Opinie o WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski w Raszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski w Raszyn

adrian w Nowy wpis

Bramy garażowe od Plastpolu są naprawdę solidne. Ich montaż był szybki i bezproblemowy. Teraz czuję się pewniej, wiedząc, że mój samochód jest dobrze zabezpieczony.

Marek Nowy wpis

Okna od Plastpolu są świetnej jakości. Po zamontowaniu czuję znaczną poprawę izolacji w domu. Jestem zaskoczony, jak skutecznie zatrzymują hałas i utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach.

Misiek Nowy wpis

Chłopaki to profesjonaliści!

Rick Nowy wpis

Od kiedy zamontowałem okna energooszczędne, które doradził mi konsultant z Plastpol to zacząłem widzieć różnicę w rachunkach za prąd. Polecam!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dostawca - Kierowca
ITP S.A
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii w Raszynie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
janek

Bardzo bogaty wybór bram garażowych. Do wyboru są bramy z różnymi parametrami i w różnych cenach.

markowski

Od samego początku obsługa była pomocna i wyrozumiała, zawsze gotowa odpowiedzieć na moje pytania. Przeglądając ofertę, czułem się pewnie, że wybieram spośród wysokiej jakości produktów. Konsultanci nie forsowali żadnych rozwiązań, a jedynie pomogli mi znaleźć okna dopasowane do moich potrzeb i estetyki domu.

Adrian P

Montaż okien przez ekipę Plastpolu to było coś, co zrobiło na mnie wrażenie. Goście z ekipy, zanim zaczęli, rozmawiali ze mną o każdym szczególe. Byłem zaskoczony, jak dokładnie się przygotowali.

Sylwia

Obsługa pomogła mi w doborze rolet. Są funkcjonalne, ładnie wyglądają, a ich montaż był łatwy i szybki :) Takie zakupy uważam, że udane.

TOMEK

Montaż okien przebiegł sprawnie, wszystko załatwione na TIP TOP.

klientka

Drzwi są solidnie wykonane i działają bez zarzutu. Cieszę się z tego zakupu.

Wiktoria

Konsultant nie tylko udzielił mi informacji o różnych rodzajach okien, ale także pomógł mi zrozumieć, jakie korzyści przyniesie mi inwestycja w okna energooszczędne. Teraz mam energooszczędne okna, które poprawiły komfort w moim domu i obniżyły rachunki za energię.

Alicja

Konsultant przekazał mi mnóstwo przydatnych informacji na temat różnych rodzajów okien, a także skupił się na moich potrzebach i budżecie. Firma na poziomie!

Jozek

Jestem zachwycony jakością doradztwa w Plastpolu. Konsultanci byli niezwykle zaangażowani i dostosowali swoje sugestie do moich preferencji. Pomogli mi znaleźć idealne drzwi tarasowe i okna do całego domu!

Cezary W

Personel był bardzo pomocny i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania dotyczące wyboru okien. Chciałbym podziękować za profesjonalne doradztwo.

Łukasz

Chciałbym podziękować ekipie Plastpol za profesjonalny montaż drzwi wewnętrznych. Montażyści wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także zaangażowaniem w zapewnienie nam jakościowej usługi. :)

Mikołaj

Montaż okien przez Pana Krzyśka był wykonany profesjonalnie. Ekipa byłą dobrze zorganizowani i starannie dopasowali okna do każdego otworu. Efekt końcowy jest estetyczny, a okna działają płynnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony z jakości usługi montażu.

Sally

Zakupy w sklepie Plastpol były satysfakcjonujące. Znaleźliśmy odpowiednie okna do naszego domu i montaż został przeprowadzony zgodnie z umową.

Mirek

Ofertę to mają bardzo rozbudowaną. Jest u nich wiele marek, wiele modeli i naprawdę każdy znajdzie cos na swój budżet. Warto z nimi obgadać wcześniejszy zakup bo może akurat zaproponują coś innego, lepszego w podobnej cenie. Znają się na tym, to widać. Okna, drzwi czy bramy garażowe - są na bieżąco z nowościami, ale doradzą też sprawdzone klasyczne modele.

Leonard

Pan Piotr to świetny specjalista. Zna się na montażu, jest dokładny i nie zostawia po sobie chaosu i bałaganu. Upewnił się, że wszystko chodzi tak jak powinno i że praca jest prawidłowo wykonana.

krystian

duży wybór produktów i to różnych firm, a obsługa w sklepie doradzi co najlepiej wybrać; można się z nimi skonsultować, są bardzo pomocni.

Zostaw merytoryczną opinię o WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski - Raszyn

• Jak się pracuje w WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski?

Zobacz opinie na temat firmy WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski?

WALDEMAR DUDKOWSKI P.P.H.U. PLASTPOL Waldemar Dudkowski
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Krakowska 80
    05-090 Raszyn