Opinie o Czysty Kąt - Marzenna Bzowska w Pilawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Czysty Kąt - Marzenna Bzowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Czysty Kąt - Marzenna Bzowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czysty Kąt - Marzenna Bzowska w Pilawa

Maria

Pycha kroczy przed upadkiem!!! Miejmy nadzieję że ta firemka szybko zbankrutuje ,a pani właściciel wyląduje na zasiłku! Ta firma sięgnęła dna a nawet robi już odwiert w dnie !!!

Kamila

Niestety szefowa jest osobą okropną, stosuje (usunięte przez administratora), nie wypłaca pensji, trzeba ciągle się o pieniądze prosić... Oczywiście brak umowy, bądź zlecenie ZDECYDOWANIE odradzam współpracę z nią

Lola
@Katarzyna K

czyli praca sprzątaczki jest później dokładnie sprawdzana przez szefową? można pracować na pół etatu? podałabyś też ile można zarobić, kilka lat temu ktoś pisał że stawka 8 złotych na godzinę, a teraz ile jest?

Ciekawe czemu to właśnie Klient przytacza potencjalne warunki zatrudnienia, które mogą występować. co z pracownikami? czy to prawda ze mogą się czuć się źle potraktowani? Jeśli jest ktoś na bieżąco to proszę o opinie, bo zatrudnienie jako konserwator mnie interesowało a teraz to już nie wiem

Klient Nowy wpis

Firma śmiech nie wywiązują się ze swoich obowiązków ale to nie jest winna pracowników ale właścicielki firmy która źle traktuje personel z tego co chodzą opinie nie wypłaca pracownikom godnej pensji oraz wobec pracowników stosuje mobbing

Klient

Firma czysty kąt a raczej brudny (usunięte przez administratora) kąt. Omijajcie tą firmę z daleka biorą pieniądze a sprzątają jakby byli ślepi.Właścicielka bardzo niemiła kiedy zwraca się je uwagę jak pracownicy wykonują swoje obowiązki pani właścicielka mówi proszę zmienić firmę. Okej panie właściciel zmienimy firmę i mam nadzieję że pani firma jak najszybciej się rozleci i będzie pani stała w Urzędzie Pracy ubiegając się może o pracę sprzątaczki!!! Broń Panie Boże

@Klient

Ilu pracowników sprząta zwykle obiekt? Godziny pracy standardowe czy można wybrać w jakich przychodzą osoby do sprzątania. Ty miałaś taką opcje jako zamawiająca usługę? Pytam bo zainteresowana jestem pracą i ciekawi mnie jak u nich jest z grafikiem.

Cześć, wchodzę i pierwsze co mi się tutaj rzuca w oczy to ten komentarz, że nie wywiązuje ze swoich obowiązków. No a to wobec klientów czy wobec pracowników też taka sytuacja jest? Muszę wiedzieć takie rzeczy, bo chciałam tam w sumie zapytać o pracę albo chociaż jakieś praktyki. Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Czysty Kąt - Marzenna Bzowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Brud (usunięte przez administratora) na calym terenie za ktory sprzatanie pobieraja kase!!! Jak najszybciej Trzeba podziękować za współpracę z tymi nierobami !!!!

Maria

Kamila

Helena
@Kamila

Znaczy co robi, poza kwestią pieniędzy? Byłoby super, a przynajmniej bardziej pomocnie, jakbyś wskazała konkretne zachowania. Te, które uznajesz za „problematyczne”. A co do wypłat to czy ktoś to zgłosił gdzieś?

Katarzyna K
@Kamila

Zapomniałaś dodać,że zostałaś zwolniona, bo odwalalas źle sprzatanie I nikt już nie chce z Tobą pracować. Nam nie zalega z pensja ,tylko biednej tobie..

Lola
@Katarzyna K

Hanna

Szukam tu informacji w kontekście posady KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH. Pytam, bo znalazłam od nich w necie ogłoszenie na to stanowisko i chciałabym dowiedzieć się o godzinach pracy. W ofercie nie ma info, od której do której jest praca. Napisali tylko, że to praca zmianowa. Ale czy ktoś zna te godziny?

Konrad

Polecam. Nie mam zastrzeżeń i na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

Nikola
@Konrad

Ja też jestem bardzo zadowolona kontakt z klientem bez problemu.

Hanna

Widziałam tu wpis o benefitach w firmie. Wspomniał ktoś nagrodach, mikołaje, dzień kobiet, na święta paczki dla dzieci, nawet imieniny i urodziny. To jak takie dodatki to aż chce mi się rekrutować. Wiecie, czy jest opcja zatrudnienia jak wyśle się Cv ale bez konkretnego ogłoszenia w necie?

Renata

Jeszcze cztery lata temu podobno płacili tu 8 zł za godzinę, zastanawiam się jak stawki zmieniły się do teraz? warto podjąć się pracy tutaj?

Basia

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Pomogli wysprzątać moje mieszkanie na błysk.

Robert

Nadal firma jest tak dobrze zorganizowana ?

rambo

Ja pracowałem 7 lat. Potem wygrałem w lotto i już nie muszę. Ale, praca tam była wspaniała przygodą. Wspaniała organizacja pracy, wypłata na czas, a nawet można było wziąć wcześniej. Szefowa bardzo jest czuła na osobistą sytuacje pracowników i chętnie im pomaga, pożyczy samochód, nawet pieniądze. Można było tez mieć nienormowany czas pracy. Najbardziej wkurzało mnie to, że miała takie podejście do wszystkich, co było przez niektórych nierobów wykorzystywane. Była za dobra. W sumie, miała jaja. Wysokość wynagrodzenia znacznie powyżej średniej, nagrody, mikołaj, dla dziewczyn dzień kobiet, na święta paczki dla dzieci, nawet imieniny i urodziny, wszystko to zawsze docenione finansowo.

Rambo2
@rambo

Zmień dilera,i nie płeć bzdur.

Dana
@rambo

Ja tam pracowałam za 8 zł na godzinę,to jest wynagrodzenie powyżej średniej?????

@Dana

Dana, przyglądając się laskom, które tam były, wypracowałem sobie trzeźwą opinię, laski dzieliły się na takie, które przychodziły do pracy i to było ich maksimum możliwości i takie, które pracowały, ale w sumie nie pamiętam cię, podaj jakieś hasło ...

@Rambo2

nie kumaj się z dolarem

Dana, masz męża?

Zostaw merytoryczną opinię o Czysty Kąt - Marzenna Bzowska - Pilawa

• Jak się pracuje w Czysty Kąt - Marzenna Bzowska?

Zobacz opinie na temat firmy Czysty Kąt - Marzenna Bzowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czysty Kąt - Marzenna Bzowska?

Czysty Kąt - Marzenna Bzowska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Szarych Szeregów 9
    08-440 Pilawa