Sanmarks Sp. z o.o.

Opinie o Sanmarks Sp. z o.o.

Ponoć słyszałem że tutaj zarabia się minimalną krajową tylko. Prawda to? W innych firmach typu call center zarabia się ponad 4.000 zł brutto.... Jakby takie wynagrodzenie w tej firmie było to może i bym skorzystał ale jak minimalna krajowa to niech sami pracują

odp

tak, podstawa to najniższa krajowa. Ale są prowizje, wiec jeśli masz wyniki to są premie.

pytanie
@odp

Premie? Słyszałem że to groszowe sprawy ???? nie warto nawet przekonywać za śmieszna kwotę mniej niż 10 zł za 1 sprzedaż...

Odp
@odp

Nie rozśmieszaj mnie w innych firmach typu call center można więcej zarobić na samym wynagrodzeniu nie wliczając premii

@pytanie

10 za sprzedaż? a tej sprzedaży ile razy się trafi w miesiącu? ile średnio z premii zgarnie przeciętny pracownik?

xD
@Aleksandra

Wszystko zależy od jakości bazy , jak baza jest przemielona x razy to się dziwić że mało ktoś może mieć sprzedaży? Nie dość że niska kwota za 1 sprzedaż to jeszcze ludzie niechętni bardzo wiem bo słyszałem od pewnej osoby która pracowała w tej firmie ale szybko zrezygnowała jak się kapneła jak się sprawa ma . Dla firmy to dobrze jak dużo sprzedaży pracownik zrobi bo mają większą stawkę za tą sprzedaż a zwykły pracownik pracuje za marne mniej niż 10 zł za 1 sprzedaż ... Czysty wyzysk..

Gosc

Firma (usunięte przez administratora) pobiera dane osobowe w celu kampanii reklamowych, z dala od tej firmy

Czy można w Sanmarks Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Speedy

o jakie dodatki pytasz ? Bony, karnety, pakiety medyczne itp ?

@Speedy

Karnety? To nie w tej firmie , nie dostajesz żadnych dodatków jak w innych firmach np.karta sportowa na siłownie czy jakiś pakiet medyczny .

@123

skoro tak to co jest w ramach alternatywy? o premiach już czytałam a coś jeszcze? pytam po prostu bo ciekawa jestem z jakich różnych powodów ludzie się tu zatrudniają

Firma Sanmarks Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 3200 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

azqw

Stawka jak przy zleceniu 19.70 + premia. Jak przepracujesz 160h to tak tyle będzie

Barbara
@azqw

ale to chyba brutto tyle będzie? Można pracowac przez więcej godzin czy raczej nie ma opcji?

azqw
@Barbara

tak brutto. Chyba można więcej. Ilości godzin, dni, zmiany (grafik) ustalasz sam z kierownikiem

@azqw

Ta premia ostatecznie jaki ma próg maksymalny w razie czego? Pod jakimi warunkami może zostać nieprzyznana?

@Aleksandra

Na każdym projekcie ustalana inaczej, inne warunki. Nie ma jednej zasady

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko TELEMARKETER w firmie Sanmarks Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Czy to prawda że w tej firmie nie ma wzajemnego szacunku względem drugiej osoby zwłaszcza u kierownictwa ?

Robert

Prawda

@Robert

tak? a z czego to wynika i co z pracownikami, również wzajemnie dochodzi do jakiegoś niewłaściwego traktowania? Bo jednak każdy może sobie tak napisać więc ważne są konkrety?

Hanna

Ile trwa okres wdrożeniowy do Sanmarks? Nigdzie nie mogłam odnaleźć informacji na ten temat. Bardzo proszę o info, jeżeli wiecie coś o tym. Pytam też między innymi o to, na jaki okres jest pierwsza umowa - wielkie dzięki i pozdrawiam.

tom
@Hanna

Wdrożenie? nie wiem o co dokładnie pytasz. O szkolenia wstępne? trwają jakieś 2 -3 dni. Na starcie jest umowa zlecenie, zazwyczaj na kilka miesięcy

Kasiula
@tom

Bzdura, standard to umowa zlecenia, najniższa stawka godzinowa + premia, której nie da się uzyskać przez wyeksploatowaną bazę klientów, umowę o pracę mają tylko kierownicy i 2-3 pracowników

Danuta
@Kasiula

Dlaczego tych 2-3 pracowników ma, a inni nie? Od czego to zależy?

nick
@Kasiula

Zgadza się - umowa zlecenie na starcie to standard z najniższą godzinową. Telemarketerzy także są zatrudniani na umowę o prace (później). Myślę że jest ich więcej niż 2-3 osoby. Powiedziałbym że z ok. 40%

Jak szefostwo w Sanmarks Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jest mały kontakt z szefem. Czasami przychodzi ale nie ingeruje w prace. Można pogadać, ale kwestie pracy itp to bardziej z kierownikami

Agu

Jeśli chodzi o samego prezesa to jest bardzo dobrym człowiekiem, natomiast kierownictwo masakra, (usunięte przez administratora)

Bożena
@Agu

Chodzi o kiero którzy nadzorują pracę telemarketerów? A w ogóle to ile za godzinę jest na słuchawce i jakie premie? Mnie ciekawi, czy dzwoni się na "zimne numery" :)

Mwa
@Agu

Czemu kierownictwo masakra?

Patipati

WITAM czy ktoś z was był zaproszony na szkolenie. JAK to wygląda i czy gwarantują noclegi itp ?

ehh

@Paweł czyli nie reagują wcale na sugestie?

@ehh

@ehh - z jednej strony od pewnego momentu zauważyłem zmiany, które pokazały, że wzięli sobie do serca część z uwag (w pewnym momencie np. nie było już oceniania na podstawie niewłaściwych wskaźników), ale w zamian oceniano m.in. moją pracę na podstawie nowych, równie nieadekwatnych (wiedzą o czym piszę). A już w ogóle nieporozumieniem jest branie pod uwagę przez nich wskaźnika (w dużym skrócie) mówiącego o tym, ile sukcesów w rozmowie z klientami osiągnął telemarketer w ciągu określonej jednostki czasu. Dzięki danym zgromadzonym przez kilka miesięcy, stwierdzić mogę: pracownik jest oceniany jako rentowny lub nie przez pryzmat systemu, który jest wadliwy (istnieje możliwość manipulowania bazą danych w przypadku poszczególnych pracujących osób) - kwestia znana kadrze, ale dziwnie pomijana podczas rozmów, bądź też bagatelizowana przez szefostwo (np. poprzez stwierdzenie typu "nie mam na to wpływu"). O innych sprawach nie będę się tu rozpisywał...I nadal czekam, aż usłyszę zbyt trudne pewnie dla nich słowo: "przepraszam", bo m.in. zrazili mnie ogromnie do ponownego zaufania kolejnym pracodawcom (choćby nie wiadomo jak wychwalanym na tego typu forach). :-(

Gdy pracowałem jeszcze niedawno, mieli kilka rzeczy do przepracowania (od strony etycznej i merytorycznej). Na niektóre uwagi związane z poprawą jakości pracy reagują zbyciem lub ogólnikowym wytłumaczeniem, że np. poza ich zasięgiem jest wpływ na pracę specjalistycznego systemu informatycznego itp. A już w ogóle nie biorą pod uwagę, że praca tele-marketerów jest w tej firmie głównie zależna od jakości bazy danych, którą otrzymuje każdy z nich, a nie od dobrze wyszkolonego pracownika (sprawa nadająca się do dokładnego zbadania).

Iza

@A hej dostałaś już może zaproszenie na rozmowę?

A

Po jakim czasie od wysłania cv drogą mailową dostaliście telefon?

@speedy tak dokładnie o to.

Bartosz

W każdym razie warto tu się znaleźć bo pracując w dobrym miejscu ,mamy możliwość rozwoju i nauki ciekawych tematów!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Sanmarks Sp. z o.o.?

name

Wszytko zależy od projektu. Kierownik ustala np. jakiś próg skuteczności po jego osiągnięciu jest premia. Czasami jest dodatkowo uzależniona np. obowiązkiem przepracowania określonej ilości godzin w ciągu miesiąca np. 160h i skuteczność 0.8/h.. czy coś w tym stylu. Nie jest to zazwyczaj jedna kwota tylko jakieś widełki (im wyższy wskaźnik tym większa kasa)

Mari-ola

Stawka 13,70 brutto za godzinę. Dają umowę zlecenie. Ja akurat sama przyniosłam swoje CV i nie żałuje. Moja poprzednią prace wykonywałam w temperaturze około 12C (puchowa kurtka, zimne nogi). Dla mnie warunki są ok. Pracować wiadomo trzeba jak i wszędzie. Jeden dzień lepszy inny gorszy - zależy na jakiego klienta trafisz. W najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać pracy.

Mirek
@Mari-ola

Normalna ? 13 zł / h razy 160 h to wychodzi 2080 zł. I to jest normalna stawka ? Ludzie skoro sami się nie szanujecie to jak ma was szanować pracodawca. Skoro dla ciebie 2 tys to normalna stawka to zapraszam do pracy do mnie do agencji za 5 tys. Praca łatwa i przyjemna. W większości wykonywana na leżąco. Ciepło i czysto. No i nic nie tracisz a zyskujesz 5 tys., wszak to się nie zmydli.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Sanmarks sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Basia

zlecenie 13,70 zł/h. Szansa na umowę o prace. Są premie

doro.b

a gdzie w takim razie widziałaś to ogłolszenie i czy możesz kochanie podać namiary? ankiety okej, monotonne ale można sobie przynajmniej fajnie dorobić

Asia
@doro.b

Prezes super gość ,Sławek również,reszta to porażka łącznie z panią dyrektor + księgowe

Witold

Słyszałem, że Sanmarks to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebujecie pracowników?

ewq
@Witold

Można do nich zadzwonić i zapytać.

Po nowych stawkach jest jakieś 10, 30 zł/godzinę pracy + są jakieś premie. Jest ubezpieczenie

adam
@Adam

na rękę /netto

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmarks Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Sanmarks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmarks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmarks Sp. z o.o.?

Sanmarks Sp. z o.o.