Intermont Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intermont Sp. z o.o.

@ktoś a możesz więcej o warunkach firmy napisać ?

Wojtek

Gdzie jest siedziba firmy?

Ktoś

Warunki może nie są takie jak można sobie wymarzyć ale jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował.Szef tej firmy nie raz mi pomógł dając pracę gdy tego potrzebowałem.Robiłem to co lubię i pieniądze też nie były złe.Czasem zdarzyło się , że były spóźnienia ale kasa zawsze się zgadzała.Nigdy mnie nie (usunięte przez administratora)

obama

Bardzo rzetelna firma. pracowałem kilka lat i nigdy mnie nikt na pieniądze nie (usunięte przez administratora) kasa sie zawsze zgadzała aczkolwiek jezeli ktos przychodzi, mowi ze umie, a odbiory weryfikuja co innego, no to sory. polecam, jeżeli ktos jest naprawde rzetelny w tym co robi

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Intermont Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH URAZ MAJSTER Z? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Grzegorz

Gdzie aktualnie jest zlokalizowany Intermont? Czy firma dalej dobrze prosperuje?

Tytus

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy!

Bogdan
@Tytus

Firma funkcjonuje i ma się dobrze ! Zmieniła tylko lokalizacje

Jakub
@Bogdan

Zrobili transfer roku i zaczynają robić ciekawe tematy !

Bogdan

Polecam!

Janusz

Polecam każdemu prace w tej firmie. Na prawdę dobre zarobki

admin

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie Intermont Sp. z o.o.? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermont Sp. z o.o. - Rząska

• Jak się pracuje w Intermont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermont Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intermont Sp. z o.o.