Opinie o P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak w Sędziszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak w Sędziszów

sama505@wp.pl Nowy wpis

Ja w sprawie odbioru śmieci w Kamienicy Polskiej. Interweniowaliśmy już cały tydzień tj. od 8.02 do 15.02. bez skutku. Kosze będą stać do wiosny pewnie. Gdzie ładować bieżące odpady? Te opinie o Firmie co czytam mówią same za siebie.

PP Nowy wpis

@Tom serio??? no jak to prawda to masakra...

DRIVER 1 Nowy wpis

Z pracą w Tamax jest różnie. Najważniejsze, że zawsze płacą na czas. Wiem to ponieważ mój staż w tej firmie to 6lat. W międzyczasie pracowałem w innych firmach zajmujących się zbiórką odpadów i porównując warunki pracy to Tamax wypada dobrze.

Remik Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje może teraz pracowników? Słyszałem dobre opinie, warto?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
Plagiat

Ta firma to Oszuści , nie posiadają struktur i pojazdów którymi się reklamują !!! Dno i metr mułu

Tom
@Plagiat

Moj kolega pracowal 3 dni w Tamax gdzie po zostawieniu rzeczy w szatni okradli jego i grzebia w plecaku.,

Wiktor

Słysząłem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie czy warto?

raf2109

Dodzwonić się do formy Tamax i uzyskać informacje graniczy z cudem. Moje sugestie dla P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak: Poprawa jakości obsługi klienta.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana a możne zmiana części personelu....

ktoś

Brak szacunku do klientów. Olewają wysyłane maile, a jak człowiek dzwoni z wyjaśnieniami to bardzo niegrzecznie go traktują... Odradzam!

Driver
@ktoś

Składki płacą, wynagrodzenie na czas. Urlop do dogadania.Praca na śmieciarce tak jak obiecali stałe trasy. Kasa ok.Jeśli chodzi o nadgodziny to fak że są trasy gdzie wychodzi 12 godzin natomiast są takie gdzie po t godzinach jestem w domu.

Energy2k
@Driver

@Driver jak przyjmują na smieciarke (kierowca ) to czy kierowca tez taszczy te kosze ? Czy tylko jeździ ? Mówisz ze stale trasy , jesteś przydzielony na np. Tylko małe kosze albo tylko duże 1100l ? Czy to zależy od dnia, raz tak , raz tak ? Z góry dzięki za info .

Energy2k
@Driver

Odpowiesz na powyższe zapytanie , jeśli możesz?

@Energy2k

Powiem Ci tak - jak jesteś kierowcą śmieciarki , to jeździsz w 3 osobowym zespole ( kierowca + 2 ładowaczy ) i nic po za kierownicą Cię nie obchodzi . Jak jesteś kierowcą na segregacji to już różnie bywa . Jeśli jeździcie tylko w 2 osobowym zespole to musisz co jakiś czas wyskakiwać i pomagać ładowaczowi wrzucać worki .Po za tym po zakończeniu pracy trzeba jeszcze rozładować auto . Reasumując , jeśli jeździsz w 3 osobowym zespole , masz stałą i zgraną ekipę ( z tym różnie bywa ) to praca jest ok. Najlepiej abyś samemu sprawdził jak to jest .

energy2k
@pytanie

Dzięki za odpowiedź :)))) Ale na segregacji to chyba jeżdżą busami do 3.5 T (kat.B) ? To spoko, że na śmieciarce jeździ 3 :) Ile godzin dziennie się pracuje (zapewne raz 8 , raz 10 ?) , oraz ile średnio w miesiącu wychodzi godzin pracy ? Wszystkie śmieciarki to automaty? Z góry dzięki :)

@energy2k

Z Segregacją też jeździ kat. C . Co do godzin to zależy od trasy , raz więcej raz mniej

Katarzyna
@pytanie

Pomimo tego, że dodałeś swoją opinię już jakiś czas temu, chciałabym się dowiedzieć jeszcze jednej rzeczy od Ciebie. Czy Tamax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe motywuje swoich pracowników poprzez udzielanie im pozapłacowych benefitów? Jeżeli tak, to co jest w nich zawarte?

Krzysiek

Firma ma dobre i słabsze strony. Z tych na plus to że płacą zawsze w terminie i tak jak zostało umówione, jazda zawsze z 2 pomocnikami więc kierowca tylko jeździ, za soboty i podróbki dni świątecznych płacą, auta sprawne. Z tych gorszych to czasami dłuższe trasy. Polecam.

Jaaa311
@Krzysiek

To dobrze ze 2 pomocników jeździ , to jest rzadkość w firmach ;) Ciężarówki są w automatach czy manuale? Bo jednak cały dzień jazdy co 2 metry męczy . A jak z nauką tras , są jakieś stałe, jak to jest przydzielane itp ? Z góry dzięki jak ktoś da info , pozdrawiam ;)

@Krzysiek

A ile można zarobić na rękę ? Co do jazdy z 2 pomocnikami to różnie słyszałem . Na śmieciarce jeździ kierowca plus 2 pomocników a na segregacji nie zawsze tak jest .

....
@pytanie

Chyba się nie dowiemy juz nic więcej ;(

Wojtek

Jestem od 3 miesięcy pracownikiem w PUK TAMAX. Zaskoczenie że zarejestrowali natychmiast. Wcześniej pracowałem w 3 innych firmach o podobnym profilu i niestety nikt nie chciał mnie zarejestrować. A tu proszę odrazu! No i kasa taz jest naprawdę dobra.

Zbulwersowana

(usunięte przez administratora) ! Nachapali się coraz więcej gmin ,a za pracowników składek nie płacą tyle co powinni -prawdziwa ŚMieciówka .Ciekawe gdzie mają znajomości ,że im się inspekcja pracy za (usunięte przez administratora) jeszcze nie wzięła .Ktoś to musi poruszyć wyżej ,bo dalej będą oszukiwać pracowników i Państwo .

Otoprawdacala

Ta firma to totalne nieporozumienie. Wykorzystują pracowników po 10-14 godzin pracują a za najniższą średnią krajową! Za nadgodziny nic nie płacą obiecują płatne dni wolne i nic z tego na obietnicach się kończy! Jak na taki ogromny obszar objęty przez firmę to o połowę pracowników i wozów mają za mało. Jak nic przydałaby się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy!

Jak spytałem się tylko czy mają nadgodziny , to facet zarzucił mi że mam wymagania zamiast od razu się decydować czy brać pracę , pierwszy raz się z nim widziałem a już mi zarzucił że od nich czegoś wymagam. Najlepiej było by brać pracę w ciemno bez żadnej wiedzy... logika pana szefa

jacek

TAMAX wykorzystuje ludzi

wwyy

jak chceż robić na 0;5 lub na czarno etatu to do tamaxu idz dno

xxe

Nie radze być tam mechanikiem brak poszanowania dla ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak - Sędziszów

P.P.H.U. Tamax Tadeusz Cieślak
  • Dworcowa 46