Opinie o General Electric Power Controls w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy General Electric Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Electric Power Controls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Kłodzko

Sylwia

Awansują tylko ci co jadą na wazelinie i robią to tak żałośnie, że zastanawiam się kto tu dobrze rokuje.

o8

kandydat - 2012-07-18 23:12:25 a jak jest w dziale jakości?Tak jak w całej firmie p....ne.

kandydat

a jak jest w dziale jakości?

XX - 2012-03-19 15:59:07 Kolego pracowałem w tym zakładzie 4 lata i to prawda ludzi tam traktuje się jak niewolników z każdą bzdurą wymyśloną musisz się zgadzać a więcej było brygadzistów ustawiaczy i pomocników na montażu niż samych pracowników awans dostawało się albo za podpierdzielanie kolegów albo po znajomości i tak dalej jeśli ktoś awansował po tygodniu pracy to nie piernicz że dał się poznać jako perspektywiczny i po szkoleniach nawet jak się wykazałeś to i tak awansował koleś z zaskoczenia za co nie wiadomo nic sobą nie pokazał nie znał produkcji był zielony ale pewnie według ciebie miał to coś bzdura facet. Teraz pracuje w firmie gdzie ludzi awansuje się za szkołę rozum i pracowitość oraz staż pracy na tym polega właśnie dobra firmaZgadzam się z powyższym. Przepracowałem tam kilka lat - więcej niż 4. Praca w GEPC Kłodzko to koszmar. Panuje tam kolesiostwo i donosicielstwo. Kapusie i kolesie prawie nic nie robią oprócz donoszenia i prowokacji. Osoby, które są poza kręgiem przyjaciół kliki rządzącej są szykanowane i zwalniane z pracy pod byle pretekstem. Warunki pracy są b. trudne do wytrzymania. Normy są systematycznie podwyższane. To, co kilka lat temu robiło np. 6 osób, na dzień dzisiejszy robi jedna osoba. Natomiast tzw. LEAN jest dosyć mocno obsadzony - sporo osób solidnie opłacanych. A ich wyniki są kiepskie. Pracowników samego GEPC jest nieco ponad 50%, natomiast reszta to: Partner, Patron, Rozest itp.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
XX

do wszystkich frustratów

widzę, że na forum wypowiadają się sami odrzuceni, którzy wylewają żale, bo ich nie przyjęto :) Może czas zastanowić się nad sobą, zamiast knuć jakieś teorie spisku? Pracowałam w Kłodzku kupę czasu - rotacja jest taka, bo ludzie szybko awansują lub jadą na programy managerskie. Jeśli ktoś nie rokuje, jeśli nie widać, ze nie ma potencjału, to nic tu po nim. A jeśli Wy nie wyciągniecie wniosków z porażki, to będziecie dalej żalić się i bzdury gadać na forum:)

xyz
@do wszystkich frustratów

Co za bezczelne kłamstwa! Pracowałem tam. Tam nie ma nawet szkolenia stanowiskowego, nie mówiąc o szkoleniu bhp!!!!! Nikogo nie znam kogo by wysłali na szkolenie menedżerskie!!! Na jakiekolwiek szkolenie!!! Chyba Panie z HR usiłują firmie podbić opinie...

witam - jestem świeżo po rozmowie i jestem w ciężkim szzoku, że są jeszcze firmy, które poniżają pracowników...byłem na wielu rozmowach, lecz ta nie była najcięższa lecz najgłupsza. pytania są fprmułowane tak, aby każda odpowiedź (i tak i nie) była odpowidzią błędną... może dla nich ma to znaczenie lecz jeśli wybierają kandydata to dla czego dla wielu stanowisk -oferta w internecie pojawia się systematycznie co pół roku. Bardzo często pytają się o swoją produkcję - powiesz że rzeczy elektryczne (jeśli chodzi o Kłodzko) to powiedzą że myśleli o całym GE (czyli wtedy lepiej powiedzieć że nawet TAMPONY). NIE POLECAM - jako dowód to bardzo duża ROTACJA, czyli małe szanse że wytrzyma tam ktokolwiek, na rozmowie robią z ciebie delikatnie mówiąc \"małego człowieka\" (wolałbym powiedzieć sz...ę) - żebym wiedział to kazałbym im oddać za paliwo z wrocka :( a potem jeszcze człowiek żałuje że nie wyszedł i nie trzasnął drzwiami - możee kto inny był mądry i tak zrobił. lubisz WYŚCIG SZCZURÓW idź do GE Kłodzko

Trzeba uważać przy zatrudnianiu słabo rozpoznają charakter kandydata. Jak sie ma ładny papier i CV to można wygrać w cuglach trochę daleko odeszło to od filozofii(usunięte przez administratora) spore ryzyko trafienia w słaby zespół ....

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls