Opinie o Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska w Pęgów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska w Pęgów

Paula Nowy wpis

Pan Łukasz to przemiła osoba o wielkim talencie i pasji do swojego zawodu. Spełnił moje marzenie o pięknych wnętrzach z duszą. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam! A wykonanie? Perfekcyjne! Nie mogłam trafić lepiej :)

Patrycja Nowy wpis

Bardzo skuteczna w swoich działaniach firmach, a jednocześnie szybka i bardzo precyzyjne. Już od jakiegoś czasu mam wykonane przez nich zdobienia sztukateryjne w swoim domu i do dzisiaj nie mogę się nimi nacieszyć!

Kasik Nowy wpis

skorzystałam z Waszych usług i jestem bardzo zadowolone, wszystko zrobione na tip top :)

Eryk Nowy wpis

Firma godna polecenia w 100%!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gabrysia

Profesionalna, mila obsluga w sympatycznym otoczeniu. Pracownicy dotrzymuja terminow,

Kaliope

Pięknie wykonali wszystkie gzymsy w moim domu, nie mogłam trafić lepiej

Henry

Skorzystałem z ich usług i jestem zadowolony, wszystko wykonane z największą dbałością o najmniejsze szczegóły.

Majka

Doskonale wykonana sztuka elewacyjna na moim domu. Jestem bardzo zadowolona.

Hanka

Nie mogę napisać nic innego niż to, że zdecydowanie polecam!

Marlena

Nie ważne jakie ozdobienia człowiek sobie wymarzy, Efez Sztukateria z pewnością to zrealizuje!

Jola

Obsługa i wykonanie na najwyższym poziomie :)

Karina

Najlepsi w swoim fachu!

Ola
@Karina

Rzeczywiście też polecam.

Jan

Zespół profesjonalistów. Młoda ekipa ze sporym doświadczeniem i fachem w ręku. Rzadko spotykane na rynku podejście do klienta. Każdy etap pracy szczegółowo zaplanowany, wszystkie kwestie omówione z klientem, terminowość, a do tego niezwykle poszanowanie dla przekazanego materiału. Zdecydowanie polecam wszystkim poszukującym bezproblemowej ekipy, której można powierzyć każde zadanie.

Nadiel

Jak zawsze, obsługa na najwyższym poziomie!

Damian

Jestem bardzo zadowolony z wykonania elewacji mojego domu przez tą firmę.

Wardega

Zawsze i wszędzie Was będę polecał, bo wykonujecie naprawdę sporo dobrej roboty!

Medi

Najlepsi z najlepszych, zawsze wszystko dopieszczą w najmniejszym szczególe.

Sławomir
@Medi

Co za entuzjastyczna opinia. Ja też rozglądam się za takim wykonawcą i twoja opinia bardzo mi pomogła. Powiesz jak to wygląda cenowo? Mają jakieś promocje albo rabaty?

Janek

Ich wykonania są naprawdę bezkonkurencyjne

Kalinowski

Efekty wykonanej pracy są naprawdę super!

Anita

Firma godna polecenia. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska - Pęgów

• Jak się pracuje w Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska?

Łukasz Goryl Efez Pracownia Sztukatorska
4.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Stawowa 12
    55-120 Pęgów