Opinie o Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne w Poznań

Ola Nowy wpis

Właściciel tej firmy ma szczęście, że nie doszło do jakiegoś wypadku przy pracy, oj miałby się z czego tłumaczyć

Iwona

Może ktoś opisać proces rekrutacji do pracy w Colour Glass? Z ilu etapów się składa? Byłoby super. Dziękuję.

Patrycja Nowy wpis
@Iwona

Po prostu przychodzisz do firmy i pytasz pana, który karze tytuować się szefem. Firmę stanowczo odradzam. Właściciel ekstremalny choleryk, potrafi zrobić aferę o nie przesunięty kwadracik w kalendarzu!

Iwona Nowy wpis
@Patrycja

Piszesz, że należy pytać bezpośrednio szefa o rekrutację. Ale co jest potem? Podejrzewam, że trzeba się w jakiś sposób wykazać aby zostać przyjętym do firmy. Odradzasz tylko ze względu na wspomnianą atmosferę pracy?

Patrycja Nowy wpis
@Patrycja

Haha, potwierdzam. Pracowałam tam.kilka lat temu, dostałam przysłowiową (usunięte przez administratora) za nie przesunięty kalendarza

Aga

Jechałam 2.5h żeby wejść do tej ,,fabryki" na 30min. 2 pomieszczenia do oglądnięcia. W dekoratorni dzieci ozdobiły na stojąco parę bombek. Po 10zł za takie odwiedziny i 5 za imienną bombkę. Niezbyt było warto.

Ela1234
@Aga

Opinia nie tyczy się tej firmy. Firma collie glass nigdy nie zajmowała się bąblami, a tym bardziej organizowaniem atrakcji dla dzieci.

Mac

Ja tez tam pracowałem i wiele sie nauczyłem . Włascieel czasem sie wk.. ale za dobra prace potrafi docenic . no widziałem na warsztacie kilku asów z dwoma lewymi do roboty tacy to i krzywde innym pracownikom moga zrobic i szkło potłuc.

Beata
@Mac

Tak, potrafi docenić najniższą krajową i nie płaceniem Zusu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PIP

PIP powinien dobrze sprawdzić tę firmę, zero norm BHP spełnionych, lewe umowy, no i wieczne pomiatanie pracownikami

OLEEEE

Tez tam kiedyś pracowałem i wszystko co napisaliście jest prawda nikomu nie polecam tam isć.......tylko dla samobójców.

egon

Takiego chama jak właściciel tej firmy to ze świecą szukać.

Gość :P

Niestety ale muszę zgodzić się z przedmówcami: na warsztacie rotacja oszałamiająca- o czymś to świadczy. Umowy jak już są to najczęściej lewe, a sam szef to ekstremalny choleryk- wrzaski, krzyki, poniżanie (czasem nawet czymś rzucił). Jak ktoś jest masochistą i lubi takie ekstremalne warunki to polecam. W pracy biurowej to samo.

Zyta

Tak, też kiedyś tam pracowałam, ten pan straszeni poniżał ludzi

zdzislaw

Niestety kilka lat temu miałem nieprzyjemność pracowac w tej fimie. Na biurku były ptzygotowane fikcyje umowy zlecenie na wypadek kontroli PIP, na koniec nie distałem całęgo wynagrodzenia i jeszcze usłyszalem : wynocha!!!. Poniżanie czałowieka przez włsciciela było na porządku dziennym

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne - Poznań

• Jak się pracuje w Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wiesław Śmigielski Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne
  • Winiarska 4A