Opinie o Dino w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dino o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Gryfów Śląski

Grażyna spod Scecina Nowy wpis

Dino Gryfów.Pani na kasie (usunięte przez administratora) się na 50zł więc oddałam..,choć były już w portfelu..nawet dzięki nie powiedziała,nic ani słowa.

Mariusz Nowy wpis

Czy w dino są dobre stawki pracownicze ?

Wkurw...

Robilam zakupy w dniu dzisiejszym w Dino bylo przed godz. 19 chcialam dokupic gazete lecz pani poinformowala mnie ze nie moge juz wziasc gazety bo sa rozpisane . Czy to jest normalne ze sklep ktory jest czynny do22 ma juz rozpisane gazety przed 19godz. w innych sklepach mozna kupic przed zamknieciem a w tym Dino zawsze sa jakies problemy i to nie pierwszy raz .

WKUR... Nowy wpis
@Wkurw...

Jezeli chodzi o to co dotyczylo zakupu gazety to nie pani z kasy nr 1 tylko nr 2 i jak poprosilam o gazete to mozna bylo sprzedac i odpisac ale pani poinformowala mnie ze niestety nie moge juz kupic tej gazety . Prosze nie miec pretensji do pani Eli ktora byla na kasie nr 1 Pani Elu pozdrawiam jest pani bardzo uprzejma i mila dla klientow.

Daria

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów gdyż to forum dla pracowników firmy!!

Aga Nowy wpis
@Daria

Czy tytul opinie - to forum dla pracownikow czy opinie o pracy pracownikow?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dino.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych- Komfortowe warunki pracy
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik do wykładania towarów do drogerii kosmetycznej
Gryfów Śląski
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
M

Witam w dniu wczorajszym robiłem zakupy w Dino w Gryfowie Śląskim i pani na kasie nabiła trzy zgrzewki wody gdzie zakupiłem tylko dwie.Po wyjaśnieniu całego zajścia zostały mi oddane pieniądze lecz taka sytuacja jest nagminnie gdzie panie na kasie nabijają produkty nie zakupione . Spotkało już to mnie cztery razy. Dlatego trzeba zabierać paragony i sprawdzać przy kasie, pozdrawiam.

Justyna
@M

Każdy z nas ma prawo do pomyłek - nie jesteśmy przecież maszynami. A skoro udało się wyjaśnić sytuację i pieniądze bez problemu Ci oddano, to świadczy o tym, że firma jest uczciwa. Ale oczywiście - paragony warto od razu sprawdzać przy kasie. A jak ogólnie ocenisz pomoc pracowników Dino w Gryfowie Śląskim?

R

Praca w Dino jest okropna, najgorsza z możliwych... Nie wiem jak ze strony kierowniczki można być tak podłym, żeby później się mścić na pracowniku... Panie sklepowe krzyczą na nowe osoby w pracy, to jest porażka... Ten sklep to isnta porażka, nikt tam nie będzie pracować jak coś się w tym wszystkim nie zmieni !!

zawiedziona

WITAM! Robilam zakupy w Dino i zostalam oszukana na 17 zl Gdy sie upomnialam oczywiscie pani w kasie doszla do wniosku ze nie policzyla mi zapiekanki ale co dla mnie nie zrozumiale to zamiast tej zapiekanki nabila inny towar z kwota 16, 99 . Mysle ze takie cos nie powinno zaistniec tym bardziej ze otwierala torebke i widziala co tam jest. Przykro mi ze nie bylo zadnej reakcji z takiego incydentu - zachowanie tak jakby sie nic wielkiego nie ctalo i nie uslyszalam nawet magicznego slowa PRZEPRASZAM

lolek

szkoda ze lodowki wyl. na noc. mleko nabialy czesto zepsute

K

Ja już też skończyłam przygodę w Dino zmarnowany czas .Praca w tym markecie to najgorsza jaką mialam. Kierowniczki to lesery nic nie robia tylko w biurze siedzą ale za to łapy po premię pierwsze wyciągają. Ciągłe opr... za małe polecanie, na mięsnym w jedna osobę to porażka a do tego zimno jak cholera ogrzewania nie uruchamiamy bo oszczędzamy.Szkoda mojego zdrowia i nerwów.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Gryfów Śląski

Dino