Opinie o Kaflex Rafał Krajewski w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaflex Rafał Krajewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaflex Rafał Krajewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaflex Rafał Krajewski w Gdańsk

Sławek

Stanowczo odradzam komukolwiek zatrudniania do pracy tego człowieka. Początkowo miła, wydawać by się mogło profesjonalna osoba posiadająca odpowiedni sprzęt. Do wyremontowania miał małą łazienkę 4m^2 i toaletę - efekty pracy? Zaczynając od tego, że praca miała zakończyć się po maksymalnie dwóch tygodniach (tak by nie powodować dużych uciążliwości) - nie skończyła się w ogóle. "Specjalista", bo chyba tak go można prześmiewczo nazwać z dnia na dzień spakował swój sprzęt kradnąc przy tym klej i fugi i tyle go widzieli - widocznie go to zadanie przerosło, lub miał też lepszą "fuchę" do zrobienia - tak, Pan prioretyzuje sobie klientów - więc jak ktoś rzuci mu więcej pieniędzy, to pobiegnie tam i zostawi nieskończoną robotę. Nie muszę chyba wspominać co to o nim świadczy. Efekty pracy? Niedokładnie położone kafelki, bardzo nieestetycznie zrobione wykończenia wokół odpływu liniowego, niepotrzebnie wymieniona futryna drzwi - za namową (również niedokładnie, jest strasznie krzywo), oraz szereg innych/mniejszych zaniedbań z jego strony - wymieniać można by długo, ale np. miał odgrzybić ścianę - nic takiego nie miało miejsca, zostawił cieknącą wodę z umywalki (z rur), zapchali nam toaletę (bo gruzu jakoś trzeba się pozbyć) i ledwo co zamontowany odpływ liniowy. Ponadto kultura pracy i słowność z jaką dotąd się nie spotkałem. "Fachowiec" umawia się na określony dzień i określoną godzinę - kolejny raz mówi, że na pewno będzie, ale go nie ma. Jak już przychodzi to tylko na 2 godzinki, znika bez słowa i tak w kółko. O perypetiach z tym Panem można by nagrać kolejny hitowy serial komediowy - a to się źle czuje, a to jego kolega z zagranicy przyjeżdża, a to nie ma człowieka do roboty, a to musi iść gdzie indziej, bo ktoś mu grozi, że mu nie zapłaci. Odnośnie kultury pracy - osobnik nie wie czym jest szmatka, miotła - nie przetrze kafelek, nie usunie jakiś niedoskonałości, póki da się je jeszcze bez problemu usunąć (typu klej na podłodze, kafelkach, farba), bo po co. Przyjdzie jego pomagier po paru dniach i będzie narzekał, że to powinno zostać od razu usunięte. Futrynę "kreował" na panelach w salonie - bez żadnego zabezpieczenia podłoża, bo po co - panele są z diamentu, nie porysują się. Z każdą wizytą zostawiał jeden wielki bałagan, który bardzo ciężko było doprowadzić do porządku. Jeszcze raz stanowczo odradzam, a Pana Rafała nie pozdrawiam.

@Sławek

W 100% zgadzam się z panem Sławkiem. Uważajcie na tego 'fachowca'! Od nas wziął pieniądze i podpisał umowę, a potem nie wykonał prac i pieniędzy do tej pory nie oddał - sprawa jest w drodze do sądu.

Nadia Nowy wpis
@Maria

Oddała Pani sprawę do sądu? Też składam pozew

LEon Nowy wpis
@Maria

Witam, prosze o kontakt w sprawie zgłoszenia firmy kaflex do sądu. leszek606@poczta.onet.pl

Daria

@Sławek Jeśli klienci mają jakieś uwagi to lepiej kierować je na właściwy adres a nie na forum pracownicze!

@Daria

Chyba pracownik ma prawo wiedzieć, ze pracodawca jest nieuczciwy. Wiekszość pracowników raczej nie chce być identyfikowana z firmą, która (usunięte przez administratora) ludzi.

LEon Nowy wpis
@Daria

To chyba właściwe miejsce do umieszczania informacji o firmie / pracodawcy. No chyba że nie potrafi sie czytać ze zrozumieniem...

Maria

Ten człowiek nie wywiązał się kompletnie z umowy i nie oddał zaliczki, którą dostał. Teraz nie ma z nim kontaktu. Jeżeli jest tu więcej osób pokrzywdzonych przez tego pana to proszę o kontakt!

Sławek

Proszę o kontakt na slawekz1967@gmail.com

Natali Nowy wpis
@Maria

To może pozew zbiorowy , jeżeli mają Państwo umowy podpisane szczerze ja jest gotowa mu pokazać gdzie raki zimują. (usunięte przez administratora) mi mozaikę itd.

Konrad

Na początku miły Pan, robi wstępną wycenę, uzgadniamy warunki umowy, a potem nagle nie odbiera telefonu, nie można się z nim skontaktować. Olewa klienta i zostawia z problemem. Zarezerwowałem już sobie dla niego termin remontu, wszystko przygotowałem, a on mnie po prostu olał. Przestał odbierać telefony i tyle. Amatorszczyzna. Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kaflex Rafał Krajewski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

dobry miły fachowiec, w miarę szybko i sprawnie zrobił mi łazienkę

Zostaw merytoryczną opinię o Kaflex Rafał Krajewski - Gdańsk

Kaflex Rafał Krajewski