Opinie o Jan Szpytman Jan w Reczpol

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jan Szpytman Jan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan Szpytman Jan o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Szpytman Jan w Reczpol

Roxa Nowy wpis

Widzę, że nie tylko ja mam wątpliwości co do statusu firmy tutaj , a chciałabym wiedzieć dla kogoś z rodziny czy ona funkcjonuje nadal. Nie szukają przypadkiem malarza? Jeśli tak to proszę dać znać, jakie mają wymogi.

Arek Nowy wpis

Czy ta firma nadal istnieje?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Jan Szpytman Jan?

Witold Nowy wpis

A coś konkretniej? Czego właściwie nie oferują, możliwości rozwoju, szans na awans, szkoleń pracowniczych czy czego? A poza tym to wynagrodzenie chociaż na plus? W jakim jest przedziale?

Co wchodzi w socjal Jan Szpytman Jan?

Xh

Bez komentarza.

Sylwia
@Xh

Czemu bez komentarza? Nawet kawy / herbaty nie macie?

@Sylwia

Mógłby ktoś napisać coś więcej ? Rozwinąć tematy?

@Tomek

A w jakim sensie / kierunku chcesz, żeby temat był rozwinięty? Doprecyzuj

@Justyna

Jak jest z wypłacaniem pieniędzy? Czy atmosfera jest dobra? Jak traktowani są pracownicy?

@Tomek

Od tylu miesięcy wciąż czekasz na te informacje? Podziwiam cierpliwość w takim razie. w dodatku widzę, że chyba marne szanse, żeby ktoś tu odpisał. Chyba inne źródło trzeba znaleźć?

Olo
@Justyna

Proszę poczytać wcześniejsze komentarze chyba dają do zrozumienia

@Olo

I one na pewno są potwierdzone i przede wszystkim aktualne? Bo od dłuższego czasu nikt się zbytnio nie wypowiadał

Karol
@Justyna

Nikomu się już nie chce pisać,kto pracował to wie jak jest ,a kto chce się przekonać to niech jedzie .Życzę powodzenia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jan Szpytman Jan? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Robert

Coś zmieniło się w robocie u tego pana? Jest lepiej z wypłata i praca?

Lolek
@Robert

Co się może zmienić jeżeli jest nie ma szacunku do ludzi i dba o swoje kieszeń to już się nie zmieni . Myślę że szkoda z tym człowiekiem zaczynać

Ert
@Lolek

To kto u niego pracuje? Skad ma ludzi?

@Ert

Radzę poszukać sobie bardziej uczciwego człowieka i zarabiać pieniądze

Waldek

Czy w tej firmie pracownicy zatrudniani są na umowę o prace?

Dajcie namiar na firmę żeby skontaktować się w sprawie pracy

Beni

Powodzenia

Beni

Dokładnie brak doświadczenia ,kultury i nie zarobisz uczciwych pieniędzy bo ten śmieszny pan tylko dba o swoją kieszeń .Nie polecam pracy w tym zespole.Tyle ludzi co się już tam przewinęło to daje do zrozumienia. Proponuje poszukać bardziej uczciwej i doświadczonej firmy. Karma wraca !!.Nie polecam

MiszaMasza614

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Panda
@MiszaMasza614

Dokładnie zgadzam się z ta opinią.Nie polecam usług jak i pracy u tego człowieka

Klient

Szkoda dawać pseudo firmie co kolwiek do roboty. Szkoda pieniędzy, lepiej szukaj profesjonalnej ekipy. Wiem co pisze, poprawki po tej firmie będą mnie sporo kosztować.

@Klient

A co takiego robiłeś ze jest do poprawy? Ja chciałem ta ekipę do zrobienia łazienki ale nie mogę skontaktować się z nimi

Klient
@.

To się ciesz ze jest brak kontaktu.

@Klient

Dokładnie masz rację przekonałem się na własnej skórze

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jan Szpytman Jan? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź

Tak chętnie zatrudniają, ale nie chętnie płacą. Pozdrawiam

@Odpowiedź

To ile można zarobić na rękę w tej firmie?

@Odpowiedź

Dajcie jakiś namiar żeby się dogadać na robote

Czy w Jan Szpytman Jan możliwa jest praca na podstawie B2B?

King

Nie polecam z tym gościem współpracy. Szukaj bardziej uczciwego człowieka ..

Robert

Czy są przyjęcia do firmy do pracy? Dajcie jakieś namiary jak macie

Joanna
@Robert

Witaj, pytasz o to, czy firma Jan Szpytman przyjmuje obecnie nowe osoby do pracy, ale nie napisałeś ani słowa o tym, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany, a to by było bardzo pomocne. Powiesz zatem o jakie stanowisko chodzi? Jaka praca Cię interesuje?

@Joanna

To jest firma budowlana to chce jako pracownik budowlany do pracy

Przemek

Podpowiedzcie czy firma przyjmuje aktualnie nowych pracowników?

Jaki jest wkład kierownictwa Jan Szpytman Jan w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Gijo

Chyba żaden. On dba tylko o swój interes

@Gijo

Dokładnie tak jest i lepiej nie pracować z tym człowiekiem .

Sasz
@Xd

Uważa się za fachowca który wszystko wie a tak naprawdę partaczy robotę i jeszcze okrada ludzi z zarobionych pieniędzy

Czy w Jan Szpytman Jan są paczki/bony świąteczne?

Xd

Ani paczki ani bony ani wyplaty .Gosciu jest nieuczciwy, ludzie praca u niego to żenada

Tryt

A na fb ma ogłoszenie ze tynkarza zatrudni i daje dobrze zarobić

Halina
@Tryt

Czy aplikowałeś na tę ofertę? Jeśli tak, to jaki jest rezultat rozmowy kwalifikacyjnej? Ciekawi mnie, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Napisałeś, że można tam dobrze zarobić, jeśli podjąłeś zatrudnienie, chętnie się dowiem, czy jesteś zadowolony z wysokości zarobków.

Gg
@Tryt

A co ma napisać ? Że wogóle nie płaci ludziom ?

Hlk
@Gg

Jak nie płaci? Byłeś tam u niego? Napisz cos więcej jaka robota jaki ten gościu jest bo tak śledzę co ludzie o nim piszą bo miałem propozycje żeby tam do niego jechać do roboty. Tez czytałem ogłoszenie na Facebook

Hh
@Hlk

Powiem krótko, nikogo tu nie będę trzymać chcesz jechać proszę bardzo ale żebyś się nie zdziwił jak przyjedziesz z niczym.

Hlk
@Hh

No właśnie nspisz jakieś szczegóły jak tam u niego byłeś. Dasz przestroga żeby się nie decydować

Ll
@Hlk

Z tego co czytam na dole ludzie się rozpisywali na temat tego "pana" poczytaj sobie ja nie mam ochoty pisać nic bo szkoda mi palców

Halina

Czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników?Dzięki za informacje.

Anita
@Halina

Tak do nieuczciwej współpracy napewno ☺️

@robert
@Anita

A gdzie ta praca? Napiszcie jakieś szczegóły?

Okk
@@robert

Nie wiem kim jesteś, ale powiem tak. Jak chcesz wrócić z niczym do Polski to praca jest w Niemczech. Ale jeśli chcesz naprawdę zarobić to radzę ci abyś poszukał uczciwego człowieka, którym ten pan napewno nie jest.

@robert
@Okk

Ktoś mi polecił u tego gościa prace ale właśnie czytam i chyba zrezygnuje. A z mieszkaniem jak to tam wygląda? To kasy wogole gościu nie płaci ze piszecie że z niczym się wraca?

Kaka
@@robert

Nie wiem kto polecił, ale naprawdę lepiej znaleźć sobie uczciwego człowieka niż pracować u tego gościa. Jak piszą ludzie to jest wszystko prawda bo sam tam pracowałem z polecenia i wiem jak jest. Nikogo tutaj nikt nie zmusza do tego żeby nie jechać tam do pracy, tylko wszyscy chcą pomóc i powiedzieć ludziom którzy naprawdę chcą zarobić żeby omijać tego gościa szerokim łukiem. Mieszkanie trzeba sobie samemu opłacić. Płaci ale tak jak mu się chce, i nie jest to tak że płaci co miesiąc taka samą kwotę, ale są to cały czas różne kwoty, i też nie jest tak że płaci co miesiąc. Poprostu płaci jak mu się chce żeby jak najwięcej pieniędzy zostało u niego w kieszeni. Jak ludzie niżej NIE POLECAM !

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jan Szpytman Jan? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Hehe

Pan Jan chciałby aby ludzie pracowali we wszystkie dni, święta itp. za darmo. A do jego kieszeni szły wszystkie zarobione przez innych ludzi pieniądze, żeby on mógł się chwalić przed ludźmi. WIOCHA.PL

Krra

Witam! Nie polecam usług tego pana, ten facet jest zwykłym oszustem, kombinuje na milion sposobów, żeby nie zapłacić ludziom za wykonaną pracę, z tego co wiem, to trochę ludzi się u niego już przewinęło, dlatego stąd takie opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Szpytman Jan - Reczpol

• Jak się pracuje w Jan Szpytman Jan?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Szpytman Jan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Szpytman Jan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jan Szpytman Jan
  • 117