Opinie o General Electric Power Controls w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy General Electric Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Electric Power Controls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Kłodzko

lal

Mam pytanie bo mam problem z dojazdami z jedzie coś na Ząbkowice po 22giej bo nie mam kogo spytac?Jakieś namiary na firmę co jeździ cokolwiek .

raigy
@lal

Dowiedz się odnośnie busów z Ricardo albo Smilebus Gorczyca. One dojeżdżają i odjeżdżają z placówki GE.

Wkropce

Witam.Co mozecie powiedzieć o firmie Steinhoff meble,czy lepiej tam pracować czy wybrać GE?Pozdrawiam

pfff

praca wyglada tak ze trzeba (usunięte przez administratora) zeby wszyscy byli zadowoleni ale nawet jak sie wykazujesz to i tak nikt tego nie doceni, wiec nie warto.. maja szczescie ze w Klodzku jest malo miejsc pracy..

misiek

Witam Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda może dowiem się jak jest na stanowisku magazyniera w tej firmie ?? Ponoć umowy cotygodniowe i minimalna pensja, ale jak wygląda sama praca ? Warto ?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
iks

Ludzie z biur odchodzą masowo.Dopóki nie zmieni się dyrektor to tak będzie.Umowy na miesiąc(na produkcji na tydzień)zarobki 1400 netto,brak wpisu w papiery stanowiska,tylko pracownik produkcyjny.Wszystko to standardy.Żenada to mało powiedziane.Cisną sie na usta dużo mocniejesze słowa.

Pan życia i śmierci
@iks

(usunięte przez administratora)parówa nierób i wredny cham. Na sam widok jego widok i sposób w jaki odnosi do pracowników aż niedobrze robi!

ona

NIENAWIDZE BRYGADZISTE NA CL-u

Anonim - k

Wytrzymałam w pracy jeden dzień i podziękowałam za współpracę. Także za wiele o samej pracy nie mogę powiedzieć, ale o tym jak traktuję się pracownika już tak. Więc w moim odczuci ludzie traktowani są bez szacunku (nie będę wdawała się w szczegóły)! Komentarze Pań z HRów po tym jak wypowiedziałam umowę, były poprostu żałosne i nie na miejscu! Jak opuszczałam zakład pracy towarzyszył mi ochroniarz jabym była jakimś zbirem (czułam się poniżona bardzo).

Pytek

Jakie sa przeciętne zarobki w GE na stanowisku specjalisty?

edi
@Pytek

"rozmowy kwalifikacyjne"? a co ma wiedziec o rozmowach kwalifikacyjnych koles który nie ma wyzszego wyksztalcenia a utrzymuje się dzięki(usunięte przez administratora)

mały

Cóż, przychodząc do poważnej firmy na rozmowę nie spodziewałem się aż tak trywialnych pytań- trochę to żenujące i smutne, gdy ktoś traktuje cię jakbyś kupił dyplom na targu...... przy czym pytający sam ma problemy z odpowiedziami na proste pytania, do tego niestety żenujące zarobki nie pasujące do wyników i image'u firmy i warunki pracy jak to powiedzieć- kontrowersyjne.... jak na razie - dziękuję

Janek

Potwierdzam niestety te negatywne opinie. Zarówno w samym GE jak i tych firmach tzn. podwykonawczych tj. Partner, Patron i Rozest brak szacunku dla pracownika stale podwyższana norma albo rzuca się pracownikami po różnych działach lub maszynach i tylko czekają aż ktoś nie wyrobi normy i wtedy mają Cię w garści i tak uprzykrzają życie żebyś się sam zwolnił a oni umywają ręce jacy oni są dobrze, tylko pracownicy źli bo się zwalniają. Zdecydowanie odradzam.

Faust

Wszystkie negatywne wypowiedzi na temat GE Kłodzko są niestety prawdziwe. Tylko (usunięte przez administratora) kapujący na kolegow idą wysoko. Rozmowy kwalifikacyjne???? to tylko podpucha! Nikt tam nie zatrudni kogos kto może "zagrazac" tym co są na wysokich stanowiskach. Wiele ludzi pracujących na produkcji ma wyższe wykształcenie czego nie mozna powiedziec o wszystkich dyrektorach.... ale jak tu widac ze srednim wyksztalceniem i ledwie zdana matura na samych miernych tez mozna zostac dyrektorem :) dlatego ludzi sie wyzywa przeklina sie do nich i nie wazny jest wiek pracownika, brak jakiegokolwiek szacunku. w kadrze dowodzacej tylko tacy się utrzymaja, ktorzy beda traktowac ludzi jak NIC ! ludzie tam pracuja bo musza, bo ciezko z praca

zibi

co to za zakład gdzie tzw. dozór ma stanowisko PO( pełniący obowiązki) a angaże co najwyżej kierownik zmiany.Ale dyrekcji to na rękę,

frt

Nigdy więcej GE

Maciek

Jestem pracownikiem tego zakłądu i powiem tylko jedno... Pracuję tam bo muszę. Ja odradzam

Janek

Jak nie ma gdzie pracować to co zrobić. W kłodzku ciężko o inną pracę. NIe jest ,żle tylko trzeba uważać i nie oczekiwać zbyt wiele. Tam nagradzane są osoby z LEANU są nagminnie nagradzane za coś co należy do ich obowiązku. Pracownicy którzy odwalają całą robotę są na drugim planie i bez żadnych nagród.

Jan

Donoszenie to podstawa tej firmy. dzieci są brygadzistami ,bo żaden szanujący się mężczyzna nie chciałby takiej posady.Normy są ciągle podwyższane ,a ludzie zwalniani i to masowo. Jeden operator obsługiwał maks 2,3 maszyny a teraz po 5 @!

Mały

Jestem zatrudniony przez agencję ,od ponad 5 LAT tej firmie. Z patrona na partnera i tak w kółko. Byłem parokrotnie nagradzany na apelach i co mi z tego przyszło. Dalej pracuję przez Trenkwaldera. Kobiety pracujące od 3-6 MIESIĘCY poprzechodziły już na GE. Oczywiście nie wszystkie,ale jednak przechodzą i to ciągle po parę z nich. Gdzie tu jest sprawiedliwość? Tyl;ko dlatego ,że płaczą kierownikowi,lub przechodzą po znajomości ,bo np.ktoś z rodziny tam pracuje i jest np. w związkach zawodowych. Te kobiet kompletnie niczym się nie wyróżniają,nie są chwalone. Dlaczego nikt tego nie widzi? Dlaczego tak dalej jest? Oczywiście dyrektor mówi ,że się kwalifikują na brygadzistki,ale to tylko puste słowa,bo przecież coś musi powiedzieć,jak nie ma co

Sawi

Firma jak firma,tylko ,że w tej firmie nie ma równych praw.. Przykład.. Jestem tam zatrudniony od 4 lat i mimo parokrotnej propozycji ,,awansu'' na brygadziste,nie zdecydowałem się na awans.(usunięte przez administratora)

naszczęście niedoszły pracownik

potwierdzam w 100%

anna71

Ja pracuję tam aktualnie.Wyścig szczurów to mało powiedziane.Kolesiostwo,donoszenie,gnębienie za niewykonanie normy.Dział lean uszczupla linie produkcyjne wyrzucając osoby i dodając obowiązki pozostałym na tym polega głównie ich praca.Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls