Opinie o Gran Sp. z o.o. w Głobino

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gran Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gran Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gran Sp. z o.o. w Głobino

Czym w Gran Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pomocny Nowy wpis

Żadnych dodatków nie ma! A co się dowiedziałem już do Grana nawet nie ma co dzwonić i pytać się o pracę bo prawdo podobnie zwalniają kierowców młodych jak i starych i nawet takich co brakuje im do ochrony przed emeryturą.

Kierowca CE Nowy wpis

Czy aktualnie są przyjęcia w firmie Gran na kierowcę CE ?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca Ce w Gran Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

TAKI TAM Nowy wpis

Kolego rekrutacja polega, że rozmowa kwalifikacyjna przyjęcia do pracy polega na rozmowie ze spedycja ( taka zwana ). I w tej rozmowie mydlenie oczów ile to tam się zarabia i gdzie się jeździ a jeszcze brak systemu ( siedzisz jak Ciołek w domu z telefonem przy (usunięte przez administratora) i czekasz aż zadzwonia) ????

Tony

Byłem tam . 3300 podstawa , 55 gr z km.. Żeby zarobić 10000 brutto musisz przejechać min 4500 tyg lub 14 000 km w miesiącu ( !!! ) Paca na telefon w sezonie , brak konkretów. Ogłoszenie w mediach nonstop od ponad 2 lat. Na placu stoi ok 20 zestawów, prawie same Dafy.

@Tony

Pan kierowca pisze same półprawdy. Stawka dotyczy pracownika na okresie próbnym, do tego dochodzą dodatki za utrudnienia z ładunkami gabarytowymi zależne od wielkości ładunku, dodatek paliwowy i kilka innych w zależności od wykonanej pracy. Kierowca z kilku letnim stażem w firmie ma na wejściu 30-40% więcej. Tak na placu w weekend stoi ok 20 pojazdów (1-3 letnie Daf-y XF i CF oraz Scanie ) - bo firma stara się by kierowcy zjeżdżali na bazę - nie trzymamy kierowców po 3-4 tygodnie poza domem. 75% kierowców pracuje po 10 i więcej lat w firmie - tylko 25% takich co cały czas szukają swojego miejsca. Nie każdemu pasuje jazda z platformami i ładunkami nienormatywnymi. Żaden kierowca w ostatnich miesiącach pracujący cały miesiąc nie otrzymał brutto mniej 10.000 przy przebiegach 9-11 tys. km. Kierowcy z doświadczeniem w firmie , wykonujący najtrudniejsze przewozy gabarytowe zarabiają po 12-14 tys netto. O to trzeba pytać tych którzy tu pracują latami a nie tych którzy chcieliby tylko zarobić.

@Tony

Bo kazdy kierowca potrafi policzyć ile km da się zrobić w Europie w miesiąc w systemie 2/1 2/2 czy 3/1 . Bzdury piszą o wynagrodzeniu dla pracownika , brak jasnego sprecyzowanego sytemu wynagrodzeń. Jest za to system kar pieniężnych, na drzwiach firmy zanim wejdziesz już masz informację. Normy paliwowe na dany pojazd ustala firma wg ... pogody i samopoczucia szefostwa. Każdy ma wybór, przeczytałaś zadzwoń pojedź o zgrozo popracuj i sam się przekonasz że baśnie pisze nie tylko Andresen

@Gran Sp. z o.o.

Fakt.. prawie 2 tyg. W kabinie, zjazd na 2 dni ponownie około 8 dni w kabinie ????

Nieprawdziwe info

Firma Gran Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Gran Sp.j. Transport Międzynarodowy? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rozliczenie w cyklu miesięcznym. Wynagrodzenie wpływa na konto do 10 tego każdego miesiąca - bez opóźnień

Były kierowca
@Gran Sp. z o.o.

Otrzymałem 3 wypłaty i żadna nie wpłynęła na konto 10 dnia miesiąca...

Były kierowca

Jak dla początkującego firma jak najbardziej... Lecz tylko i wyłącznie dla kogoś kto nie potrafi się odezwać co do warunków pracy... Spedycja? Nie mogę wypowiedzieć się o wszystkich ale jeden człowiek jest tam aby być i trzepać pieniądze nic więcej- kierowca dla niego jest tylko maszynką do robienia kasy, jak coś się w trasie wydarzy to kombinuj sam, na niego nie można liczyć...jak to ktoś wcześniej napisał po godzinie 16 jesteś sam i nikt Ci nie pomoże...

Pracownik2

Administratorowi nie podobają się negatywne opinie na temat firmy gran i usuwa. Dziękuję dowidzenia

Mirosław
@Pracownik2

Może administrator kieruje się regulaminem? A o czym pisałeś wcześniej?

@Pracownik2

Niestety to prawda , wystarczy zmienić IP i dodać ponownie oraz poinformować serwis gowork

Bronisław
@Man

A co w tych opiniach było napisane? Bo jak tylko wylewanie żali i oczernianie firmy lub pracowników to się nie dziwię, że usunęli

Ewelina

Z tego, co piszecie to atmosfera między kierowcami jest całkiem w porządku. Widzę też, że podstawa to 3300. Podobno to nie prawda tak do końca, ale chciałabym się dowiedzieć od pozostałych pracowników na ile realne jest wyrobienie jakiś większych pieniędzy?

@Ewelina

3300 brutto. Reszta to płaca z km więc Policz sobie ile robisz w trasie zgodnie z tacho. Max 6000 do 10000 brutto. To trochę słabo na cały miesiąc

@Man

W odpowiedzi jak poprzednio - połowa prawdy to nie cała, tak samo pół pensji to nie cała. Prawdziwe to są przelewy na konta kierowców, a tutaj średnia brutto za ostatnie miesiące przekracza 11.000 brutto

Czy w Gran Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierowca Kat. C+E?

Pierwsza umowa na okres próbny 3 m-ce Po weryfikacji pracownika zmiana

Amator

Cześć, kierowcy w tej firmie jeżdżą w kółkach czy w systemach?

@Amator

Praca w kółkach. Wyjazd exportowy i powrót ze zjazdem na bazę.

Na jakie wsparcie w Gran Sp.j. Transport Międzynarodowy mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Halina

Nie no aż tak Ci się oni nie podobają czy serio tak źle tu?xd No ale faktycznie mnie też jakoś to pytanie nie pasi. Chociaż z tego co słyszałam weszły urlopy tatusiowe, ciekawe jak tutaj się na to zapatrują dla kierowców

Sądząc po wypowiedziach są to opinie młodych ludzi dla których nowy samochód ,nawigacja ,dobry tel i 8tys to podstawa na starcie (wyjazd raz w tyg i max niemcy) .Hmm tylko za co takie profity ? Za połączenie miedzy pedałami a kierownicą? .A w syt gdzie musza ubrudzić rączki wielki lament .Sa ludzie którzy pracuja tam po 10,15 lat to oni sa wyznacznikiem a nie zawiedziony narybek .Dają od siebie coś więcej niż dokument prawa jazdy .Odnośnie spedycji piszecie że czują sie właścicielami ,chyba mylicie pojęcia .To że gro kierowców traktuje sprzęt i firmę jako formę zarobku i liczy sie tylko pensja na koniec miesiąca to nie znaczy że nie można mieć innego podejścia i dbać jak o sw samoch czy firmę.Z odbieraniem tel po 16 ,powiedzcie tak szczerze czy wam po 15 nie zdarza sie iść do kina ,wyjść z dzieckiem na basen? do znajomych na piwo ? Zawsze macie tel pod reką? .Pracuje tam już jakiś czas i nie jest to moja pierwsza firma ,nie zawsze jest różowo ale wg mojej oceny warto i nie szukam innej firmy.Specyficzny charakter ładunków i kierunków wyjazdów nie każdemu pasuje , jedni przychodza zostaja drudzy odchodzą -życie

Kiero -niestety nie podejmę dyskusji skoro nie rozumiesz poprzedniej wypowiedzi .Z taka wiedzą i umiejętnościami marnujesz sie jako kierowca .

Pracownik2

Stare nie modne.. musisz czymś innym zabłysnąć

POMOCNY

Witam. Potrzebują kierowców w firmie Gran. Jeśli tak to dawać cynk.

Piotrek

Słyszałem w radiu że potrzebują a jak płacą i gdzie się jezdzi stałe trasy

chinka2005

Fajna atmosfera między kierowcami .Cała reszta nie jest już tak fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Gran Sp. z o.o. - Głobino

• Jak się pracuje w Gran Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gran Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gran Sp. z o.o.?

Gran Sp. z o.o.