Opinie o Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid w Świnoujście ul. Kasprowicza 12

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid w Świnoujście ul. Kasprowicza 12

Anita Nowy wpis

Moi rodzice wysłali walizki pocztą, odebrała recepcja. Niestety po ich przyjeździe ich nie było i nic nikogo nie obchodzi. Podobno ktoś zabrał nikt nie wie kto. Na trzeci dzień po interwencji policji mają się niby znaleźć. Rodzice bez leków, kosmetyków kapci . Zobaczymy czy będą i co z zawartością.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid?

Sanatorium

Pokoje czyste panie sprzątają często brak w kabinach prysznicowych poręczy dobre jedzenie dużo surówek

Krzysztof Nowy wpis
@Sanatorium

Da się zmienić pokój jeśli ta poręcz w kabinie jest niezbędna w danym przypadku?

rynna Nowy wpis
@Krzysztof

Możesz zapytać i się dogadać

kuracjusz

Witam. Czy w pokoju jest czajnik i szklanki?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Barbara

Podobno dość często się tu sprząta pokoje, orientuje się ktoś może jakie tu są stawki? Płacą do pokoju? Jak tak to ile?

Maria 54

Byłam w marcu 2020 i nigdy więcej nie chce tam pojechać .Lekarz pomylił zawód.Jak to mówi pani Recepcjonistka ze (usunięte przez administratora) w sanatorium to dlatego ze pada deszcz .Tak wiec dodatkowa inhalacja .Nigdy Więcej Swiatowid .

Ela
@Maria 54

W tym czasie a wiec marzec 2020 rownież byłam,rozpoczynał się Covid. Nigdy więcej Swiatowidu - potwierdzam - lekarz pomylił zawód, pani głowna pielęgniarka to chyba pracowała w wojsku, smród w całym sanatorium i to podobno jak deszcz pada czyli kanalizacja,w łazience taki smród ze przez ścianę czułam i miałam dodatkowy zabieg - inhalacja. Czekałam 3 lata, to jest Upokarzające dla kuracjusza.Nigdy więcej takiego sanatorium.

Barbara
@Ela

Poważnie takie warunki tam panowały? Zgłaszałyście to może gdzieś? Bo naprawdę powinni się tym zająć, a pewności raczej nie ma, żeby czytali te opinie tutaj

Gala

Do powyższego postu dodam JEDYNĄ ZALETĘ pobytu w Świnoujściu to obcowanie z morzem,wdychanie powietrza delektowanie sie urokami i szumem morza/choć przez całe 21 dni pogoda była deszczowo_pochmiurna/ To było potrzebne dla moich płuc po przebytej chorobie na covid.zTYLKO JEDEN PLUS MOJEGO POBYTU (usunięte przez administratora)..

Grażyna
@Gala

A opowiesz może więcej konretów? Co było nie tak?

Gala

Jutro kończě pobyt w sanatorium Światowid.Zabiegi częściowo w obiekcie zakwaterowania ,i obiekcie na zewnatrz dojście 3min. Pokoje standart minimalistyczny, sprzatanie ok pościel nie wymieniana przez całe 21dni. Stołòwka na 1wszym pietrze Jedzenie monotonne,beznadziejne szczegòlnie śniadania i kolacje,wedlina najgorszego sortu 2plasterki ,parowki też najpodlejsze,1 listek sałaty i cwiartka pomidora twardego jak burak.Obiady też ,byle zjeść.Generalnie w porownaniu/wymiana opinii z osobami z innych sanatoriòw/ to sanatorium wypada żałośnie pod wzgledem wyzywienia.Myślę że środki pienieżne z funduszu wszędzie sa jednakowe,wiěc dlaczego tak ròżny standart??? No i jeszcz ciekawostka zabieg???.KRENOTERAPIA czyli nalewana woda np.JÒZEF do picia. Wyjeżdzam zawiedziona A zdrowotnie?..no còż zabiegi od 3 minut do max 10 monit /3do4dziennie/ przez 21 dni ,uważam ,za marnotrastwo czasu. Przydział przez NFZ jest loterią, tego sanatorium nie polecam.G

@Gala

Zwracałaś uwagę na to że chciałabyś żeby zmienili pościel? Ciekawa jestem jak podchodzą do różnych próśb swoich gości - wiesz coś na ten temat?

Alekndrasa 28.10.2021

właśnie wróciłam z uzdrowiska Swiatowid i mam bardzo dobre zdanie o tym ośrodku..nie jest bardzo dobre np jajecznica ,szynka,pomidor...Jeśli ktoś byłby jeszcze głodny to jest jeszcze dżem świeży....Ponadto wystawiane jest jedzenie gdyby chciał ktoś dokładkę..Obsługa jest miła...Grzejniki grzały mimo że był to początek pażdziernika..Sprzątaczka wszystko sprzatała dokładnie co drugi dzień Ośrodek położony jest tuż nad morzem Wszystko super...

Zenek

Jedzenie w tym sanatorium kiepskie. Dodatkowo zaobserwować można personel wracający z pracy , wynoszący z obiektu wyładowane torby . A kuracjusz nie ma się komu poskarżyć. Bingo zarządzający - okradają - taka moda!!!

Hej, czy uzdrowisko nadal działa ? Nie szukają kogoś do pracy?

Jak pracuje się osobom zatrudnionym w Uzdrowisku Świnoujście? Czy praca w tym miejscu jest raczej sezonowa, czy można liczyć na bardziej stałe zatrudnienie? Będę wdzięczna za jakąś odpowiedź!

Sonia

Nigdy do Światowidu! Lekarze pomylili zawód, recepcja nie potrafi pomóc w prostych sprawach, 2-osobowy pokój przerobiony na 3-osobowy, ciasno, brak suszarki. Pielęgniarki na zabiegach w porządku.

Poldek

Na śniadaniu dziennie podawano dżem, był stary z poprzednich dni , na bokach było widać przyschnięty nikt go nie jadł ,śniadania i kolacje okropne. Talerze i sztućce były niedomyte.Pani z Światowid u niej się turnus opłacało to nie powinna tam pracować jest bardzo nie miła, widać że nie lubi kuracjuszy ,stwierdziła że jest Królową i ona tu rządzi.

admin

Wiesz czy w firmie Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid - Świnoujście

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid?

Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Uzdrowisko Świnoujście S.A. Sanatorium Światowid