Opinie o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów w Gogolin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów w Gogolin

Piwko Nowy wpis

Zamówiłam tawułki na obwódkę, przyszły w terminie, dobrze zapakowane i świeżutkie. Przyjęły się, bo już zasadziłam, cieszą oko. Polecam tę szkółkę!

Łucja Nowy wpis

dzień dobry. proszę mi opowiedzieć o pracy sprzedawcy. Kiedyś widziałam ofertę w sieci, była jednak dość dawna, ale tak jak ktoś wspomniał oferowano w niej umowę o pracę. jakie mogą być tegoroczne stawki?

Gosia Nowy wpis

Dotarły 6 sadzonek piękne drzewka owocowe nie uszkodzone pięknie spakowane przywiózł kurier GLS pozdrawiam jestem pozytywnie zaskoczona duże ładne sadzonki polecam

witam, odszukałam ofertę ze strony urzędu sprzed lat dla ogrodnika i zastanawiam się gdzie można znaleźć jakąś już bardziej aktualną ofertę? Tutaj raczej są komentarze od klientów? Ciekawa byłabym ewentualnych warunków pracy. Jakiś czas temu wiem, że występowało zlecenie, a teraz już normalnie na uop można pracować? Jest sama podstawa?

Fredrik

Jedynie sprzedawcy mają uop, reszta to zlecenie i Ukraińcy.

@Fredrik

Nie rozumiem czemu w ostatnim wariancie podkreślasz narodowość, czy ona na cokolwiek tutaj podczas pracy wpływa? I czemu jest tak, że tylko sprzedawcy mogą być na umowie na stale? Czy są tu osoby na zleceniu, pracujące latami?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy СВАРЩИК TIG
Projektanci Kariery
ju

Już kilkakrotnie dokonywałem zakupu w Szkółce Drzew i Krzewów Piotr Konieczko, ostatnio niewiele ponad miesiąc temu. Wszystkie wysyłki były zgodne z zamówieniem, sadzonki w zasadzie bez uszkodzeń (czasem nadłamana jakaś gałązka ale bez znaczenia dla sadzonki) i wszystkie dostawy były terminowe. Poza jednym wyjątkiem (grusza Hayatama - nie rośnie i co roku zrzuca zalążki owoców ) wszystkie zasadzenia niezależnie od terminu ( wiosna czy jesień) bardzoładnie rosną i owocuję. Zdecydowanie polecam Szkółkę ze względu na terminowość, dobre sadzonki, sensowne ceny oraz - co nie bez znaczenia dla amatorów - możliwość uzyskania porad zwłaszcza co do wyboru gatunków.

Kazimierza

Zamówiłem czereśnia była bardzo ładnie zapakowana drzewko jak w opisie duże i zdrowe dziękuję bardzo I polecam

Krystiana

Zamówiłam w szkółce 2 krzewy Pęcherznicy kalinolistnej. Dostawa była szybka, ale niestety nie taka jak się spodziewałam! (ze zdjęć na stronie!!). "Krzewy" to były 2 patyczki, częściowo połamane (fatalnie pakowanie!!! za dodatkową opłątą!!). W trakcie reklamacji pani twierdziłą, że są "bujne"!! :))) Dysponuję zdjęciami! Nie polecam! Szkoda kasy i nerwów! Krystiana

Romek
@Krystiana

Od Pani komentarze się powtarzają, o co chodzi? Nie wystarczy raz?

Justyna
@Romek

Może jakiś błąd i się dodało 2 razy?

Urszula

Przed rokiem kupiłam 50 sztuk jałowców "Obelisk". Faktem jest, że kilkanaście sztuk było uszkodzonych w różnym stopniu podczas transportu, bo paczki były ciężkie, a podczas przerzucania sadzonki ulegały uszkodzeniu. Firma bez żadnego protestu dosłała nowe sadzonki w zamian za uszkodzone. Wielkość sadzonek była zgodna z opisem, korzenie zdrowe. Wszystkie rośliny przyjęły się i wiosną mają ładne zdrowe przyrosty. Cieszę się, że je zakupiłam i posadziłam. Planuję zakupić kolejnych 40 sztuk i obsadzić jako żywopłot kolejną stronę działki. Mam nadzieję, że tym razem firma transportowa nie potraktuje ich tak "brutalnie", a firma wysyłająca dobrze zabezpieczy krzaczki przed wysyłką.

Paulina
@Urszula

Aha czyli oni własnego transportu to nie mają? A ciekawa jestem jak wtedy wyglądałoby zabezpieczenie tych sadzonek, gdyby jednak zainwestowali w swój. Ciekawe czy po tej uwadze faktycznie zabezpieczą wtedy tak jak piszesz, ale skoro kontakt i obsługa okazała się być spoko, to może poprawią to u siebie? Dasz znać jak przyjdą kolejne, bo aż ciekawa jestem. ;)

Sandra
@Paulina

Daje Pani już 2 komentarz bardzo negatywny, napisany dość dziwnie. Jak szkółka ma mieć własny transport, żyjemy w 21 wieku :) Właśnie weszłam na stronkę aby wystawić szkółce dobry komentarz, bo dzisiaj dostałam zamówienie po 2 dniach od złożenia go. Jestem pod wrażeniem

Jeżeli chodzi o wybór roślin to szkółka Konieczko zawsze na pierwszym miejscu!

Łukasz

nawet już nie zliczę ile zakupiłem w tej szkółce sadzonek, mój ogród w połowie został zrealizowany dzięki szerokiemu asortymentu produktów w szkółce. Zawsze zostałem potraktowany profesjonalnie. Jakość roślin na wysokim szczeblu, wszystkie zakupione z każdym rokiem coraz ładniej kwitną i nic sie z nimi nie dzieje. Szkółka ogromna, każdy znajdzie coś dla siebie.

Janina

fajna szkółka z dużym wyborem

Mariusz

Od lat kupuje w tej szkółce i nigdy nie spotkałem się ze słabą jakością produktu czy złym podejściem do klienta.

Magdalena

Byłam sceptycznie nastawiona do zamawiania roślin przez internet,zastanawiało mnie to i trochę obawiałam się w jakim stanie przyjadą po takiej podróży ale skusiłam się na Aronie czarnoowocowa 'Galicjanka' a dokładnie 6 sadzonek bo uwielbiam różnorakie przetwory z niej,wysyłka była dość szybka,aronie zapakowane bezpiecznie,brak jakichkolwiek uszkodzeń. Sadzonki solidne,zdrowe,liście ciemnozielone błyszczące,mnóstwo ładnych dorodnych owoców. Z czystym sumieniem mogę polecić szkółkę i zamawianie internetowe. Napewno to nie mój ostatni zakup. Polecam.

Katarzyna W.

czytam te negatywne opinie na temat szkółki i aż nie dowierzam! W życiu nie miałam problemów z zamówieniem, a nie było to jedno zamówienie a kilkanaście. Zawsze sadzonki profesjonalnie zapakowane, zdrowe, mocne. Nigdy nie spotkałam się z problemami jeżeli chodzi o tą firmę. Osobiście polecam i będę zamawiać dalej.

Paulina
@Katarzyna W.

A w jakiej odległości od miejsca skąd je wysyłają Pani mieszka? Może mają blisko i w transporcie wszystko ok jest dzięki temu?

Klient

Zamówione produkty ze strony szkółki Konieczko dojechały transportem bardzo szybko po zrealizowanym przeze mnie zamówieniu. Jakość produktów bez przeciwskazań a wręcz przeciwnie wszystkie rośliny w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Swoją drogą sama strona szkółki przejrzysta, z pełnymi opisami. Warto zamówić i samemu się przekonać.. osobiście jestem pozytywnie zaskoczony.

Czy firma Konieczko poczuwa się do odpowiedzialności za zamówiony towar np, roczna gwarancja?

Z tego co sam doświadczyłem są poważną firmą i moje zastrzeżenia zatwili super

Ewelina
@Tomek

Hej, czy możesz powiedzieć, czy to był kontakt z właścicielem czy z biurem obsługi klienta? I jak zostały te zastrzeżenia załatwione, przez oddanie pieniędzy, a może zamianę roślin?

Ika

6 sadzonek krzewów przyszło w wąskim wysokim kartonie , jedna ustawiona na drugiej . Odkształcone doniczki wsadzone w foliowe torebki zakupowe zawiązane w supły. Ziemia w doniczkach nie ogrodowa : jakaś mieszanka gliny i piasku , widoczny kamień , kawałek betonu . Jeden z krzaków pokryty szarymi plamami - pewnie efekt transportu. Nie odesłałam roślin bo mi ich żal . Ta firma to nie ogrodnicy . Jeszcze czegoś takiego nie widziałam.

@Ika

Dokłąnie tak samo!!!

Piotr Konieczko
@Krystiana

Jaki pracownik ? To chmura oszczerstw i chaosu informacyjnego szkoda czasu na takie rzeczy, Wlazłem na taką stronę z kłamstwem i tendencyjnością kreowania wypowiedzi właściciele powinni odpowiedzieć przed sądem dziś, tylko takie rzeczy sądy będą rozpatrywać dopiero za wiele lat jak społeczeństwo zrozumie jak jest manipulowane Internetem. Szef właściciel Piotr Konieczko tak na koniec dlaczego nie ma wyboru statusu: Szef, Właściciel, Dyrektor i tp....

Agata

Nie polecam!!! Dostarczono INNA rosline niz zamowiono... b. zla jakosc

@Agata

Piotr Konieczko
@Krystiana

pracownik ,,Krystina,, zamówiła rośliny to jakiś wasz chwyt reklamowy i bzdury które można złamać sądem powszechnym piszecie sami do siebie tworząc chmurę głupoty, nie da się tego komentować. Nie pozdrawiam Piotr Konieczko Szkoda mojego czasu ta ten bzdurny portal ...

Harper

Nie polecam. Rośliny kupione z 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Mimo wszystko dostałem nie wszystko za co zapłaciłem z uwagi na brak towaru. Jedno drzewko było złamane i to było stare złamanie. O zwrot pieniędzy za nie dosłany towar musiałem się upominać.

@Harper

Kro by opłacał :) WY !!! Śmiechu warte

@Harper

Podobnie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów - Gogolin

• Jak się pracuje w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów?

Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów