Opinie o Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna w Skarszewy ul. Drogowców 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna w Skarszewy ul. Drogowców 2

Pracownik Nowy wpis

Witam pracowałem w firmie hartuna i nie polecam. (usunięte przez administratora) i tyle stawki 15 zł a synalek lata merolem za pół miliona. Normalni pracownicy i kierownicy ukiekaja a podwykonawców walą na kasę i nie płacą już pogrążyli parę firm także mam nadzieję że wkoncu te całe bandyctwo upadnie albo pozamykają ich w więzieniach. Wg dziwię się że inspektor odbiera taka fuszerkę tam nic nie jest dobrze robione tylko żeby było także uwaga na tą firmę

Hgvb Nowy wpis

Hvv

Jonasz Nowy wpis

Taką macie dobra pracę i dlatego przestaliście korzystać z forum?

gargamel

co tu dużo gadać zadajecie pytania denne i merytoryczne-widzicie ceny w sklepach-fajnie jest (usunięte przez administratora) na budowie i od pierwszego do 20 go a potem zeby w piach-to polecam

@gargamel

Co chciałeś przez to powiedzieć? Jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy Lemar? Zapewniam Cię, że każda merytoryczna uwaga na temat pracy w firmie jest cenna, zatem warto powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia w tym miejscu. Chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Może na początek powiedz nam, jak oceniasz atmosferę tam panującą.

Radek Nowy wpis
@Marta

Mi atmosfera w pracy pasuje. Koledzy pomocni. Można pogadać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Stolarzy
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Skarszewy
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
Witold

@jacek, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? Warunki finansowe zależą zapewne od zajmowanego stanowiska i są kwestią indywidualną, czy tak? Podpowiesz nam jak jest w tym przypadku? Co musiałoby się zmienić w Lemarze byś był zadowolony z pracy? Czekamy na Twoją opinię.

jacek

Streszczenie- lubisz żyć za 2000,i uzupełniać lodówkę skladkami zus??? Lubisz prace dla "satysfakcji" ze ja masz i "nic" z niej nie masz.co ci po tym " rozwoju firmy. A ty co najwyżej sie "zwiniesz" z głodu.ale każdy ma inny cel inne ambicje.polecam jak kogoś takie cos zadowala 2 klocki zus i "(usunięte przez administratora)",

Witold

@Jacek Dziękuję za opinię. Mógłbyś jeszcze napisać coś na temat warunków zatrudnienia w firmie Lemar? Nie widzę, aby zostało to w wątku uwzględnione, więc będę Ci wdzięczny za odpowiedź. @Oska W jaki konkretnie sposób firma stawia na rozwój? @pracownik Na jakiej podstawie zarzucasz komuś to, że pisze brednie, skoro sam nie wyraziłeś niestety swojej opinii? Jeśli mogę, to chcę Cię prosić po prostu, abyś wypowiedział się na temat pracy tutaj.

Oska

Firma stawia na rozwój. :)

prawdomówny
@Oska

Oczywiście jak najbardziej.stawia na rozwój - a ludzie za 2000 jak murzyni takim kosztem to każdy b.a.r.a.n rozkręci biznes i sie będzie rozwijal.na szczęście eldorado Pt.tani i głupi fachowiec sie kończy i te wszystkie cwaniaczki tesz sie skończą.co prawda konta maja napakowane ale fajny czas przyszedł i niedługo będą blagac dobrych fachowców o prace w tych obozach wyzysku itd.w końcu.a rozwój to maja napewno- swoich kont bankowych

antyislamskiej
@Oska

Oska pajacu- na rozwój??? Swoich kont chyba .przestan pajacowac du.po włazis

Jacek

Pracowałem w firmie Hartuna. Obecnie jestem za granicą. Dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć o współpracy z firmą. Złego słowa nie mogę powiedzieć, ponieważ miło wspominam pracę w w/w firmie. Pracowałem jako pomocnik na budowie. Zarobki były dobre, atmosfera bardzo miła. Podejście szefa do pracowników również była w porządku. Zawsze z szacunkiem oraz z uśmiechem na ustach. Logiczne jest, że w dobie internetu, spotkają się Państwo z negatywnymi opiniami, podejrzewam konkurencji. Dopóki sami Państwo nie sprawdzą firmy, nigdy się nie dowiedzą. Jest też możliwość porozmawiania z pracownikami firmy. :)

@Jacek

Po Co za brednie.wszystko bylo super a on uciekl za granice hehehe jeszcze napisz ze za granica jest (usunięte przez administratora) i wracasz- hehehe jaki hejt i pajacowanie.nie oszukuj ludzi.to brednie co piszesz

Żałosne firma jest jaka jest.co do fachowości nie zamierzam polemizować bo budują na poziomie co do ludzi to powiem tak- to wy jesteście (usunięte przez administratora) nie f- ma hartuna.czego chcecie od tej firmy??? To nie wiecie za ile idziecie do pracy??? Kto jest bezmózgiem i pajacem??? Ja powiem wam kto- WY. ogłoszenia do łapska i macie murarz w trójmieście od 16 zł na godzinę.wyjazd za granice i minimum 8 tysia na rękę.i co?? Kto głupi?? Kto (usunięte przez administratora) Sam jestem murarzem i nie narzekam.kasa płynie strumieniem bo dla pracujących i fachowców sa pieniadze jest powarzanie ale trza dupska ruszyć i nie pitolić farmazonów i nie użalać sie nad sobą bo to nic nie da.koledzy fachowcy- zdjąć te klapki z oczu i ruszyć dupska a z peegerusami żadna firma nie uciągnie na pewno nie ta.

beduin

Czytam niektóre opinie w Internecie i śmiać się chce. Po co ktoś oczernia.narzeka.płacze a siedzi i nic z tym nie robi??? piszecie ze wyzysk ze buc itd itd. Pracujecie za 10 zł na godzinę-czegoś tutaj nie rozumiem po raz kolejny- granice stoją otworem.pozatem dużo firm placu po 14 na samo wejście murarzom po 18 to po jasny (usunięte przez administratora) piszecie te brednie???? Pogrzało was??? ktos was trzyma w tej firmie- kara jakas Jest takie powiedzenie- "każdy jest kowalem swojego losu a za swe niepowodzenia obwiniaj tylno siebie" jak ktos ma klapki na oczach i nie widzi świata dookoła to pretensje panowie tylko do siebie.

Edward

Korzystałem z usług firmy, nie miałem powodu aby narzekać.

Katarzyna

Usługi godne polecenia.

Dominik

Firma Hartuna wykonywała w moich rejonach elewację budynków na osiedlu, zrobiła to bardzo dobrze.

Jakub

Ocena dla firmy Hartuna jak najbardziej pozytywna.

Ja osobiście jestem zadowolona ze współpracy z firmą Hartuna. :)

Łukasz

Witam Państwa, czytając opinie, zwłaszcza te negatywne nie mogę się zgodzić z tymi zawartymi informacjami. Firma Hartuna w miejscowości Skarszewy, gdzie mieści się siedziba firmy inwestuje we własne osiedle. Obecnie budują dwa duże bloki z czego jeden jest już cały wykupiony. Więc chęc zakupu od Pańśtwa Hartuna mieszkań powinna dać do zrozumienia, ze to firma z zasadami, która oferuje wysokiej jakości usługi budowlane.

Szanowni Państwo, z firmą Hartuna Sp. z o.o., miałem nie raz do czynienia. Z pewnością mogę polecić usługi tejże firmy. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, okresy gwarancyjne, wysoka jakość usług etc. Takich plusów można byłoby napisać wiele. Mój brat pracuje w tej firmie i na zarobki oraz kierownictwo nie narzeka. Czytając opinie, nie wiem skąd biorą się tak negatywne informacje. Polecam jak najbardziej!

adi

ano kochani napiszę wam jak to się robi z takimi bucami co myślą że rozumy pozjadali i że są bogami-chociaż nawet bogom do stóp nie dorośli. powiedzmy sobie szczeże kto napędza ich i ten cały ich lipny interes to my i to właśnie my fachowcy dajemy sobie skakać po głowie traktowanie jak za czasówe gierka gdzie kierownik mógł odlać się na pracownika a pracownik miał prawo ale tylko bezczynnie stać już mineły-dajcie spokój znacie swoją wartość to spiep.szajcie od takich buców dzisiaj dobry fachura jest cenny na rynku-wystarczy pójść do permuru czy gdzie indziej w skarszewach nawet a już będzie lepiej nigdzie fachura nie ma mniej jak 12 zł na godzine a wy jak idioci za 9 co to jest-jest takie przysłowie jak so dasz tak-masz-i tak właśnie macie-hahahhaha dzisiaj trza myśleć i kombinować nie wieżyć na świecące oczka-pa i powodzenia życze

Grzegorz

Witam firma od 2015 r nie nazywa się LEMAR tylko HARTUNA Sp z o.o. niestety z firmą która może określać się mianem "Firma fair play bądź "solidna firma" nie ma nic wspólnego pan Wiesław Hartuna który z początku wydaje się osobą uczciwą i godną zaufania po podpisaniu umów które z regoly są niekorzystne dla podwykonawców umywa ręce i odsyła do swoich pracowników. Czlowiek bez skrupulow i kregoslupa moralnego dla zainteresowanych informacje na priv hornac@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna - Skarszewy

Lemar Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Hartuna