Opinie o Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak w Kołobrzeg

Katarzyna

No dobra. Czyli z tego co rozumiem dyrektorka narzuca nauczycielom żeby dawali lepsze oceny czy jak? Jednak ostatni post na ten temat jest z 2017 i może w ogóle już dyrekcja się zmieniła? Dziwi mnie tez fakt ze nauczyciele niewygodni są usuwani z firmy ? Jakoś ciężko w to uwierzyć, czy ktoś da aktualizacje jak to wyglada w 2022 roku?

Nick Nowy wpis
@Katarzyna

Pisała pani to na początku roku ale raczej mało się zmieniło. Z tego co wiem jest tam nowa nauczycielka j. Angielskiego która przyszła do nich z Kopernika. Generalnie trudno jest tam zdobyć złe oceny aczkolwiek tacy uczniowie także się zdążali - dyrektorka chce aby jej uczniowie mieli jak najlepsze oceny, przez co może zgarnąć potencjalnych uczniów (pieniążki :))

Nick Nowy wpis

Dodaj treść swojego opisu

Olga Nowy wpis

Nie wiem za bardzo na ile prawdziwe i aktualne jest to o czym kiedyś tutaj pisali ale zastanawiam się nad warunkami pracy tutaj. Nikt za bardzo na ten temat się nie wypowiadał a ciekawa jestem czego wymagają od kandydatki i na jakie ewentualne zarobki można byłoby tutaj liczyć. Ktoś ma jakieś doświadczenie i by się podzielił?

Paulina Nowy wpis

Zazdrośnicy, typowo polskie.ha ha.was nie stać prawda? Boli tylek??????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kołobrzeg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Justyna

Pani dyrektor jest mistrzynią PR-u. Wielką dyrektorkę (mała litera to nie błąd - tylko wielkość tej osoby) interesują tylko i wyłącznie zyski!!! 850 000 zł (tylko w 2015 roku) z budżetu miasta + 700 zł/m-c jeszcze od rodziców. W zamian wszystkie imprezy dodatkowo płatne (bilety do kina czy nawet na autobus podmiejski)!!! Poziom nauczania niestety niski. Bardzo zły stosunek nauczycieli do uczniów. Dzieci płaczą w prywatnej szkole - gratulacje! Niewygodni nauczyciele usuwani, mniej zdolne dzieci są na marginesie. Najgorsza szkoła w mieście - ale o tym z pewnością jeszcze Państwo usłyszycie. Kasa, kasa i tylko kasa - brawo dyrektor!!! A co tam dzieci. Pani Dyrektor kupiła sobie certyfikat!!! Firma przyznająca Certyfikat szkole to Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej - to oszuści i wyłudzacze. Każdy może kupić sobie taki certyfikat. Pierwszy w 2015 r., natomiast następny na rok 2016 otrzymuje się kolejny Certyfikat wraz z fakturą do zapłaty - już bez pytania czy się chce czy nie!!! W Polsce obowiązuje zasada: im bardziej oszukańcza firma, tym więcej przypina sobie certyfikatów uczciwości.
Taki "certyfikat" nie jest nic wart, wręcz odwrotnie, wzmaga czujność kontrahenta, który zaczyna podejrzewać, że masz coś na sumieniu.

@Justyna

Zgadzam się... dyrektorka ma wszystko gdzieś, tylko zależy jej na PIENIĄŻKACH... Nauczyciele dają bardzo zawyżone oceny... Większość dzieciaków jest tam dlatego, że nie poradziłyby sobie w szkołach państwowych...

@Anonim

Pod hasłem Anonim można napisać wszystko....

Zostaw merytoryczną opinię o Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak

Morska Kraina Przedszkole Prywatne Dorota Żurawska-Nowak