Opinie o Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski w Gryfów sląski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski w Gryfów sląski

Armdran Nowy wpis

Bei meinem Nissan Juke wurde im Dezember der Motor getauscht. Seitdem ging die Klimaanlage nicht mehr. Bei meiner Werkstatt Nissan Deutschland wurde ein Check gemacht und Flüssigkeit nachgefüllt und gesagt, um den Fehler zu finden, müssen mehrere Teile abgebaut werden, aufwendige Arbeit. Da meine Freundin in Gryfow ihre Mutter hat, habe ich den Juke zu Trans Jack gebracht. Der Chef und ein Mechaniker hatten in einer halben Stunde den Fehler gefunden ohne Teile abzubauen. Es war der Stecker für den Klima Kompressor nicht angeschlossen. Das wurde ohne großen Aufwand schnell repariert. Sehr gute Arbeit. Das nächste mal komme ich wieder in diese Werkstatt. Vielen Dank.

Mariusz Nowy wpis

Macie przeważnie pozytywmą atmosferę w ekipie czy często występują jakieś problemy ?

Irek Nowy wpis

To jest forum pracownicze więc klienci powinni kierować swoje opinie na inny adres.

Aleksandra Nowy wpis

Duża naprawa . Mój samochód uległ poważnej usterce i wymagał wymiany , lub remontu silnika. Zdecydowałam się na tę druga opcję. Jestem bardzo zadowolona , ponieważ precyzyjnie dokonano naprawy. Byłam świadkiem tego jak wiele pracy trzeba włożyć w taką naprawę , więc dodatkowo jestem godna podziwu za doświadczenie mechaników i właściciela warsztatu. Dodam ,że niewiele firm w okolicy podjęłoby się tego zadania. Mój syn również naprawia w tej firmie swój samochód , jest bardzo zadowolony i z przekonaniem polecił ten warsztat. Na pewno tam wrócę , tylko tym razem na zwykły serwis lub przegląd okresowy :) Lubię atmosferę w Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski za: Fachowa i miła obsługa oraz doświadczenie personelu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Krystyna

Naprawiam swoje dwa samochody w tej firmie od około sześciu lat . Nigdy nie myślałam o tym aby to zmieniać . Pewnie dlatego ,że nie ma w okolicy lepszych fachowców :) . Świetny standard obsługi klienta. Pan Darek profesjonalny i dowcipny , pani Kasia też zawsze pomocna. Czekam cierpliwie z kawą , gazetą w ręku i przyjemnością ,że ktoś zadba o każdą usterkę mojego - nienajnowszego auta . Moje sugestie dla Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski: To miejsce , które chwalą okoliczni mieszkańcy i przyjezdni klienci . Sam potwierdzam , ponieważ miałem przyjemność dwukrotnie korzystać. Bez ceregieli naprawili niedomykającą się szybę drzwi pasażera , bez potrzeby wymiany mechanizmu , który kazano mi zakupić po wizycie w innym warsztacie . To nie mechanizm był zepsuty ! Cóż pewnie każdy miał podobne doświadczenia. Mnie przekonuje uczciwość , no i ceny . Za usługę zapłaciłem 50 zł ! :) Lubię atmosferę w Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski za: Zainteresowanie klientam, kawa w cenie 0,50 zł , gorąca czekolada , doradztwo i dialog z klientem . Pozdrowienia dla ekipy !

Stefan
@Krystyna

Napisałeś, że naprawiasz swoje samochody od 6 lat w firmie Trans Jack. Ciekawi mnie, czy przez te 6 lat często dochodziło do zmian na stanowiskach mechaników? Jako stały klient na pewno zwróciłeś uwagę na to, czy auto naprawiają nowe osoby, czy może od początku korzystania z ich usług są to te same osoby? Jeżeli możesz, to opisz, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

Piotrek M

Dobry warsztat samochodowy. Mechanicy znają się na swojej robocie. Szczególnie Pan Jacek potrafi doradzić, by niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy , jeśli nie ma potrzeby. Dodatkowo mają od ręki części, których nigdzie wokół nie można dostać. Dla mnie profeska

Zenon

Mimo ,iż nie jestem stałym klientem tego serwisu , to z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce osobom , które pilnie , potrzebują pomocy. Ja znalazłem się w potrzebie , niespodziewanie, auto odmówiło posłuszeństwa i dalsza jazda była niemożliwa. Miałem szczęście ,bo przejeżdżający rowerzysta , powiedział ,że da mi nr tel do szefa firmy Trans Jack i tam mi pomogą . Niebawem zholowany Opel Zafira został naprawiony. dodam , za niewygórowana kwotę : ) , a ja mogłem ruszyć w dalszą drogę . Miłe zaskoczenie spotkało mnie po raz kolejny kiedy przypomniano mi sms-em o zbliżającym się przeglądzie samochodu . To się nazywa obsługa na najwyższym poziomie! Nie mówiąc już o tym ,że w sklepie jest miła obsługa , automat z kawą i wodą oraz wygodna sofa dla zmęczonego przybysza.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski - Gryfów sląski

Trans Jack Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Rybski