Intermont Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intermont Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy pracownicy ogólnobudowlani będą jeszcze może potrzebni? Widziałem zeszłoroczna ofertę, w której było napisane, że prócz podstawy występuje też premia wynikowa, a także delegacje. Jak na dany moment mogą być płatne?

Wiktoria

Ale piszesz jako pracownik czy podwykonawca? Interesuję się firmą jako pracownik ale już kilka opinii tutaj było o braku pieniędzy a w tych czasach to ciężko bez regularnej wypłaty.

Adam Nowy wpis
@Wiktoria

Naprawdę na tym forum ktos szuka opini o pracodawcy... czy nie lepiej zapytać dystrybutorów hurtownie i innych z branży aby wiedzieć jak się współpracuje...

Jakie warunki pracy są w Intermont Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku brak?

Elżbieta Nowy wpis

O jaką pracę jeśli już tak naprawdę chodzi? zastanawia mnie także sam sposób konsultacji i ta wzmianka na temat złotych gór. o jakim rzeczywistym kontekście jest tu mowa?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Intermont Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH URAZ MAJSTER Z? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Maks

Szczerze Polecam pracowałem tu wiele lat.Było różnie ale na szefa zawsze mogłem liczyć, także ja polecam szczerze!

Elżbieta

Z jakich przyczyn miałby nie pracować? Częściej ludzie odchodzą z firmy sami z siebie czy ona w tym dopomaga? Jakie mogą być najczęstsze powody?

Orzech

Firma jest nie wypłacalna, prezes krzyczy I obiecuję wypłatę. Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

Firma Intermont Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Glazurnik. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Mlody

Dlaczego moja opinia zostala usunieta. Czy negatywne opinie o tej firmie sa portalowi nie na rekę. Wszyscy pisza tutaj ze ta firma jest nie wyplacalna wiem po sobie .Co to za praktyki .

Aneta
@Mlody

Wiesz, wydaje mi się, że usuwane są tutaj wpisy które mają jakieś niecenzuralne słowa :( Jak to firma nie jest wypłacalna? Nie wypłacili ci całego wynagrodzenia, czy może nie zgadzało się z umową?

Tro

NIE Polecam !! Szerokim łukiem od tej firmy

Wiktoria
@Tro

Ale dlaczego nie polecasz? Podobnie jak inni z powodu nie wypłacalności ? Czy masz coś innego na myśli ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Intermont Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Elżbieta

No to akurat solidny powód o ile jest prawdziwy to nie trudno się dziwić. Ludziom udaje się powoli odzyskać należności?

Mirek

Z powodu nie płatności.

baba

Pytanie do administratora ? dlaczego regularnie usuwane są negatywne komentarze na temat spółki Intermont ? Obserwuję tą spółkę od 3 lat na Waszym portalu i regularnie kasowane są posty ? Dysponuję zdjęciami i wydrukami od roku 2019 i stwierdzam, że jesteście bardzo nie rzetelnym portalem. Proszę o odpowiedz administratora

Radeon
@baba

Cieszę się że w końcu ktoś w tej sprawie się wypowiedział bo także zauważyłam że komentarze są notorycznie usuwane czekam na dalszy ciąg wydarzeń w tej sprawie A może w końcu administrator się wypowie!

Big bed
@baba

Właśnie portal kolejny raz skasowal Prawde o ty tym przedsiębiorcy... I jego poczynaniach na krakowskim rynku.

@Big bed

A co tam było napisane? Możesz to streścić jakoś?

Patryk

Nie polecam, porażka.

Wiesiek

Pracowałem jako podwykonawca dla tej firmy na terenie Krakowa, po ustaleniach z (usunięte przez administratora) miało wyglądać wszystko ok! Lecz gdy przyszła płatność to zaczęły się schody, twierdząc ze fakturę zapłaci po odbiorze. Po upływie około 1,5 miesiąca zapłacił z obcięta faktura na sumę 1,600 zł.

Elżbieta

A gdyby nie te wstępne obietnice to byś pracy tu się nie podjął? Bo aż ciekawa jestem jak bardzo tym właśnie ludzi do czegokolwiek tu zachęca, tak w ogóle to co Ci obiecywał?

DARO

Napisze dużymi literami NIE POLECAM !

Elżbieta

Te kary co o nich piszesz to na 100% pewne są? Myślisz, że zgarnie do siebie jak już samych Ukraińców?

Polecam. Pracowałem prawie 2 lata i patrząc na inne firmy w tej branży to w Intermont jest bardzo dobrze. Stawki były OK i z szefem zawsze można się było po ludzku dogadać.

@Tomek

Piszesz, że stawki było "ok" to właściwie ile w Twoim przypadku wynosiły? Bo ja tu widzę, że jakieś zawirowania z pieniędzmi niedawno tu jeszcze były. A nigdy się Tobie nie zdarzyło przypadkiem, żeby szef coś obiecał i nie wywiązał się z danego słowa?

Greg

Uwaga na firmę Intermont sp.z.o.o Prezes obiecuje złote góry po wykonaniu prac wywiązuje się z umowy. Brak możliwość odbioru prac. Doszukuje się usterek ktore nie były w wykonaniu.(usunięte przez administratora)

KC

To niestety ale jest prawda

Wanda
@KC

Cześć, odnosiłeś się do jakiegoś bardzo starego wpisu, który dodatkowo został usunięty.. Czy mógłbyś napisać z czym się zgadzasz? Jaką masz opinię o pracy w Intermoncie? Chciałabym dowiedzieć się czegoś nowego na temat zatrudnienia w tym miejscu :) Jesteś aktualnym pracownikiem firmy?

Dawid

Prawda jest taka, że jak ktoś się zna na robocie, robi to dobrze i nie zawala terminów to współpraca układa się dobrze i nie można narzekać. Jak przychodzą goście "pseudo podwykonawcy", którzy co najwyżej nadają się do tarcia chrzanu i mają wywalone na terminy, inni muszą po nich kończyć, a chcieli by kasę jak za robotę prima sort to nie ma się co dziwić, że nadają na Intermont. Wystarczy tylko robić dobrze robotę i wszyscy są zadowoleni i zarobieni.

Czy możeszе podzielić się kontaktom firmy?

Wanda
@Andrzej

Witam, nie wiem skąd wynika kłopot ze znalezieniem kontaktu do firmy a także miejsca, w której ona się znajduje bo padło także takie pytanie poniżej. Po wpisaniu nazwy firmy w internecie wyskakuje bez problemu adres czy numer telefonu. Proszę, podrzucam stronę internetową firmy by można było uzyskać wszystkie interesujące nas informacje: https://www.intermont.pl/

@Wanda

Niestety nikt nie odbiera telefonu(

Artur
@Andrzej

Znam tą firmę i u nich tak jest.. jest jeden numer podany do księgowej i ona odbiera gdy w biurze jest?! Po za tym wszędzie tam cicho i ciemno.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermont Sp. z o.o. - Rząska

• Jak się pracuje w Intermont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermont Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intermont Sp. z o.o.