Opinie o METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Blizne Łaszczyńskiego

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Blizne Łaszczyńskiego

Kar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Chciałam zgłosić się na inż. jakości, ale po opiniach jednak chyba sobie daruję. Ktokolwiek jest w stanie polecić to stanowisko czy raczej trzymac się z daleka?

czy na każdym stanowisku zarobki mogą zostać określone jako marne jak już ktoś to zrobił niedawno? Mnie zainteresowała oferta dla specjalisty ds. finansów. Idealnie mieszczę się w tym rocznym doświadczeniu z wymogów. Czy na start nie ma co się spodziewać „kokosów” a potem czas pokaże?

Ciekawe skąd się wzięła sugestia co do tego by firma przenosiła się w całości do Łomianek? Dziwie się bo widziałem, że jeszcze wczoraj dodawali oferty na Blizne, ja akurat nad oferta na produkcje myślałem czy nie warto byłoby się zgłosić? ktoś wie cos więcej? mogę ze spokojem aplikować?

Old boy Nowy wpis

Nie polecam. Firma fatalnie zarządzana, zarobki marne, atmosfera fatalna. Szukaj gdzie indziej, dobra rada, a co zrobisz to już Twoja sprawa

michal

Witam czy firma cała się przenosi do Łomianek?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olka

Mnie tez ciekawi liczba osób, która potencjalnie mogła odejść tak jak sugerowano w poprzednim wątku. Widzę po prostu sporo ogłoszeń z takiego portalu i teraz już nie wiem co myśleć o kandydaturze… Czy ktoś ryzykował ze specem od zakupów? Mam doświadczenie i może bym przyszła, tylko co oferują na rozmowie? Jakie zarobki?

Ex

Fic, pic i NIC, współczuję tym, którzy tam jeszcze pracują.

Hanna
@Ex

Dlaczego? A ty czemu już tam nie pracujesz? Wyrzucili Cię i jesteś zły? :P

Dramat
@Ex

Nie ma co współczuć, wszyscy wartościowi pracownicy będą powoli uciekać. Każdy już widzi, co się dzieje. Wałki na projektach, wałki na urządzeniach, ciekawe co jeszcze. Mało kto by się chciał pod tym podpisywać...

Alicja
@Dramat

I co, dużo już osób odeszło czy może Twoje prognozy się nie sprawdziły?

Były
@Alicja

A skąd on ma to wiedzieć, jak już poza firmą? Nikt chyba nie wypytuje ludzi... ale z tego co wiadomo mi to tak, trochę osób uciekło.

Roztrząsania i Niedorozwój

Jako były pracownik działu R&D, tzn. Rozstrząsań i Niedorozwoju uważam że to najgorsza firma w jakiej pracowałem - zarząd to janusze biznesu nieznający się na technologii i zarządzaniu. A szkoda, bo potencjał technologiczno-medyczny jest, ale wyobraźni i inteligencji brak: niestety na to nie ma lekarstwa.

Lidia
@Roztrząsania i Niedorozwój

A jak długo tam pracowałeś? Możesz rozwinąć swoją myśl, co jest nie tak? Chciałam aplikować tam na stanowisko elektronika, piszecie, że jest potencjał, ale trudno dogadać się z kadrą zarządzającą. Czy jest tam miejsce na własną inicjatywę?

Rozstrząsania i Niedorozwój
@Lidia

Iwono (tzw. dyrektor finansowa tejże firmy): przecież wszyscy wiemy że to Ty. Oferty na stanowisko elektronika nigdzie nie ma i nie było, a fakt że jakaś 'Lidia', kobieta, jest inżynierem elektronikiem i odpowiada na drugi dzień po moim komentarzu trąci absurdem. Niemniej jednak, odpowiadając na Twoje pytanie: gdzie w tej firmie to miejsce na własną inicjatywę miałoby się znaleźć jeżeli koniec końców to i tak zarząd debatuje co tydzień godzinami (czyt. rozstrząsa) i sam nie wie czego chce? Firma od dłuższego czasu nie umie poradzić sobie z prostymi czynnościami, jak np. - postawieniem konkretnych wymagań dla każdego z urzadzeń - skupienia zasobów na konkretnych produktach - posiadaniem kompetentnej kadry zarządzającej W ten sposób potencjał ludzki jest marnowany, a wyników nie ma od lat mimo że niejedna osoba od środka wie co trzeba zrobić by to zadziałało. P.S. Zawsze można spytać, a powrócę by naprawić ten bałagan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo

Pracowałem w dział RnD, więc skupię się na tym obszarze. RnD może na początku przytłoczyć (nieokiełznanym sprzętem i ludzmi), aale później odkryjesz utajone w tym wszystkim bogactwo. Idealne miejsce dla inżyniera mechanika/elektronika. Wiele projektów, mnogość zadań daje mnóstwo okazji do poszerzenia wiedzy i umiejętności. Mocny skład RnD od którego dużo się nauczysz. Bogate zaplecze techniczne i swoboda w działaniu daje duużo miejsca dla własnej inwencji twórczej. Dyrektor Działu kompetentny, groźny, lecz sprawiedliwy - jeśli nie udajesz, że pracujesz --> jesteś bezpieczny ;-) Oczywiscie nie samymi plusami firma stoi. Nie jestem w pełni obiektywny w ocenie, bo nie pracowałem w pozostałych Działach. Duża liczba aparatów, projektow przypadająca na mechanika/elektronika kreuje dość duże tempo pracy. Jednak wyrabia to dobry nawyk (ang.) "to do". Wyplewia robienie dla samego robienia. Jak to przyzwyczaili na studiach. Jednak przy każdej dodatkowej pracy w nadgodzinach każdy kto mógł (głównie Ci bez dzieci i żon) przychodzili z radochą. Taka była atmosfera w Zespole! Odnośnie kasy - zawsze będzie mało i zawsze można więcej ;-) (Tu już bardzej notka dla Metrumowiczów) Główny powód zmiany pracy: Zdaniem mym problem Firmy leży głównie w braku klarownego, dobrze opracowanego pomysłu na działaniach rynkowych. Zbyt wiele działań strategicznych podejmowanych przy stole według własnych odczuć lub po jednej rozmowie z klientem. Bez konkrentych liczb, analiz opłacalności, bez gwarancji na sprzedaż. Dodać kilku decydentów i skutkuje to wieloma pomysłami jednocześnie i nieporządkiem Dokłaniej - nieefektywnym poświęceniem kapitału (pracy, kasy). Podsumowuje RnD: Ludzie 5/5 Kasa 3.5/5 Wiedza i rozwój/ 5/5

Wiadomo
@Wiadomo

Zapomniałem - jeśli są oferty, to wysyłać się i nie zastanawiać!

@Wiadomo

@Wiadomo- naprawdę dziękuję za Twój post, bardzo mi pomógł. A powiesz coś więcej na temat tak zwanej ścieżki kariery w firmie? Czy takowa istnieje? Znasz kogoś, kto w wyniku sumiennej i nienagannej pracy dostał awans?

MarcusGru

Jedna ze słabszych firm, w których pracowałem, kiepskie zarządzanie, produkty z chin lub składaki z chin. Pieniądze niby duże, po odjęciu kosztów - poniżej średniej w innych firmach. Serwis drogi jak na chińszczyznę i długo działa. Atmosferka niby fajnie ale kopanie dołków i scyzoryk w plecy to norma od lat. Jest co najmniej kilkanaście lepszych i sprawniejszych firm z branży. Powodzenia.

Zaskoczony
@MarcusGru

Produkty są składane i produkowane w Polsce.

@MarcusGru

Powiedz mi proszę, jakie "koszty" masz na myśli? Napisałeś, że wynagrodzenie jest duże, jednak koszty też są spore. Proszę rozwiń temat, bo bardzo mnie zainteresowałeś swoim postem:)

Jak szefostwo w Metrum Cryoflex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Spoko traktują ludzi?

Zaskoczony

Hmm, ludzie traktują Cię tak, jak Ty sam siebie. Ludzie spoko, szefostwo też, pod tym względem jedna z lepszych firm w jakiej przyszło mi pracować.

@Zaskoczony

@Zaskoczony, czy dalej pracujesz w Metrum Cryoflex? Jak porównałbyś sytuację z 2019 roku do tej obecnej (w czasach wirusa). Jeżeli możesz, napisz też, czy firma stosuje jakiś system premiowy. Jeżeli tak, na jakim stanowisku można liczyć na taki dodatek do pensji?

Iwona

Nie znalazłam żadnych aktualnych rekrutacji do Metrum Cryoflex. Jestem zainteresowana stanowiskiem w dziale marketingu: ktoś wie jak obecnie wygląda sytuacja w tym dziale, czy pracują zdalnie? Zastanawiam się nad wysłaniem swojego Cv na email kontaktowy ze strony https://www.metrum.com.pl/?gclid=EAIaIQobChMIpuqMpMbk7wIVEeztCh1Rdw8vEAAYASAAEgI2lvD_BwE, myślicie, że jest sens?

~

Czy ktoś może opisać pracę w tej firmie na stanowisku przedstawiciel handlowy ? -własna działalność czy umowa o pracę. -jakie tereny ? -jaki rodzaj klientów ? -jakie zasady wynagrodzenia ? -jakie auto służbowe ? -jak wygląda rekrutacja ? Ktoś coś ? Pomożecie ?

Maciej
@~

Też zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników Metrum Cryoflex wypowie się na ten temat. Jeśli sam wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać czego się tam dowiedziałeś!

@~

Działalność. Lekarze. Nie polecam. Zobaczcie, że kasują negatywne komentarze.

Zuzia

@MarcusGru Ale mimo to nadal w niej pracujesz, dobrze rozumiem?

wolnościowiec

Opinia tak trafna jak kożuch latem, czy sandały zimą.

Dyktator mody
@wolnościowiec

Na co dzień Grysiu ubiera się stosownie do pogody jego ducha, natomiast na uroczystości przyodziewa się najczęściej w strój podhalański lub w tartan MacMielec i raczej nie ma w zwyczaju paradować na bankiecie w wytartym podkoszulku demonstrując brak klasy i szacunku dla współbiesiadników.

handlowiec

słaba organizacja, chaos, więcej kierowników niż pracowników, kiepski i drogi serwis urządzeń - zawsze doliczą extra dojazd z Łomianek, zmiany zasad wynagradzania w trakcie trwania umowy - oczywiście na niekorzyść, potrafią nie oddać poniesionych kosztów służbowych, antypatyczna i fałszywa(usunięte przez administratora), dobra komunistyczna stara firma, zmiany na lepsze tylko w teorii, produkty spóźnione o epokę, dojenie samochodów prywatnych, praca mocno fizyczna w weekendy przy ustawianiu stoisk na konferencjach, brak możliwości odbioru dni wolnych, ogólnie - nie polecam

Pako szpital

Bardzo trudno o serwis nawet w czasie gwarancji - jak kupujecie ,to radzę o duże zabezpieczenie ( sprzęt do krioterapii BBBBBBBBBBardzo słabiutki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Blizne Łaszczyńskiego

• Jak się pracuje w METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

METRUM CRYOFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zielna 29
    05-082 Blizne Łaszczyńskiego