P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski

Opinie o P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski

X Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie, bardzo miła i przyjazna atmosfera, pomocni ludzie, wynagrodzenie wraz z premią zawsze na czas także nie ma co narzekać :) oczywiście polecam aplikując na jakieś stanowisko posiadać przynajmniej minimalną wiedzę na tematy związane z obowiązkami danego stanowiska pracy aby później nie być rozczarowanym, jeśli nie posiada się wiedzy zawsze w tej firmie są osoby które pomogą się wdrożyć i wszystko wytłumaczą. Pozdrawiam serdecznie ! (;

@X

Wśród ofert dostępnych w zakładce praca jest i ta na przedstawiciela handlowego. Spełniam podane kryteria, w tym min. 2-letnie doświadczenie. W jakim więc zakresie mógłbym negocjować wysokość pensji zasadniczej w trakcie rekrutacji? I jak ustawione są warunki uzyskania premii?

W jakiej wysokości są wypłacane pracownikom ekwiwalenty za pranie odzieży roboczej i czy elektromonterzy są dobrze wynagradzani za pracę w delegacjach? Również niepełnosprawni, jeżeli są zatrudnieni?

Ekwiwalenty za pranie odzieży roboczej są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy i są składnikiem wynagrodzenia.każdego miesiąca. Wystarczy się po prostu zainteresować i dowiedzieć u źródła a nie rozpowiadać głupoty. Elektromonterzy oprócz wynagrodzenia otrzymują zgodnie z KP delegacje. Wynagrodzenia elektromonterów przewyższają statystyczne wynagrodzenia na tych stanowiskach dla naszego regionu.

@Pracodawca

Ale ja pytałem w jakiej wysokości, a nie na jakiej podstawie? Można podać maksymalną wartość miesięczną?

Kar
@Pracodawca

Jeśli przewyższają statystyczne wynagrodzenia elektromonterów to dlaczego tyłu zwolniło się w ubiegłym i bieżącym roku?

Rozumiemy twoje pytanie i odpowiadamy - zgodnie z KP.

@Kar

Niektórzy się zwolnili a niektórym nie zostały przedłużone umowy. Takie są konsekwencje niektórych działań. Pytanie proszę kierować do osób, które jak widać są Panu znane. My powody znamy. Wszystko ma swoje przyczyny i skutki. W naszej opinii zmiany które nastąpiły są pozytywne. Obecnie nie są prowadzone również rekrutacje w tym kierunku. Jeżeli nie ma Pan nic merytorycznego do przekazania to proszę nie zaśmiecać forum.

Szczesliwy Pracownik
@Pracodawca

Widzę, że jakiś wielce niezadowolony postanowił wylać swój żal na forum zamiast wziąć się do roboty. Widać, że ma bardzo dużo czasu. Czyli albo szczuje z powodu braku pracy lub żeruje na kolejnym Pracodawcy. Dla twojej informacji nastąpiło wiele zmian z korzyścią dla firmy a atmosfera jest niesamowicie pozytywna.

Kar
@Szczesliwy Pracownik

Chyba ktoś sobie z czymś pomylił? Czy tu ktoś wylewa żale? Nic takiego nie wynikało z pytania przecież. Proszę sobie nie schelbiać.

@Kar

Tylu, czyli ilu? Widzę, że firma odpowiedziała, że nie prowadzą aktualnie rekrutacji. Nie wiem czy ktoś został zatrudniony na miejsce tych osób, które same odeszły lub zostały zwolnione. Zastanawiam się za to, kiedy można się ewentualnych rekrutacji spodziewać.

Pracodawca Nowy wpis

Widzę, że "znawcy" tematu nie odpowiadają (aż dziwne bo zawsze wszystko wiedzieli), wobec czego Pracodawca udzieli odpowiedzi na zadane pytanie. W chwili obecnej ciężko ocenić kiedy zostanie ogłoszona rekrutacja a w szczególności bez wiedzy na jakie stanowisko Pan/Pani aspiruje. Rekrutacje ogłaszane są w zależności od bieżących potrzeb. Proponuję przesłanie swojego CV. W przypadku pojawienia się oferty pracy zbieżnej z otrzymanym CV na pewno się skontaktujemy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Arkadiusz Zalewski

Pracownik firmy - Pełnomocnik Właściciela Dyrektor Operacyjny

20.02.2024 04:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Głównym trzonem działalności firmy jest produkcja budowlano-montażowa. Zajmujemy się systemami zabezpieczeń technicznych i działamy na terenie całego kraju. Drugim trzonem jest produkcja przemysłowa, czyli obróbka blach oraz produkcja elementów metalowych. Zajmujemy się również energią odnawialną.

Jak wyglądały początki firmy?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Historia naszej firmy sięga lat 90, czyli czasu burzliwych przemian ustroju gospodarczego, kiedy to powstało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zalfon, którego właścicielem był Sławomir Zalewski. Obecnie kontynuujemy rodzinną tradycję, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu oraz zamiłowaniu do elektroniki jej założyciela. W późniejszym okresie firma przeobraziła się w P.P.H.U. Zalfon, a jednocześnie rozszerzyła zakres działalności o branże projektowe, produkcyjne i instalacyjne, jednocześnie rozwijając dział badawczo-rozwojowy, który przynosi nowoczesne rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Nasi klienci to głównie firmy działające na rynku kolejowym.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Struktura firmy to przede wszystkim dział budowlano-montażowy oraz produkcji przemysłowej. Oczywiście wszystko uzupełnia dział rozwoju oraz szeroko pojęty dział ekonomiczny. Firma zatrudnia około 40 osób.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Rekrutacja w firmie jest jednoetapowa. Zawsze jest to osobista rozmowa z kandydatem, ponieważ tylko w ten sposób strony mogą nawzajem się poznać i określić, czy chcą ze sobą współpracować.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Nowy pracownik jest z reguły wdrażany przez innych pracowników firmy poprzez praktyczne zadania. Naszym zdaniem tylko taki onboarding przyniesie realne efekty, w przeciwieństwie do słuchania suchych wykładów.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Obecne jesteśmy w stanie sprostać bieżącym wyzwaniom i mamy wystarczającą liczbę pracowników. W przyszłości wraz z rozwojem firmy planowane są dalsze rekrutacje, jednak na razie nie chcemy zdradzać szczegółów.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Pracownicy, w zależności od potrzeb, są wysyłani na kursy szkoleniowe lub dodatkowe studia w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Tematyka szkoleń musi być zgodna z profilem działalności firmy. Uczestniczymy również w targach branżowych, gdzie również można poszerzyć swoją wiedzę.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Arkadiusz Zalewskiikona wywiad

Firma dąży do wzrostu zamówień z naszej branży oraz szerszego opanowania rynku. Mamy w planach również rozwój w nowych branżach, jednak na razie szczegóły pozostaną tajemnicą.

Czym w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

W firmie funkcjonują: Premie, karty multisport, prywatna opieka medyczna...

A premie to za co można zgarnąć i jakie to mniej więcej są kwoty? Wszystkie wytyczne odnośnie systemu premiowania zapisane są w umowach? Pytam, bo lubię gdy wszystkie ustalenia są na papierze. Do opieki medycznej można dopisać żonę, za jakąś mniejszą opłatą?

Peacownik

Premie są wpisane w umowach, funkcjonuje również regulamin wynagradzania. Premie są zależne od stanowiska także trudno wypowiedzieć się co do kwoty. Tak do karty multisport czy opieki medycznej można dopisać żonę i lub dzieci. Nie wiem również czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski na stanowisko Specjalista/ka ds. wsparcia administracyjnego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Zamierzam zmienić pracę i szukam oferty dla technologa. Znalazłem, ale dodana 10 miesięcy temu. Pewnie nieaktualna ale mimo wszystko spróbuję. Podpowiecie na czym polega atrakcyjny system wynagradzania czy chodzi o comiesięczne premie? Może ktoś posiada informacje ile średnio można zarobić? Też byłbym wdzięczny.

Obecnie nie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko technologa. CV można złożyć elektronicznie: rekutacja@zalfon.pl do ewentualnego wykorzystania w przyszłości.

@Pracodawca

To mimo to i tak można wysłać cv, prowadzicie jakąś bazę danych? Czy zazwyczaj odzywacie się do tych kandydatów jak pojawia się jakieś stanowisko wolne? Ile czasu maksymalnie trzymacie takie aplikacje?

Oczywiście można wysłać swoje CV rekrutacja@zalfon.pl. W przypadku pojawienia się oferty pracy zbieżnej z CV podejmiemy próbę kontaktu. CV przechowujemy przez okres 6 miesięcy.

A możesz bardziej konkretnie? Co takiego jest w warunkach, że nie polecasz? Chciałby, wiedzieć o rodzaju zatrudnieniu i pensji, bo w sumie kasa jest jedną z ważniejszych rzeczy? Czy atmosfera okej? Bo chciałbym spędzać 8h z ludźmi, którzy są w miarę w porządku.

Były Pracownik

Wynagrodzenie super, zarabiałem(usunięte przez administratora) super spotkania integracyjne, ubezpieczenia, ludzie też wielki pozytyw.

P.
@Były Pracownik

A kiedy ostatnio takie imprezy firmowe integracyjne były? To chyba zamierzchłe czasy.

Wiecie, czy przydatne są tu do pracy jako magazynier uprawnienia do wózków widłowych? W ofercie na liście z wymaganiami nie ma o tym wpisu, ale może jako dodatkowy atut będzie dodatkowo gratyfikowane? I jestem ciekawa, po co wymagają średniozaawansowanej znajomości excela? Co taka osoba robi z tym programem?

Obecnie nie ma aktualnej oferty pracy na stanowiska magazynowe.

Przyjęli człowieka na tego specjalistę ds. organizacji produkcji przemysłowej? 15 dni temu pokazuje, że się nabór skończył, oficjalnie przynajmniej na stronie. Jak coś to ja chciałem tylko wiedzieć, czy nadal takie duże rozbicie w widełkach, między 4500 a 11 000? I jak tak to skąd taka duża różnica, na co się bardziej nastawiać?

Nie wiem dlaczego GoWork skasował moją poprzednią odpowiedź, która była zgadzaniem się z Twoją wypowiedzią, że szkoda życia na takie negatywne i nieprawdziwe wpisy. @Pytajm absolutnie masz rację, co napisałeś (aś). Jeśli ktoś odchodzi z jakiegoś powodu nie musi wyimaginowanych swoich żali tu przedstawiać. Niech idzie, może gdzie indziej będzie mu lepiej. Ale szanujmy się nawzajem i szanujmy Pracodawcę, który dawał Wam za pracę wynagrodzenie. I proszę mi wierzyć, nie wszystko, co negatywnego zostało napisane było prawdą. Wszystkiego dobrego i więcej pokory przede wszystkim dla tych zacietrzewionych komentujących.

Czy P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Upierdliwy

Wszystko w sumie zależy jaki dział;) ogólnie niby 7:00-15:00, jednak potrafią się zdarzyć sytuacje, że weekendy również, bo trzeba coś na już zrobić i nie ma zmiłuj.

@Upierdliwy

I w weekendy te godziny też obowiązują?? Jak wygląda kasa za weekendy? Firma płaci nadgodziny jak wskazuje prawo, czy dają normalną stawkę albo wcale nie ma kasy tylko trzeba te godziny innego dnia odebrać? W oba dni weekendowe niekiedy trzeba przyjść, czy tylko w sobote?

Upierdliwy

Nie tyle obowiązują, jednak jeżeli któremuś przypomni się w piątek, że na poniedziałek trzeba coś pilnie zrobić, to bywa że sobota i niedziela jest pracująca. Odnośnie kasy się nie wypowiem zbytnio, ale chyba bardziej są dni do odbioru niż kasa, bo za dużo trzeba byłoby zapłacić wszystkim za taki weekend... ciężko jakiejkolwiek dodatkowe pieniądze ???? otrzymać...

@Upierdliwy

Z czego wynika taka sytuacja z kasą, którą opisujecie? Zastanawiam się po prostu czemu nie można więcej zyskać tylko trzeba odebrać? Firma nie ma na tyle kasy w obiegu żeby sobie na to pozwolić? I czy kiedykolwiek występowały już jakieś problemy z płynnością finansową? Ktoś coś wie?

I tak Twoim zdaniem jest na każdym dziale? Pytam, bo ja tak się rozglądam za pracą i trafiłem na przyjęcia tutaj na magazyniera przez ogłoszenie. Tam stres jest, jaka ogółem atmosfera? To dla mnie ważne też, bo nie lubię się stresować niepotrzebnie, jak chyba każdy, chcę spokojnej pracy.

No właśnie, skoro jest tak strasznie, to dlaczego osoby nadal tam pracują? I te obietnice są wpisane do umowy z pracownikiem, czy one są tylko na gębę, ale formalnie nie ma tego spisanego z podpisami pracodawcy i pracownika? Ustalenia z rozmowy pozostają tylko ustaleniami ustnymi i nie ma opcji wpisania tego do umowy??

Pani Trudna

Zapomnij:) na umowie jest tylko to, co dla @Pracodawca jest dobre. Jeżeli wszystko byłoby wpisane, to nie mogliby od tak ucinać premi, a na tamten czas, to bez informacji dlaczego, po co, premia znika i dostajesz tylko to co na umowie. Gdy się pytasz dlaczego taka sytuacja zaistniała, w odpowiedzi uzyskujesz tylko, że coś zrobiłaś/eś nie tak. Bez jakiegokolwiek słowa wyjaśniania.

lol
@Pani Trudna

Czyli rozumiem, że wszyscy pracownicy w tej firmie są fajni a pracodawca mało fajny bo ucina premię bez powodu? A może jednak powód ma?

@lol

Jeżeli ma powody, niech przyjdzie jak człowiek, powie co źle dokładnie się zrobiło, ustalić jakiś konsensus, podpowiedzieć lub ustalić dokładnie konkretny plan działania a nie zabierać wszystko. Czy nie tak to dokładnie powinno wyglądać w cywilizowanej Firmie Twoim zdaniem? Widzę, niektóre osoby bronią firmy, ale bez jakichkolwiek konkretnych argumentów... Podajcie kilka mocnych powodów, za które tak mocno cenicie swojego @Pracodawca? Niech ludzie w końcu się o tym dowiedzą tak samo jak ja?:) Bo póki co, nic takiego się nie pojawiło...

lol
@Pani Trudna

Nie do końca się zgodzę ponieważ wielokrotnie widziałem jak szefowie mówią, tłumaczą a pracownik dalej swoje więc nie ma innej drogi. Jak ktoś nie rozumie to innych metod nie ma. Ile można mówić? Ja ze swojej strony powiem że pracuję tutaj dobrych parę lat i takiej sytuacji nie miałem i wiem, że są one rzadkością. Patrząc na niektóre osoby to nie dziwię się że są takie sytuacje. Jak ktoś udaje że robi to druga strona udaje że płaci. Ja systematycznie otrzymuje premie coraz wyższe i nie mogę w narzekać. W firmie została też wprowadzona opieka medyczna finansowana przez właścicieli. Nie masz też racji, że w umowach o pracę są wpisywane tylko podstawy. Tak było kiedyś ale też sporo się zmieniło. Miałem problemy rodzinne i bez problemu się dogadałem w kilku tematach. Myślę że osoby które nie otrzymały premii doskonale znają powody takiego stanu rzeczy. A tobie koleżanko widzę się role pomyliły.

@lol

I w końcu jakiś pozytyw otrzymałam, dziękuję:) i jak widzisz, każdy ma swoje zdanie i możliwość pisania tego, czego doświadcza w danej Firmie. To się w końcu nazywa wolność słowa i wypowiedzi:) cieszę się, że Tobie tak dobrze się układa i wiedzie w tej firmie, jak wszędzie znajdzie się jakiś wyjątek od reguły:) ja nie należę do osób jak to nazwałeś "udających, że coś robię", ponieważ zawsze daje z siebie wszystko, aby to za co jestem odpowiedzialna było wykonane należycie. Jednak głową muru nie przebijesz a ludzi nie zmienisz. Jeżeli próbujesz wprowadzić coś, co mogłoby usprawnić Twoją pracę, prosisz o spotkania i ustalenie tego a ciągle jest to odwlekane w czasie to już przestajesz głową walić w ten mur, bo oni nie chcą ulepszania, skoro tak podchodzą do tych próśb. Jedno mówią, drugie myślą a często trzecie jeszcze zrobią. Ja do Ciebie nic nie mam, na prawdę życzę Ci tam jak najlepiej. Nie mniej jednak, ja właśnie przez wiele sytuacji nie związanych już z moją osobą ale innymi pracownikami, jak wielokrotnie byłam świadkiem jak za nie swoje błędy byli przy pozostałych kolegach/ koleżankach poniżani, nie polecam pracy tutaj. Nie tak to powinno być...

@lol

Zapomniałam się jeszcze odnieść do umów. Być może Ty masz wszystko w umowie wpisane i ciesz się tym. Jednak na prawdę większość zatrudnionych osób wtedy i z tego co wiem, obecnie zatrudnionych i zatrudnianych, mają na umowie najniższą krajową, natomiast reszta wyrównywana jest właśnie niby premiami, co dla mnie jest śmieszne. I nie wmówisz mi, że jest inaczej. Bo wiem z kim rozmawiałam i co widziałam... Ubezpieczenie natomiast, to żadna nowość i wyróżnienie, więc jak dla mnie, nie jest to wyznacznikiem aby akurat za to chwalić pracodawcę. I jak pisałam w poprzedniej wiadomości, jak nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat tego pracodawcy. Dodatkowo zwróć uwagę na fakt, że to nie ludzie są zwalniani, tylko sami odchodzą, bo nie pozwalają sobą pomiatać i mają własne zdanie, co nie podoba się szczególnie Panu, który ma nadwyraz duży gabinet... Nie wiem czy oni mają jakieś kompleksy czy też nie, ale powinni przyjąć do wiadomości, że dzięki pracownikom istnieje firma, nie niewolnikom... I jeżeli nadal będą tak traktować ludzi, oni będą odchodzić, gdy tylko będą mogli i chcieli a nie kiedy oni na to pozwolą.

Laura

Przepraszam, czy mógłby ktoś nie insynuować, że pojawiają się tu moje wypowiedzi? Nigdy nie pojawiła się tu moja opinia na temat firmy i niech tak pozostanie. Pozdrawiam.

Laura

Ja nie byłam przywiązana, nie pracuje i sobie chwale. Może by tak przestać rzucać czyimś imieniem nie używając swojego?

Tomekk

@Pracodawca Dzień dobry. Jakie są zarobki na stanowisku pracownika produkcji? Czym dokładnie taka osoba się zajmuje i w jakim systemie godzinowym się pracuje?

lolek
@Tomekk

A może wystarczy przyjść i porozmawiać? Przecież to nic nie kosztuje. Według mnie jeden będzie miał więcej a drugi mniej. Dużo zależy od jakości pracy i umiejętności.

MonO⁠_⁠o
@lolek

Czy to tajna informacja? Wystarczy podać przedział podstawy wynagrodzenia, a przyszli pracownicy będą mieli ogólną orientację. Szczegóły, oczywiście, można doprecyzować w rozmowie. Jednak hasło „przyjsć i porozmawiać” trochę bawi, bo do firmy trzeba przyjechać, i to wlasnym pojazdem, bo komunikacji miejskiej w te okolice brak. Więc takie info powinno być ogólnodostępne, żeby wiedzieć czy warto inwestować w dojazdy.

Jolanta

Potrzebują teraz przedstawiciela handlowego, widziałam ofertę. Chciałam się trochę zorientować, jak ta praca mniej więcej tam wygląda. Ta umowa o pracę od razu jest? Mam spore doświadczenie i nie wyobrażam sobie innej umowy dostać nawet na początek.

P.P.H.U ZALFON
@Jolanta

Dzień dobry, na chwilę obecną nie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - jest to stara oferta pracy.

Helena
@P.P.H.U ZALFON

A będzie jakaś prowadzona w najbliższym czasie na to właśnie stanowisko? Czy mimo braku aktualnej rekrutacji można podesłać do was CV? Czy będzie brane pod uwagę podczas kolejnych poszukiwań przedstawiciela?

Nowy chętny

Witam. Jak jest z wynagrodzeniami w firmie? Czy przy obecnej inflacji jest możliwość zarobienia pieniążków czy tylko jałmużna :) Czy doceniają pracownika za doświadczenie, wykształcenie i uprawnienia? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Jaki system pracy obowiązuje?

Ida

Możesz powiedzieć dlaczego już nie pracujesz w firmie? Takie nadgodziny często się zdarzają? A coś na plus? Premie, benefity, dodatki? Coś dodatkowego wchodzi w skład zatrudnienia?

W P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski trwa rekrutacja na stanowisko Spawacz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Julia

Było tu wspomniane o projektach przez kogoś i przy okazji chciałam spytać, jaki to jest rodzaj pracy i jak liczą wynagrodzenie. Jest stała podstawa czy bardziej zadaniowo/prowizyjnie? Mam nadzieję, że ktoś napisze, pozdrawiam

Eliza

Witam, czy aktualnie są przyjęcia do firmy?

Programista

Dobra firma, sprzęt/warunki pracy OK. Panowie Zalewscy są w porządku. Atmosfera bywa różna, ale ogólnie przyjemnie wspominam pracę w zalfonie

@Programista

A czemu atmosfera bywa różna? Co ją czasami psuje?

Programista
@Karolina

Jak to u ludzi, raz tak, raz tak. Ogólnie wielki pozytyw. Ciężko wskazać konkretne wady. Fajne projekty techniczne. Fajni ludzie. Firma brnie do przodu. W wielu aspektach realizuje sama całe życie projektu.

Czy na chwilę obecną w firmie Zalfon jest zapotrzebowanie na pracowników chodzi mi o pracę dla kobiet, jakie są godziny pracy na dany moment oraz czy pracuje się w weekendy?

@Kandydat

Praca w Zalfon na chwilę obecną to 7:00-15:00. Zatrudniane są również kobiety. Niezależnie od płci ważne są kompetencje. Konkretne zapytania warto wysyłać na rekrutacja@zalfon.pl.

Jarek

- Wynagrodzenie na moim stanowisku w porządku. - Atmosfera bardzo przyjemna. - Bez problemu można się dogadać o wolne czy o innego tego typu rzeczy. Każda opinia będzie inna, kwestia tego, co człowiek wymaga i na ile jest ambitny. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Warunki pracy są komfortowe. Atmosfera jest bardzo dobra. Co niektórzy są naprawdę rozpasani...... W Lubartowie jest przecież całe mnóstwo "świetnych" firm, w których otrzymasz: wynagrodzenie za obijanie się, dostaniesz podwyżkę, otrzymasz znaczną premię, imprezy rodzinne/integracyjne, dopłatę do karty multisport... Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych, nie marnujcie się tutaj, wykorzystajcie swój potencjał gdzie indziej, wszędzie Was przyjmą z otwartymi ramionami, Powodzenia.

Emilia
@Jarek

Zdradzisz na jakim stanowisku pracujesz?:) To dużo by pomogło. Chyba że na innych stanowiskach są podobne warunki?

Nowy chętny
@Jarek

Jarek
@Nowy chętny

Pod warunkiem, że twoje doświadczenie jest zbieżne z tym w jakim kierunku działa firma. Działalność firmy jest dość specjalistyczna, jeżeli trafiasz ze swoim doświadczeniem to możesz zyskać.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski - Lubartów

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Zalfon Daniel Zalewski