Opinie o Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska w Blizne Łaszczyńskiego

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska w Blizne Łaszczyńskiego

WIESIEK Nowy wpis

Firma krzak.Nie mają pojęcia o naprawach.Miałem uszkodzony ABS w jednym kole,nie byli w stanie tego naprawić.Trzymali samochód kilka dni,aż skończyło mi się badanie techniczne.Zrobili więc badanie o które nie prosiłem.Dali opinię negatywną.Nie pozwolili wyjechac,bo samochód nie sprawny.Wyjechałem tylko za bramę,żebywziąc lawetę,to naslali na mnie psów tajniackich z Bliznego i kontrolowali mnie i lawetę.Ten warsztat ,to (usunięte przez administratora) aroganckie.

Vader Nowy wpis

W biurze chamstwo jakieś baby (usunięte przez administratora) wiedza techniczna na poziomie dużego fiata! Ceny jak za mercedesa. Odradzam to już lepiej jechać do autoryzowanego serwisu.

Klient Nowy wpis

Dzień dobry, opon nie potrafią wyważyć, po wyjechaniu na trasę kierownica drżała a przed wymianą opon nie. Opinia z opóźnieniem oby nie skojarzyli mojej osoby i kiedy wykonywali usługę. Odradzam ten pseudo "warsztat".

Klientka

Odradzam, brak szacunku do klienta i to do Kobiety szczególnie przez "kobietę" obsługującą w recepcji. Drogo i bardzo niekulturalnie zarozumialcy.

Ewelina
@Klientka

A możesz podać jakieś nie wiem przykłady zachowań, które świadczą o braku szacunku?

KLIENT
@Klientka

PRAWDA

KLIENT
@Ewelina

Przyjedź porozmawiaj, poproś o wycenę usługi, przywieź swoje części do wymiany, jak nie spotka wycena się z Twoją aprobatą to doświadczysz w pełni tego babochłopa poziom kultury osobistej i stosunek do klientki. Pozdrawiam Serdecznie

Joanna Nowy wpis
@KLIENT

To co on takiego robi, wpada w szał czy co? Przecież to normalna sprawa że komuś może się wycena nie spodobać. Nie było nawet opcji żeby negocjować ofertę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Żoliborzu Artystycznym / Elastyczny grafik
Blizne Łaszczyńskiego
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa
Klient

Witam wszystkich, którzy sprawdzają wiarygodność warsztatu zanim do niego zawitają. Merytorycznie i na temat. Omijać szerokim łukiem, zapłacicie 30% - 40% więcej jak w innych warsztatach tego typu, gwarancji nie dają żadnej, zawsze wina klienta, napompować opony mogą prawidłowo jeśli sprawdzą wartość na tabliczce znamionowej i to na tyle wiedza techniczna ich się kończy. Obsługa arogancka wręcz chamska szczególnie przez tę " piękną niewiastę", która ma jakieś problemy emocjonalne z własną osobowością i mści się na klientach, Jak nie zaakceptujecie wyceny naprawy to już jesteście wrogiem publicznym nr. jeden zero tolerancji, elastyczności w kosztach usługi czy " dogadania się ". A jak przyjedziecie z częściami zakupionymi przez siebie to już jesteście nie tylko wrogiem numer jeden ale po prostu złodziejami, którzy okradają ich rodzinny interes i wypowiedzieli wojnę. Reasumując Odradzam z całego serca i życzliwości do ludzi.

Mechanik

Pracowałem dla nich jakiś czas. To co napisał mój przedmówcabto sama prawda. Jest to rodzinny biznes, więc chyba dlatego tam tak jest. Córka wszystkich traktuje jak debili i kretynów. Czy to pracowników czy klienta. Nie wiem jak tak można skoro to z tych ludzi ma kasę, no cóż tylko gratulować wychowania i szacunku do człowieka. Mąź i syn którzy są na warsztacie i stacji nie są lepsi. Sa chyba tylko po to zeby brać kase bo pomoc w pracy z ich strony jest sporadyczna . Syn czasem przechodzi siebie co powoduje ze 20 letniemu gnojowi masz ochotę ostro wpier. Podsumowując. Jeśli lubisz być traktowany jak gówno, nie być szanowany jako człowiek, być oskarżony o wszystko nawet jeśli nie masz na to wpływu, być pociągany do odpowiedzialności finansowej za bledy organizacyjne w firmie, wracać do domu i być zły na to że w ogóle dla nich pracujesz, byc wyzywany i niszczony to praca dla ciebie. Ja wychodzę z założenia że nawet dobra pensja nie jest w stanie zrekompensować takiego zachowania i bądź co bądź karalnych w/g prawa pracy praktyk właścicieli. Niech obiecują rarytas finansowe ja mówię dziękuję i nie polecam

Maniek

Mialem okazję pracować dla tych ludzi. Jesli chodzi o płacenie i prace na warsztatcie nie mam zastrzeżeń. Wlasciciel Pan Kazio czlowiek do rany, extra współpraca. Firma funkcjonuje chyba tylko dzieki temu ze On tu jest. Ludzie na samym warsztacie bardzo Ok. Ale niestety nic nawet pieniadze nie są w stanie zrekompensować traktowania przez właścicielkę Pania Monikę na ktora firma jest na papierze, jej męża i syna. Ona siedzi w burze i obsluguje klientów, pojecia prawie żadnego o samochodach, słabe traktowanie tak klientow jak i pracownikòw. Opinie na ich temat na forum Babic mowia same o sobie. Każdy to debil, nierób. Mąż i syn którzy są na hali sa nie lepsi. Nie dość że znajomość mechaniki znikowa to jeszcze potrafią różne debilne uwagi przy kliencie wygłaszać. Slabo to prezentuje sie w oczach klienta. Duża rotacja swojego czasu byla u nich i chyba dalej jest. Widac ciagle nowe twarze poza tymi co chyba od zawsze sa tam. Dobra załogę mieli ale przy takim traktowaniu ludzie nie wytrzymali tego. Nie dziwota. Daja ogloszenie ze szukaja "mechanikòw" "elektrykòw" . Faktycznie mechanik robi roboty mechaniczne ale w sezonie jest wòlkanizatorem , to samo elektryk. Czyli mechanik, elektryk czy inny czort w tej firmie musi byc wszechstronny. Osobiacie dla samego traktowania nie polecam. Zreszta mysle.ze ta firma istnieje do momentu kiedy Pan Kazio tam jest. Jak zabraknie Kazia daje im 6miesiecy do 1roku.

admin

Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzeń w firmie Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska jest wystarczająca? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska - Blizne Łaszczyńskiego

Mik-Auto S.C. Monika Brzozowska Iwona Kiliańska