dobrym szybko zapominają. Może trzeba było się więcej ruszać, a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i jeść cały dzień ? Wiem kim Pani jest. Ja pracuje w tej firmie kilkanaście lat i mam nadzieje ze nigdy nie zmienię. W Toruniu jest nas 8 os od wielu lat i szef daje nam wolną rękę bo każdy pracuje jak u siebie. A zwolnień przez 15l u nas w oddziale nie kojarzę - może 2 przez tyle lat.Mamy rodzinna atmosferę, każdy robi swoje, nie trzeba nikomu palcem pokazywać , wypełniamy swoje obowiązki i z szefem wszyscy dogadujemy się bardzo dobrze. Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis

I przepraszam jeśli mój komentarz w jednej części jest złośliwy, ale działania rozżalonych osób a nawet biorę pod uwagę działania konkurencji są nie w porządku.pozdrawiam

PAN Nowy wpis
@Doki

ZGADZAM SIĘ

Seba

Mam zupełnie inne zdanie.pracowałem ponad 2 lata z powodu wyjazdu za granice musiałem niestety zrezygnować. Szef jest do dogadania , jest wymagający ale chyba tak to jest ze każdy pilnuje swojego interesu.W Toruniu jest mega ekipa od wielu lat! kowalewo większa rotacja.ale to chyba ze względu na inne podejście i kulturę ludzi.

zbig

UNIKAĆ jak ognia. Niesłowni na maksa. Kupiłem przez internet towar i zapłaciłem. Towaru nie ma i pieniędzy oczywiście też nie. Z ich strony ani cześć ani pocałuj mnie w(usunięte przez administratora)

Olga
@zbig

Czy udało Ci się wyjaśnić całą sytuację z firmą Silver Star? Od Twojego wpisu minęło trochę czasu więc może problem, który opisujesz został już rozwiązany? Daj znać.

Mówicie ze pracodawca jest bardzo wymagający?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Paweł Mientki Silver Star się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Radek

Silver Star Kowalewo pomorskie najgorsze miejsce pracy.

Firma jest bardzo dobra i pod każdym względem. To wymagający pracodawca i mnie każdy potrafi się tu odnaleźć!

Bull

Silver star kowalewo pomorskie nie polecam tam pracować pracownicy zastraszani szef nowo bogacki.

Bull

Silver star kowalewo pomorskie nie polecam tam pracować pracownicy zastraszani szef nowo bogacki odradzam.

klient

również nie polecam

Bogdan Zborowski

W dniu wczorajszym zakupiłem w hurtowni w Kowalewie Pomorskim m.in. 110 bloczków betonowych ze sprzedawcą uzgodniłem transport na dzisiaj w godzinach 9-10 z rozładunkiem HDSem. Nie dość, że dostawa się opóźniła o ok. 2 godz. to towar został przywieziony bez HDSa. Mam 63 lata, jestem po zawale niestety towar musiałem rozładować ręcznie, dobrze, że kierowca mi pomógł. Gdybym wiedział, że nie będzie dźwigu kupiłbym gdzie indziej. Nikt z hurtowni nie zadzwonił nie przeprosił nie uprzedził. Widać tak traktuje się klienta. Kolejne zakupy na pewno będę robił gdzie indziej. Innym też NIE POLECAM firmy SILVER STAR.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Mientki Silver Star - Toruń

• Jak się pracuje w Paweł Mientki Silver Star?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Mientki Silver Star tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Mientki Silver Star
  • Gen. Karola Kniaziewicza 61 lok. DEF