Opinie o Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu w Lipsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu w Lipsko

maria Nowy wpis

bardzo fajna cena, dla nowego klienta zniżka 10 zł, czyli zapłaciłam 41 zł- rewelacja

Radek Nowy wpis

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

ARCGAS Nowy wpis
@Radek

Zawsze można pytać.

Ssilla

Teren Sosnowca. Wieczne problemy czy to z dodzwonieniem się w weekend czy dostawą gazu w tygodniu nawet po zamówieniu dzień wcześniej. Zamówiłam gaz wczoraj na dzisiaj na godz 18 oczywiście okazało się, że kierowca w Katowicach i będzie po 19. Firma, na której nie można polegać

Norbi Nowy wpis
@Ssilla

Tu chyba k... nie znasz pracy kierowcy idioto godzina spóźnienia nie rozśmieszaj mnie widać że sam nie masz prawa jazdy albo jesteś niedzielnym kierowcą. Zastanów się co piszesz głupku.

Dostawca gazu nie z arc

Dostawcy gazu to nie taksówka po drodze wpadają inn kursy i trzeba dostosować trasę pod ulice.obsuwy to rzecz normalna.jesli zadzwoni kloent hurtowy to jest on wazniejszy te hwili.ogarnijcie się ludziki.

Czy po rozmowie w Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Zmiany
JWW INVEST S.A.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
ATN Service ApS
Endżi

Ulotka po co tracić czas jak jest arc gaz... Śmieszne . Wiecznie mają czas nigdy nie jest dowóz na daną godzinę a jak się dzwoni kiedy w końcu dojadą to nikt nie odbiera.... Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu - Lipsko

Cezary Dusza I Robert Wabik sp.j. Arc-Gas Handel i Dystrybucja Gazu
  • Spacerowa 14A