Opinie o Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil w Zemborzyce Podleśne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil w Zemborzyce Podleśne

a.a

Pani jest w moim odczuciu wyzyskiwaczką. W procesie rekrutacji poprosiła o wykonanie wizualizacji w konkretnym programie. Obiecała w tym celu wysłać gotowy model archiwalnego projektu, ale zamiast tego wysłała tylko rzut i wytyczne do jej, jak się okazało, bieżących zobowiązań wobec inwestorów. Wymagała zakupienia licencji czasowej na program, w którym pracuje jej biuro. W moim przypadku kontakt urwał nam się na dwa tygodnie po wysłaniu przeze mnie pierwszej koncepcji projektu, o którą prosiła. Po tym czasie tłumaczyła się chorobą dziecka i utrudnionym przez to kontaktem, ale zapewniała, że cała sprawa jest aktualna, że wraca do pracy i niedługo zaczniemy współpracę w biurze. Po otrzymaniu ode mnie wizualizacji przysłała nową listę wytycznych i zmian, które trzeba wprowadzić w modelu. W tym momencie nasza współpraca zaczęła zbyt mocno odbiegać od ustalonych warunków, bo moim zadaniem było jednorazowe wykonanie wizualizacji, a pani wymagała ciągłych poprawek dla swoich inwestorów. Zapytana w tej sytuacji o stanowisko wobec mojej osoby i szanse na zatrudnienie oburzyła się, że nie jest w stanie tego ocenić, dopóki nie dostanie finalnego projektu... Nasza umowa dotyczyła próbnych ujęć, a tu nagle okazuje się, że trzeba zrobić cały projekt. Zapytana o rozliczenie za współpracę obiecała uczciwe wynagrodzenie. Na obietnicy się zakończyło, bo za wykonanie pięciu wizualizacji z modelu tworzonego w tym celu przeze mnie od zera, zapłaciła 200zł. Tylko tyle za tydzień mojej pracy, którego efekty wykorzystała w swojej działalności. Nie polecam współpracy z panią Wasil. Ciągle podkreślała jakie musi ponieść koszty zatrudniając pracownika, ale zaproponowała mi tylko staż z UP. Miała pretensje, o odmowę pracy w biurze na własnym komputerze (w moim przypadku jest to po prostu niemożliwe, bo mam stacjonarny), bo to jej zwiększa koszty: musi rozszerzyć licencję i dokupić sprzęt. Na koniec obarczyła mnie winą za opóźnienia, które wynikały z jej dwutygodniowego milczenia. Dodam, że współpraca odbywała się zdalnie, gdyż rzekomo pani miała akurat remont w biurze i tymczasowo pracowała w innym lokalu, w którym nie miała warunków, aby zaprosić mnie na czas próbny. Pozostawiła mi więc komfort pracy w domu zaburzając go ciągłymi telefonami z pytaniami o postępy w pracy, ponagleniami i dziwnymi komentarzami, w których porównywała mnie do innych swoich pracowników. Zdecydowanie to typ człowieka, który sam może się spóźniać (mam tu na myśli dwa tygodnie braku odpowiedzi na wiadomości), ale dla niego wszystko musi być wykonywane na wczoraj, stąd prawdopodobnie ponaglenia w moim kierunku, które miały miejsce, gdy po dwóch tygodniach milczenia pani powróciła do tematu mojej rekrutacji. Przestrzegam przed wykonywaniem dla tej pani jakichkolwiek rysunków lub wizualizacji w celach rekrutacyjnych. Rozumiem, że perspektywa zatrudnienia bywa kusząca, mnie ta wizja również zwiodła, ale ta pani nie wie co oznacza uczciwe rozliczenie i prawdopodobnie nie planowała mnie zatrudnić w ogóle, a jedynie wykorzystać moją pracę. Mam nadzieję, że nie oszuka już nikogo więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil - Zemborzyce Podleśne

• Jak się pracuje w Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Concept Design Wnętrza Bogumiła Wasil
  • 29