Opinie o General Electric Power Controls w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy General Electric Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Electric Power Controls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Kłodzko

seba

Pracowałem tam,i muszę przyznać,że częsć stanowisk pracy przekracza możliwości człowieka(naprawdę trzeba extra mocno i szybko (usunięte przez administratora) eby była norma wtedy nikt sie nie przyczepi.Są stanowiska pracy tzw.po naszemu luz.naprawdę bez żadnego stresu zrobisz swoje i masz dużo wolnego.TE SAME PIENIĄDZE NA NIE RÓWNYCH MIEJSCACH PRACY!!!.Tak,że jak trafi ktoś na dobre miejsce pracy nie powinien narzekać bo wypłaty na czas,nadliczbowe płacone, nocne 40%,no i ta minimalna pensja ale jest za 8 godzin pewna.Ci !!!! Co trafili na miejsce pracy z ogromnymi normami,dużymi użytymi elementami do wstawienia lub wykonania mają pełne prawo do narzekań bo wierzcie mi ,że naprawde oni muszą ostro (usunięte przez administratora) Polecam pracę tymczasową dla młodych,bo jak trafią na zwariowane stanowisko zastanowią sie nad sobą i zaczną dalej się kształcić bo maja możliwość.Pozdrawiam wszystkicch

PPR

Minus -Najlepsze jest jak ktos stoji nad kims ze stoperem co dostrzegłem -Ktoś jak jest dobry i ma szanse na awans itd. to zostaje gnębiony przez resztę -Ludzie są strasznie fauszywi z każdego szczebla to jest najwiekszy minus -umowy tygodniowe i traktowanie niektórych jak "zwierzęta" ale co się dziwić, bezrobocie w powiecie to ponad 23 % i jak nie ty to mają 100 następnych na twoje miejsce. -Plusem jest że kasa jest na czas, można poznać fajnych ludzi (może 10% zakładu) Pozdrawiam normalnych ludzi którzy tam pracują...

Nie ,nie jestem kadry zarządzającej,ale długoletnim pracownikiem tej firmy i poprzedniej ,znam różnice pomiędzy jedną a drugą ,co do zasiłku to i tego doświadczyłem,znam różnice pomiędzy pracą w GE a na przykład praca na budowie gdzie pracowałem po 14 godzin i więcej bez dodatkowych nadgodzin za gówniane pieniądze,a stwierdziłem że biadolicie bo nigdzie w okolicy nie najdziesz innej pracy wszędzie jest wyzysk ,z tym że w GE masz wypłatę na czas ,porównaj dla przykładu Rozest pracują za mniejsze pieniądze i do tego nie zawsze na czas dostają wypłatę

Opinie fajne, jedno zasadnicze pytanie, kto was tam trzyma??? 2-Pytanie podajcie firmę w okolicy, która dba o swoich pracowników a nie wyzyskuje do cna? 3- Twierdzicie, że kadra kierownicza to same matoły!! a wy biedni pracownicy uciśnieni wypłat nie dostajecie pracujecie w chłodzie!!Co do umów, po jakim okresie chcecie dostać umowę na GE??Bo o ile mnie pamięć nie myli to wszyscy pracownicy, którzy przepracowali około będę strzelał 2 lat takowe umowy otrzymali, a co do umów to nie brygadziści ustalają tylko od dłuższego czasu związek, zgodzę się tylko z jednym kierownik ma prawo za wetować daną osobę. Tak ogólnie to przestańcie biadolić komuś nie odpowiada praca droga wolna life is brutal

igła
@Gość

W tej nieszczęsnej firmie trzyma pracowników, którzy jak napisałeś tylko biadolą trzyma lęk przed bezrobociem. A co za tym idzie lęk przed głodem i nędzą, bo w rejonie nie ma nigdzie pracy. Ty jak sądzę jesteś z kadry zarządzającej - to można odgadnąć z twojej aroganckiej wypowiedzi. Gdyby w okolicy były inne zakłady, gdzie można by było podjąć pracę, to w tym GE Kłodzko pracowałaby na produkcji tylko obecna kadra zarządzająca. Doskonale zdajecie sobie sprawę, że pracownikom pozostaje alternatywa: albo godzić się na takie traktowanie, albo zwolnić się i "żyć" w skrajnej nędzy. Ale kiedyś przyjdzie i na ciebie kolej, ktoś wyżej będzie zagrożony i pozbędzie się ciebie. To zobaczysz jak to jest wspaniale uwolnić się od tej firmy i wegetować na zasiłku.

Daredevil
@Gość

Sranie w banie!...znam ludzi którzy na podfirmach latami pracują, i to pracują ciężko i uczciwie a mimo to macie ich w (usunięte przez administratora) Cały Record Plus to patologia patrzę na Was opasłe warchoły i widzę to kumoterstwo i poobijał bym wam gęby...jeden alkoholik drogi ,,czopek'doodbytniczy smierdziel trzeci nadety buc z grub (usunięte przez administratora) a ty Kuchta uważaj jak się odzywasz bo pewnego dnia wpadniesz do wody z tym swoim kijkiem na rybach.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
DeeDee

Na rozmowę kwalifikacyjną powinna być opinia od PSYCHIATRY!!!Nie wiem o co wam chodzi ale jeżeli jest zle to po co tu siedzieć?

PRAWDZIWY GRZESIEK`

Widzę,że prawdziwy idiotyzm odbywa się na tym forum.Otrzymałem właśnie telefon,żebym tu popatrzył.Nawet nie wiedziałem,że ktoś tak umiejętnie się podszywa pod inną osobę.Znając mnie to każdy wie,że najbardziej wyklinam na pracę,bałagan a nie chwalę.Umiejętnie ktoś wyrabia mi renomę,tylko nie wie,że ja tu nie będe pracował i to każdemu mówiłem,tak ,że droga " ONA" Niestety nie zostanę brygadzistom.Na temat brygadzistów nie mogę się wypowiedzieć bo nie znam ich na tyle.Dziwi mnie tylko fakt,że jakiś idiota robi sobie w ten sposób jaja bo dobrze wie,że to wszystko jest anonimowo i można podszyć się pod każdą osobę.Domyślam się kto to jest ,bo na tym dziale pracuje osoba,która dawno temu pracowała ze mną i na mój wniosek była ukarana.Kawał cwaniaczka.Kariery długiej nie zrobisz kolego w tej firmie!NORMALNIE JAK DZIECKO SIĘ ZACHOWUJESZ

ONA

TO DO GRZEŚKA TEGO LIZUSA Z G-FRAME!!! MYŚLISZ ŻE JAK NAPISZESZ SWOJE IMIĘ I PODASZ Z JAKIEGO DZIAŁU JESTEŚ, OPISUJĄC PRZY TYM W SAMYCH SUPERLATYWACH TEN ZAKŁAD, PRACĘ W NIM I BRYGADZISTÓW, TO ORDER W TYM ZAKŁADZIE DOSTANIESZ!!! CZY JUŻ SIĘ ZORIENTOWAŁEŚ ŻE TYLKO LIZANIEM DUPY MOŻESZ LICZYĆ NA PODWYŻKĘ CZY UMOWĘ W GE!! BO CI WSPANIALI BRYGADZIŚCI O KTÓRYCH WSPOMINASZ, WŁAŚNIE W TEN SPOSÓB AWANSOWALI!! JEDEN CAŁYMI DNIAMI STERCZAŁ PRZY BIURKU KIEROWNIKA JAK PIESEK (ŻAŁOSNY JEST ;) AŻ SIĘ CAŁY ZAKŁAD Z NIEGO ŚMIEJE DO TEJ PORY ;) PRZEZ TO LIZANIE DUPY ZAPOMNIAŁ CHYBA JUŻ O CAŁYM ŚWIECIE HE HE, A JUŻ NA PEWNO O TYM CO TO ZNACZY HIGIENA OSOBISTA;) I ŻE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ANTYPERSPIRANT ;) ALE TO JUŻ TAK POZA TEMATEM ;) PRAWDA JEST TAKA ŻE SĄ TO LUDZIE NIEKOMPETENTNI !! JEDYNE CO POTRAFIĄ TO LATAĆ CAŁY DZIEŃ,SPISYWAĆ NORMĘ (BO TO JEST RZECZ ŚWIĘTA W TEJ FIRMIE) I PONIŻAJĄ LUDZI!! STOJĄ JAK GESTAPOWCE, PILNUJĄC CIĘ NA KAŻDYM KROKU I CO BY SIĘ NIE DZIAŁO TO MA BYĆ NORMA!! MOŻE SIE WALIĆ I PALIĆ ALE NORMA MA BYĆ!! A CO DO TWOJEJ WYPOWIEDZI DROGI GRZEGORZU : "Jeżeli chcecie drodzy internauci wiedziec to pracuje na G-Frame.Nie wiem jak długo,ale to nie jest istotne.Istotne jest to,że....ludzie na wszystkich zmianach,brygadzisci oraz kierownictwo otrzymują najwyższa notę ,są naprawdę OK!! " NORMALNIE PRAWIE SPADŁAM Z KRZESŁA ZE ŚMIECH HE HE HE ;) JAK MOŻNA BYĆ TAKIM LIZUSEM;) MAJĄC TYLE LAT I ŻADNEGO SZACUNKU DLA SIEBIE ;) NIE WIEŻE ŻE PO TYM ŚWIECIE CHODZĄ TACY LUDZIE JAK TY !! ALE JEDNO MUSZĘ CI PRZYZNAĆ ;) MASZ SZANSE I TO NAWET DUŻE ZOSTAĆ BRYGADZISTĄ W TYM ZAKŁADZIE, BO JEDNO CO WYKONUJESZ BARDZO DOBRZE W TYM ZAKŁADZIE,POZA NORMA, TO WCHODZENIE W DUPĘ BEZ MYDŁA ;) NAPRAWDĘ JESTEŚ W TYM DOBRY ;) POZDRAWIAM CIĘ, BO DZIĘKI TOBIE UŚMIAŁAM SIĘ DZISIAJ NA MAXXA ;) DZIĘKI ;) NIESTETY, NA PRZEKÓR GRZEGORZOWI, MUSZĘ POTWIERDZIĆ WSZYSTKIE TE NEGATYWNE OPINIE NA TEMAT TEGO ZAKŁADU, BO TO JEST CAŁA PRAWDA!! ALE JAK KTOŚ CHCE SIE SAM PRZEKONAĆ TO NIECH SPRÓBUJE I PRZYJDZIE DO PRACY. WTEDY JUŻ SAMI BĘDZIECIE WIEDZIELI KTO TUTAJ MÓWI PRAWDĘ, CZY MY CZYLI WSZYSCY CI OPISUJĄCY TEN ZAKŁAD NEGATYWNIE, CZY PAN GRZEGORZ LIZUS ;) MÓJ ULUBIENIEC HE HE HE ;) A NIE MACIE CO SIĘ PRZEJMOWAĆ BO UMOWĘ I TAK DOSTANIECIE NA TYDZIEŃ, WIĘC JAK BĘDZIE COŚ NIE TAK TO PO PROSTU W PIĄTEK POWIEDZIE DO WIDZENIA ;) A WYDAJE MI SIĘ, ŻE MIMO WSZYSTKO WARTO JEST CHOCIAŻ NA TYDZIEŃ PRZYJŚĆ I POOGLĄDAĆ CAŁY TEN KABARET W GE ;) HE HE HE ;) KTO TAM PRACUJE TEN WIE O CO CHODZI ;) POZDRAWIAM

gość
@ONA

Czemu takich jak ty tam jeszcze trzymają? Nie odpowiadaj bo sama znam odpowiedź po przeczytaniu twojego postu

Monia
@ONA

ONA !! Jeżeli tak tam jest to co Ty tam jeszcze robisz??? Idz na kase do marketu tam Gestapo nie stoi! To nie II wojna światowa tylko XXI wiek!! Obudz się!!Chyba że ,liżesz (usunięte przez administratora) innym,wyższym!!!!!!!!!!!

Sąsiad Ona
@ONA

Ona!!!!!!Niestety po czasie sprzedałaś swoją tożsamość!!!Mam teraz zakład poinformować Twoje dane?Wstydz się?Bo prawdą jest,że masz kupe wolnego w pracy,wyrabiając się z normy.Śiedzisz i bawisz się telefonem gdzie.....nowi pracują.Tylko wkurwiasz się,jak ktoś jest nieobecny i musisz na swoim stanowisku popracować,żeby pomóc!!!!!!Podkreślam pomóc!!!!Frajerką jesteś krytycznie opisywać brygadzistów z tego działu na negatyw i...tak krytycznie a...sama wchodzisz im w dupę.Pomyśl trochę głupia babo co robisz.Sąsiad z Twojej zmiany.

DeeDee

Też pracuję na G-framie i popieram opinię,że nie wszyscy są zli.Ludzie piszą ogólnie złe opinie a nie we wszystkich działach tak sie dzieje.Tu brygadziści,są naprawdę bardzo mądrymi przełożonymi o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Pracownicy na tym dziale są bardzo fajni,a że praca wymaga dużego zaangażowania to nie znaczy,że jest tak zle.

nika
@DeeDee

witam wszystkich. pracowalam tam 3 miesiace i naprawde bardzo bylam zadowolona... lecz najgorsze jest w tym zakladzie to ze od jakiegos czasu sa czarne piatki i wylatuja ludzie z pod firm jak popadnie,,, nie patrza czy ktos sie wyrabia czy ma norme czy nie wylatujesz i juz,,, przykre to jest bardzo bo atmosfera jest super napawde... a zostawiaja ludzi na nasze miejsce zatrudnionych na stale ktorzy nie sa nauczeni pracy babka mowi ze nigdy w zyciu kartonu nie zlozyla no sory ... jak u siebie nic nie robila bo ona ma lekka prace na swoim dziale pfffff masakra jakas... i tacy ludzie maja umowy na stale smiech na sali.

DeeDee

Rozmowy kwalifikacyjne wyglądają jak w każdej prawie firmie oraz zdolności manualne są poddane sprawdzeniu .Nie jest to nic przerażającego.

gestapo

He he jak byłem na rozmowie to te pytanie mnie ich rozjebały jak na przesłuchaniu po wyjściu pomyślałem sobie kurwa po chuj takie pytania przecież spodków latających tam nie produkują

Paula

No tak, szczególnie brygadziści! :-)

Tina

a u nas w Kłodzku ,brygadziści,wszyscy na produkcji są bardzo mili.Musimy wykonywać wszystko dobrze i nie ma problemu.

Paula

A jaka panuje atmosfera między pracownikami? Słyszałam, że tworzą się romanse :-)

@Paula

dobrze słyszałaś ;) systematycznie znajdowane sa zuzyte prezerwatywy w ubikacjach, a kadra ( tworząca klikę ) mizdży się do siebie na potęgę

@ja

I co jak dam (usunięte przez administratora) to będę miała przedłużane umowy, albo podwyżkę? To jest jeden z elementów zatrudnienia?

Jestem

Patryk, zachowujesz się jak niejaki Ziutek. Jesteś leń. Na tym forum są tylko 2 strony postów. Opinie są negatywne. Nawet nie chce ci się ich przeczytać. Przy takim podejściu do uzyskania informacji nie nadajesz się tutaj do pracy na produkcji. Tutaj trzeba ciężko pracować, a nie oczekiwać, że pieniążki (najniższa krajowa)same wpadną na konto.I zapomnij o pracy bezpośrednio w GE. Umowy są na podfirmę.

Cvf

Ogłoszenia po rok na stronie. Podczas rozmowy Pan kierownik robi oczy słysząc pi raz pierwszy o metodach stosowanych w dużych firmach. Szkoda mi ludzi którzy musza go sluchac. Z poziomu pracownika produkcji niewiem. Pozdrawiam

prac

Ziutek, jak widzę jesteś skończony leń i brak ci minimalnego ilorazu inteligencji. Wg treści twojego postu uważam, że nadajesz się do GE na stanowisko kierownicze. Taka jest tutaj kadra zarządzająca. Zero inteligencji i ochoty do podstawowego zaangażowania do rozwiązywania problemów. Jeżeli byś wykazał minimum inteligencji i zaangażowania, to przeczytał byś poprzednie posty, których dzięki ingerencji pewnych osób jest b. mało. Tylko 2 strony, to nie zadawał byś tak idiotycznych pytań. Pomimo tak skromnego materiału na tym forum wszystko jest wyraźnie opisane. Jestem pewny, że mój post szybko zostanie usunięty. Więc spróbuj go w całości przeczytać, to nie będziesz zadawał takich pytań. I jeszcze jedno, pomimo upływu czasu nie zmienia się tutaj nic na lepsze. Jest co raz gorzej.

Zenek

Nie jest źle. Dużo się dzieje i ja sobie chwalę. Wiadomo, że ludzie są różni i mają różne oczekiwania.

zimba

te wszystkie nabory i rekrutacje to jedna wielka sciema. bo tak naprawdę pracują tam ludzie bez kwalifikacji, bez studiów , bez znajomości języka, po znajomości, na zwyklej produkcji nie dają rady a po znajomoisci idą do biura imbecyle

madmax

Zarobki to najniższa krajowa i nawet niech ci się nie śni podwyżka. Pracuje się zwykle 8 h na większości działów. Wyjątkiem jest san vincent gdzie często lubią przełożeni wciskać cię na nadgodziny, mimo że nie chcesz/nie pasuje ci/prosisz że nie możesz, a tuzin innych pracowników chętnie chciałoby wziąć te nadgodziny - to oni i tak złośliwie właśnie ciebie na nie zapiszą. Na różnych działach może się trafić, że komuś przypiszą pracę na 3 zmiany. Ale to mniejszość. Atmosfera między pracownikami jest na ogół dobra. Do przełożonych lepiej nie podskakiwać - ale to chyba jak wszędzie. Największym utrapieniem dla świeżych pracowników jest obowiązek noszenia okularów ochronnych. Jeśli dyrektor zobaczy cię na hali bez nich - jesteś stracony. Pracuje się na początku przez agencję pracy tymczasowej, umowy tygodniowe. Ale niech nikogo nie zwiedzie hasło, że istnieje możliwość zatrudnienia na stałe przez firmę. To jest tylko możliwe dla baaardzo bliskich kolesiów kadry zarządzającej. Tak więc przeciętny człowiek może tam pracować całe życie na umowach tygodniowych. Praca jest bardzo nierówna tzn. są stanowiska gdzie można sobie palce pourywać, spocić się jak świnia i tak codziennie, a są tez takie, gdzie praca jest lżejsza od spania.

ania

Byłam na rozmowie z dyrektorem, buc i arogant. Wszystkowiedzący i bez szacunku. Na drugi etap nawet nie pójdę, szkoda czasu. Po godzinnej rozmowie bez wahania uwierze o powyższych opiniach.

raigy
@ania

A do czego Cię potrzebowali?

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls