P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski

Mietek

Miód na serce moje.

Ilona
@Mietek

Ta firma? :) Dlaczego? ;)

kastet

Mega firma aby więcej takich w naszym mieście. Pracuję od niedawna ale niesamowicie pozytywna atmosfera i wszystko zgodnie z ustaleniami. Wielki pozytyw.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski?

P.P.H.U. "Zalfon" Daniel Zalew

Reguła jest taka, że najpierw jest 3 miesięczny okres próbny. Jeżeli po okresie próbnym są pozytywne wrażenia co do pracownika, kolejna umowa jest na czas określony na 33 miesiące. Trzecia umowa jest na czas nieokreślony.

Kortyl

Mając doświadczenie u poprzednich pracodawców warunki w tej firmie są na najwyższym poziomie. Inni pracodawcy w powinni brać przykład. W końcu trafiłem w miejsce, gdzie szanuje się pracowników i Właściciele każdemu podadzą rękę. Warunki finansowe również ponad przeciętną w mieście.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski na stanowisko Specjalista/ka ds. wsparcia administracyjnego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Zgraani

Uważam że firma jest godna zaufania, szefowie są ok można się dogadać, a w kazdej firmie znajdzie się ktoś co mu zawsze będzie coś nie pasować.. Ale to normalne.. Z tych wpisów oczywiście negatywnych można wywnioskować kto nas otacza, jak nie pasuje to pozwalniajcie się i idźcie tam gdzie jest lepiej miłego dnia ????

P.P.H.U ZALFON DANIEL ZALEWSKI

Pracodawca wypłaca wszystkie zobowiązania wobec pracowników terminowo, tj. zgodnie z postanowieniami zawartych umów o pracę lub kodeksem pracy, w tym również te za nadgodziny nadliczbowe - zarówno tzw. 50-tki jak i 100-tki. Za wyjazdy służbowe (tzw. delegacje) wypłacane są diety, które de facto są dobrą wolą pracodawcy (zasadność tego twierdzenia potwierdził zarówno PIP, jak i 2 kancelarie prawne), gdyż w umowach o pracę pracowników fizycznych widnieje zapis, że miejscem ich pracy jest teren działania firmy (czyli każdorazowo miejsce realizacji kontraktów budowlanych). Odzież robocza pracowników fizycznych jest oddawana do pralni chemicznej zgodnie z zapotrzebowaniem (ponadto zawsze pracownik może złożyć wniosek zakupowy na usługę prania odzieży roboczej, jeżeli wyniknie taka konieczność). Pracownicy fizyczni i produkcyjni wyposażeni są w środki ochrony osobistej, odzież ochronną, obuwie ochronne bardzo dobrej jakości, które regularnie są im dostarczane / wymieniane. W siedzibie firmy można do woli korzystać z kawy, herbat, cukru, mleka, itp., których koszt finansuje pracodawca. Dodatkowo organizowane są imprezy integracyjne (zeszłoroczny wyjazd na Ukrainę, Wigilia), okazjonalne poczęstunki (tłusty czwartek) również na koszt pracodawcy. Ponadto istnieje możliwość dofinansowania przez pracodawcę kart MULTISPORT, dofinansowywany jest zakup okularów, itd. Co do floty firmowej - pojazdy są regularnie serwisowane zgodnie z zapotrzebowaniem. W maju zakupione zostały 3 nowe samochody. Pracodawca w niedalekim czasie planuję restrukturyzację floty, jednakże na chwilę obecną wszystkie środki finansowe są dystrybuowane w kierunku zakończenia realizacji projektu inwestycyjnego tj, uruchomienia produkcji przemysłowej. Począwszy od czerwca 2017 roku, firma zrealizowała projekt inwestycyjny przekraczający 18 mln zł, z czego tylko lekko ponad 10 mln zostało zrefundowane ze środków wspólnotowych. Na przełomie 3 lat został wybudowany nowy budynek, wyposażona hala produkcyjna w maszyny bardzo wysokiej jakości, rozbudowana flota samochodów służbowych o około 10 pojazdów, itd.

@Kulą w płot - sądzę, że tylko tych twojego pokroju. Spójrz na siebie.

Maciej

Padały w wątku głosy o rzekomej pracy w nadgodzinach będąc pracownikiem firmy P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski. W tym właśnie momencie chciałbym precyzyjnie ustalić, czy często mają miejsce takie sytuacje, że zatrudniony pracownik po prostu musi zostać dłużej w pracy by dokończyć wykonywanie swoich obowiązków? Jak wyglądają wtedy poszczególne rozliczenia? Chcę precyzyjnie to ustalić, więc zachęcam Was do dyskusji. Ktoś z Was powinien to wyjaśnić skoro macie doświadczenia związane właśnie z nimi.

Pracownik PPHU ZALFON
@Maciej

Wszystkie nadgodziny są albo wypłacane pracownikowi albo pracownik odbiera je w formie wolnego, wedle uznania. Zalfon jest jedną z niewielu uczciwych Firm wobec pracownika. Przyjdź i przekonaj się sam.

P.P.H.U. ZALFON DANIEL ZALEWSK
@Maciej

Panie Macieju, W firmie obowiązuje 1-miesięczny okres rozliczeniowy. Jeżeli w danym miesiącu powstaną u danego pracownika nadgodziny, to może on na swój wniosek je odebrać w proporcji 1:1 w tym samym miesiącu. Nadgodziny nieodebrane w danym miesiącu, są na końcu miesiąca, przy zamknięciu ECP za dany miesiąc, zliczane i za te nadgodziny jest naliczane i wypłacane pracownikowi wynagrodzenie. W/w wynagrodzenie jest naliczane zgodnie z art. 151 (1) Kodeksu pracy. Jeżeli chodzi o kwestię ilości nadgodzin, owszem zdarzają się pracownicy (kilka osób) - głównie brygadziści, kierownicy, którzy w zeszłym roku mieli sporo nadgodzin (w żadnym z wymienionych przypadków nie została jednak przekroczona ustawowa norma 150 nadgodzin w roku kalendarzowym). Nie jest to (nadgodziny) jednak powszechne w firmie.

Nikt

Czym się kierowałaś wyrażając taką opinię? Socjalny wyposażony w dosłownie wszystko zarówno agd, jak i napoje: kawa jaką kto sobie życzy, herbata podobnie, nawet mleko. Przerwę robisz sobie kiedy chcesz, nikt Ci nie narzuca odgórnie godziny. Sama przyjemność pracować w miejscu, gdzie zarówno szefostwo jak i szeregowi pracownicy traktują się równorzędnie. Uważam, że Ci co chcą pracować to zostanąi będą wykonywać swoją pracę należycie,a Ci, co przyszli żeby narzekać po prostu odejdą. Wzajemne zaufanie, szacunek, zrozumienie i wszyscy będą zadowoleni. Bardzo polecam pracę w PPHU ZALFON.

Setek

Bardzo długo pracuje i w ogóle się z tym nie zgodzę, nie czytajcie tych bzdur ????atmosfera jest bardzo fajna pracowałem w różnych firmach i byłem traktowany nie zaciekawie,, a tu... Można normalnie się dogadać.. Ludzie ogarnijcie się chyba mało w życiu widzieliście.. Dla mnie super i nie ma zamiaru zmieniać polecam Zalfon ????????

Ziko

Ludzie!!!!! Opanujcie się!!!!! Po co wypisujecie te wszystkie negatywne bzdury, każdy kto miałby trochę klasy i rozumu nie pisał by takich podłych oszczerstw.. Bije od was chora nienawiści, albo dziwna zazdrość po co to wszystko... Nie rozumiem tego wszystko opanujcie się - jeżeli ktoś niechce lub mu nie pasuję taka praca czy atmosfera to lepiej się zwolnić jak się męczyć i wypisywać takie bzdury.. Każdy mądry człowiek który czyta te opinie nie będzie się tymi opisami kierować... Pracuje trochę czasu w Zalfonie i uważam że jest to firma która szybko rozwija się i nigdy nie miałem problemu z pensją czy z urlopem (jak piszą) a atmosfera... Zawsze znajdzie się ktoś co mu zawsze coś nie będzie pasować wszędzie tak jest.. Pan Daniel i Pan Arek są bardzo uważam w porządku i nigdy nie miałem z załatwieniem czegokolwiek.. Tylko rozmawiajmy... Pozdrawiam ????

Eliza
@Setek

A to prawda, że na tym stanowisku to za najniższa się pracuje i nie podnoszą nic? Koleżanka pracowałą to mi tak mówiła, zmieniło się coś?

Czy w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski pracuje się na open space?

P.P.H.U."ZALFON" DANIEL ZALEWS

Nie, nie pracuje się na open space, no chyba, że mamy na myśli halę produkcyjną :-)

Zannn

Witam czy firma przyjmuje kobiety??? Praca jest na zmiany i również w weekendy ?? I jak z zarobkami?? Proszę o opinię o firmie

P.P.H.U ZALFON DANIEL ZALEWSKI
@Zannn

W firmie około 1/3 osób zatrudnionych stanowią kobiety. Praca na chwilę obecną odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 albo 7.30 do 15.30 (w zależności, który dział).

stanowisko techniczne

Firma która w ostatnim czasie mimo ciężkich warunków niesamowicie się rozwinęła. Działa w branży silnie rozwijających się technologii. Właściciele to młodzi ludzie, którzy uczestniczą w od początku do końca w każdej działalności firmy. Potencjał firmy jest ogromny. Istniejący park maszynowy bardzo zaawansowany. Sprawy BHP traktowane na najwyższym poziomie.

stanowisko techniczne

Dokładnie tak jak napisał @elektromonter. Cieszy mnie to bardzo. (usunięte przez administratora)

@stanowisko techniczne

bhp? monterzy pracuja bez kasków na wysokosci, bez rekawic, w godzinach nocnych, brak profesjonalnej odziezy ochronnej. wszystko na szybko, bez zastanowienia i sensu.

elekromonter
@pracownik

@pracownik Firma rozdała każdemu elektromonterowi odzież roboczą firmy SARA na zimę oraz na lato. Ubranie jest naprawdę wysokiej jakości. Trzeba być kompletnym ignorantem aby stwierdzić że firma nie daje dobrej odzieży roboczej. To jest jedna z lepszych marek odzieży BHP. Kaski, rękawice, zatyczki do uszu, okulary itp. są systematycznie każdemu elektromonterowi rozdawane. To że pracownicy gubią to jest inna sprawa. To że nie zakładają kasków, rękawic to kwestie osobiste ale ciężko o to winić pracodawcę. Godziny nocne? Śmiech - zdarzają się raz może dwa razy w roku. Za nieprawdziwe opinie powinny być wyciągane konsekwencje. Ciekawe która firma rozdaje wyposażenie BHP jak firma Zalfon, w Lubartowie gwarantuję, że żadna.

Pieniądze na pranie ubrań firm
@elekromonter

Panie Arkadiuszu, czy pracownicy dostają pieniądze lub ekwiwalent za pranie odzieży służbowej? Pewnie nie skoro wpis pojawił się wczoraj.

Siwa

Pracuję w Zalfonie dość długo i nie mogę powiedzieć na właścicieli złego słowa. Są Oni naprawdę wartościowymi ludźmi. Z pracy jestem również zadowolona. Polecam tę firmę, gdyż panuje w niej przyjazna atmosfera, a wynagrodzenie jest na naprawdę wysokim poziomie jak na Lubartów.

@Siwa

Hej a jak z praca w sekretariacie. Aplikuje na stanowisko i jestem ciewkawa opinii. Czy wypłaty są na czas?

el-za
@elza

Czytaj opinię Majki.

@el-za

Czytałam... Może ktoś coś wiecej

@Siwa

Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w sekretariacie?

lolek
@elza

@ elza Do tej pory wypłaty zawsze są na czas. Praca spokojna na miejscu. Nowy budynek, nowy sprzęt. Atmosfera bardzo fajna. Nie wiem o co chodzi z niektórymi opiniami. Jestem pewny, że wypisują to ostatnio zwolnieni kre**ni. No cóż nikt za nimi nie płacze. Atmosfera się oczyściła. Jest co raz lepiej.

Ella

Witam! Czytając wpisy(chodzi mi o te negatywne) zastanawiam się czym się kierujecie? - złością czy zazdrością? Znam wlascieli bardzo długo, pracuje w Zalfonie... Zawsze można się dogadać z wlascielami są otwarci,,, jeżeli jest problem to trzeba rozmawiać,,, Jestem bardzo zadowolony z pracy,,, polecam ta firmę ????Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jestem zadowolony nigdzie nie ma kokosów ale pensja zawsze na czas, moje zdanie takie jeżeli ktoś chce pracować to będzie :::))

Moim zdaniem firma ma duże zalet oraz jest dobra atmosfera w firmie i rozumienie ze strony pracodawcy. Myślę ze to rzadko jest spotykane, opłaty są takie, jak i w Lublinie. Nie ma, na co narzekać. Tylko jest bardzo dziwne, ze ta praca jest na 7 rano, 0_0 ...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zalfon Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Daniel Zalewski?

Elektromonter

Zależy na jakim stanowisku.

elektromonter

Nie wiem skąd wzięły się negatywne opinie. Z właścicielami dogadasz się we wszystkich tematach. Zawsze pomogą. Pracuję jako elektromonter już od dłuższego czasu. Premie są często znaczne. Wiadomo wszystko zależy od umiejętności. Bywali tacy co nie byli w stanie kompletnie nic zrobić do tego stopnia, że w kablach nie obierali żył z osłony - im pewnie premie się nie zgadzały - nic dziwnego. Osoby, które umieją "coś" zrobić trzymają się firmy od lat.

Nie_polecam
@elektromonter

Można się dogadać? Czy w temacie nadgodzin, które robisz a niemal nic za nie masz? Czy w sprawie delegacji na którą jedziesz na drugi koniec Polski i nic za to nie masz? Czy może dogadasz się za prace do 2 w nocy gdzie miały być super premie a nie było nic? Czy może w sprawie urlopu się dogadasz skoro mi go przesuwają 2 albo 3 razy jak mam razem z dziewczyną zaplanowany urlop? Szkoda tylko zawracać sobie nimi głowy.

elektromonter
@Nie_polecam

Jak nie poszedłeś i nie pogadałeś wprost o co Ci chodzi to się nie dziw. Druga sprawa jest taka że najpierw dogadujesz urlop a później załatwiasz sobie wyjazd. Firma ma kontrakty i zobowiązania wobec czego nagłe urlopy i zwolnienia nie są mile widziane, chyba normalne. W Zalfon rzeczywiście jest jeden problem. Jest kilku elektromonterów kompletnych matołów, którzy potrafią pojechać na drugi koniec Polski, nic nie zrobią i przynoszą tylko koszty - nic więcej. Zerowa przydatność. Pewnie Cię trzymają z litości. Nie dziwię się, że takie są efekty. Kilku pracowników nie nadaje się kompletnie do niczego. Dziwię się, że jeszcze są trzymani. To że ktoś udaje że robi nie znaczy że druga strona w to uwierzy. Na szczęście pracownicy z zerową wiedzą i przydatnością sami się wykańczają i powoli ich ubywa.

Sybitr

Witam , jak wygląda sytuacja w tej firmie , czy jest godna polecenia na stanowisko elektromonter? I czy zarobki są adekwatne ,zadowalające ? Możliwość awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski - Lubartów

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski