Opinie o MSU.SA w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU.SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MSU.SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU.SA w Grudziądz

Pracowałem

Pracowałem w tej firmie od samego jej początku. Jeszcze jak znajdowała się w budynku P.P.H.U Solidarność. W solidarności chciało się jeszcze przychodzić do pracy. Na początku MSU jeszcze w miarę też. Zarobki były spoko, jak na Grudziądz. Potem to już równia pochyła, niestety w dół. Tragedia i wyzysk. Na PU dno totalne.Na lakierni jedynie dało się pracować. Mister Witek zaganiał do pracy nawet ze stołówki. Uciekłem z tej firmy w 2003 roku, ale do dzisiaj mi się śni w koszmarach. Nic się nie zmieniło?

ppp
@Pracowałem

Dużo się nie zmieniło.Dobrą kaske mają tylko starzy pracownicy lub przydupasy majstrów...

ppp

Ty
@Pracowałem

Dla sprostowania firma swoje początki zaczynała w Brokowie:)

As
@Ty

Przecież to austriacka firma przejęta w części 20 lat temu. Pomysł na ten biznes nie pochodzi od obecnego właściciela

Olek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie na tym wątku?

Olo
@Olek

Trzeba być w środku firmy, to byś wiedział. Za aktualnego Dyra (rządzi nieporadnie z 5 lat) jest tylko gorzej i gorzej...jeden wielki wyzysk, brak szacunku, ogromna roszada kadry produkcyjnej (to nie dziwi), ale i kierowniczej. Nie jesteś w stanie niczego się dowiedzieć i ustalić, bo zaraz kierownik zostanie zwolniony przez Dyra, albo nie wytrzyma i sam odejdzie. Dlatego nikt już nie komentuje, bo firma idzie na ...

Niepolecam

Ludzie dla nich to nikt wkolko wiecej wiecej majster ma kazdego w (usunięte przez administratora) chodzi palic na nockach z innymi a nie ktorym kaze zostac i czekac na przerwe daja na umowie 13 brutto a za mies nic prawie nie dostajesz

Dominika

@Kkkkk, zarobki obejmuje zazwyczaj tajemnica handlowa, dlatego może być Ci trudno uzyskać odpowiedź - zadajesz to pytanie na forum publicznym. @majale, czy nie uważasz że wypłata powinna być zależna od wykonywanej pracy, a nie narodowości pracownika? @Miro, i jak, aplikowałeś do pracy? Możesz powiedzieć coś o procesie rekrutacji albo wdrożeniu do pracy?

logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kkkkk

Jakie są mniej więcej zarobki na obcinarkach ? Słyszałam że dość dobre ktoś się wypowie ?

majale

wyplaty są jjhpracuje 5 lat a zarabiam o 2 złote wiecej na godzine od Ukraińca .co to za parodia

Miro

Podpowiecie co aktualnie dzieje się w firmie Chciałbym tu pracować a przestaliście pisać!!

Dominika

@MM, pytałam o powyżej o warunki pracy ale na razie nikt się do nich nie odniósł niestety. Ale zapytam Ciebie, czy w MSU.SA otwierają rekrutację? Skoro pytasz o konkretne stanowisko to może i inni zainteresowani podjęciem pracy w firmie mają teraz na co liczyć?

@Dominika

Muszą się liczyć z tym że tam w święta idzie się do pracy.A nawet w sylwestra...

Jakis
@PATRIOTA

Tu się mylisz, w te dni zakład jest wylaczony

pracuję na lakierni i jest ok. Polecam

były

a co się stało z kierownikie Rafałem? Jeszcze w maju/czerwcu pracował - wyrzucili go czy zrezygnował?

jak jest w msu. planuje iść na lakiernię słyszałem o dobrej płacy. jest nowy kierownik. jakie działy polecacie

Dominika

@PATRIOTA ale masz na myśli dni, które ustawowo nie są wolne od pracy? Taka praktyka obecnie jest bardzo częsta w wielu firmach - jedynie godziny pracy często ulegają modyfikacji. A czy możesz napisać, czy widzisz jakieś pozytywne aspekty swojego zatrudnienia w MSU.SA? Co Cię w firmie zatrzymuje?

Dominika

To opiszcie chociaż te minusy ale w taki sposób, żeby osoba, która nic nie wie o MSU.SA mogła wyrobić sobie na temat firmy zdanie. Z forum dowiedziałam się jedynie, że system jest zmianowy - 4brygadowy, a co z resztą? Umowa, godziny, premie, socjal, ubezpieczenie, szkolenia?

Dominika

@syn a skąd masz takie dokładne informacje? Brałeś może udział w rekrutacji do pracy w MSU.SA? Opowiesz o niej coś więcej?

Syn

Witam a jak z pracą na magazynie ? Niby 8-16 pon-pt i ponad 2 tyś. Realne?

Dominika

@Konopat a jak Ty osobiście oceniasz zatrudnienie w firmie? Każde zdanie jest ważne. Szczególnie przydatne są te merytoryczne, szczegółowe opinie, które pomagają osobom, które poszukują ofert pracy w podjęciu różnych kroków.

Dominika

@PATRIOTA dlaczego tak mówisz? Możesz opowiedzieć osobom zainteresowanym ofertami pracy z PATRIOTA o plusach i minusach pracy w tej firmie?

@Dominika

Ta firma nie ma plusów:-D

Bzdurą jest jeśli ktoś pisze, że zarabia minimalną krajową. Jeżeli nawet macie minimalną stawkę 12zl brutto to przy 12h trybie pracy (4-brygady) macie średnio 190-200h przepracowanych w miesiącu to już wam daje jakieś 2400 brutto + dodatek za nocki + dodatek za system + premie. Średnio to wam daje jakieś 3000 brutto. Więc pytam się kto zarabia minimalną krajową 1850zl brutto? Zatrudniając się wiecie jaki wymiar pracy, warunki itp więc po co ten płacz. Nikt na siłę nikogo nie trzyma. Dopłać 200zl i dojeżdzaj do Jabila lub Lacroix. Zatrudnią cię przez podfirmę za 900 brutto 1/2 etatu opracujesz 6 miesięcy a potem zwolnią cię na kolejne 2-3 miesiące bo będzie firma miała dołek

PATRIOTA

TAM ZA NOCKI NOWYM PRACOWNIKOM NIE DAWALI DODATKU...

PATRIOTA

I AKORD NIE WSZYSCY MIELI...

ROKITA

To co dzieje się w MSU to tragedia... Pracowałem parę lat .. Wyzysk pracownika

edol

A nawet gdyby była to co z tego? Jak wszedzie ludzie przychodzą i odchodzą nic nowego wskaż firmę w ktorej tego nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o MSU.SA - Grudziądz

• Jak się pracuje w MSU.SA?

Zobacz opinie na temat firmy MSU.SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU.SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MSU.SA?

Kandydaci do pracy w MSU.SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MSU.SA