Opinie o Rezydencja 5 Dębów w Międzyzdroje

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rezydencja 5 Dębów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rezydencja 5 Dębów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rezydencja 5 Dębów w Międzyzdroje

Para z Poznania Nowy wpis

Chciałabym się podzielić zarzutami, których zaznaliśmy w Rezydencji 5 Dębów w Międzyzdrojach w terminie 8-16.07.2022 roku. Płaciliśmy prawie 4000 zł za pobyt w noclegowni, która uważa się za hotel 3 gwiazdkowy i tutaj postawiłabym znak zapytania, gdyż do hotelu 3 gwiazdkowego dużo i to bardzo dużo Państwu brakuje. Zarzuty: - w momencie kiedy otworzyliśmy drzwi naszego hotelu od razu nie spodobała nam się podłoga, która się kleiła jakby ktoś rozlał po niej sok w związku z czym sama po kolanach ją umyłam, czego nie powinnam była robić - Drzwi od łazienki w momencie, kiedy chciało otworzyć się je szerzej widać było, że wyhaczały się z zawiasów. - Kolejną istotną sprawą był fakt, iż w łazience poniżej prysznica odklejała się listwa co przyczyniało się do ulatniającej się wody, którą trzeba było codziennie wycierać - Gdy weszliśmy do pokoju leżały 4 ręczniki białe z logiem hotelu, przy czym dwa ręczniki były brudne - Zastaliśmy również prześcieradło z żółtymi plamami - Brak szacunku ze strony przede wszystkim właściciela żony do gości i personelu. Dało się to odczuć - Bardzo, ale to bardzo duże zarzuty do względem obiadokolacji. Dla nas obiadokolocja to obiad i kolacja w tym samym czasie. Jeżdżąc po innych pensjonatach czy hotelach podczas obiadokolacji podawana była zupa i drugie danie pod postacią szwedzkiego stołu, gdzie dalej jeżeli ktoś chciał mógł wziąć sobie bułkę czy chleb z wędliną jako kolację, a tutaj tej kolacji kompletnie nie było. Więc za co my płaciliśmy? - do obiadokolacji również mamy zastrzeżenia taką ilością pies z ledwością by się najadł. Wychodząc z obiadokolacji czułam się jako kobieta głodna, a co ma powiedzieć mój chłopak, który lubi zjeść i było mu za mało, ale dania były porcjowane. W związku z czym musieliśmy iść najeść się na miasto, aby zaspokoić głód w żołądku. W większości pensjonatów obiadokolacje serwowane są pod postacią szwedzkiego stołu i każdy bierze ile chce. Śniadania również nie były jakieś obfite. A gdzie tu owoce do wybrania lub ciasto, jogurty. Owszem ponownie wydzielone. To było jawne oszustwo W innych pensjonatach kiedy jeździliśmy było tyle jedzenia, że nie szło przejeść, a u Państwa głodnym się wchodziło i głodnym wychodziło... Chciałam również nadmienić, że o tych usterkach mój chłopak informował Państwa trzykrotnie, ale nikt nie raczył przyjść. Z kolei w innym pensjonacie jak zgłaszaliśmy usterkę jednego dnia to kolejnego dnia o godzinie 7:30 ktoś pukał i jeszcze otrzymaliśmy 15% na kolejny pobyt 2 inne rodziny również przebywały u Państwa w pensjonacie w tym roku i również były podobne roszczenia np. zaplamiony dywan itd. W taki sposób Państwo nie przyciągnięcie klienta, a wręcz przeciwnie. Osobiście do Międzyzdrojów przyjedziemy, ale na pewno u Państwa nocować nie będziemy.

Marcin Krzaczkowski, recepcja

Witam, tak jak w temacie, proszę o aktualizację danych Rezydencji 5 Dębów w Międzyzdrojach, gdyż dezinformuje ona naszych klientów. Aktualne dane to: Rezydencja 5 Dębów ul. Gryfa Pomorskiego 55 72 - 500 Międzyzdroje tel Tel. +48 537 68 68 88 tel Tel. in English +48 609 69 69 39 fax Tel./Fax: +48 91 327 89 03 email: 5debow@wp.pl adres www: http://www.rezydencja5debow.pl/ Z góry dziękuję i zgłasz akces na posadę konserwatora, tzw. "złotej rączki"

Zostaw merytoryczną opinię o Rezydencja 5 Dębów - Międzyzdroje

Rezydencja 5 Dębów