Opinie o Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c. w Leszno

Praca w tym przedszkolu to jakaś masakra (usunięte przez administratora)z pracownikami robi co chce jeśli dwie osoby pujda na chorobowe to masz robić za dwuch. Nauczycielki niektóre to czują się jak by nie wiadomo kim tam byli wszystkie obowiązki każą robić pomocą. Kadra do zmiany.

Pracownik Nowy wpis

Niestety, ale w wielu firmach tak jest, że jeśli ktoś jest nieobecny to ktoś inny musi go zastąpić. Może warto porozmawiać z nauczycielem i dojść do porozumienia jeśli pojawi się jakiś konflikt? Pozdrawiam

Nauczycielka Nowy wpis

Przecież pomoce nauczyciela mają zupełnie inne obowiązki niż nauczycielki. Pisząc, że nauczyciel zrzuca wszystkie obowiązki na pomoc masz na myśli, że pomoc prowadzi zajęcia z dziećmi, wypełnia dokumentacje, organizuje wycieczki? Szczerze wątpię.

Pracownik Nowy wpis
@Nauczycielka

Taka jest prawda nauczyciele nic nie robią czekają aż przelecą ich godziny pracy, a pomoce róbcie wszystko najlepiej jakby uczyły dzieci wszystkiego.

OBSERWSTOR Nowy wpis

Nie zgodzę się. Nauczyciele w tej placówce są wspaniali i oddani. Fantastycznie prowadzą zajęcia. Różnorodnie i ciekawe. Widać zaangażowanie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c. odbywa się również w języku angielskim?

Dorota

U nas taka sama sytuacja, nowa pani (usunięte przez administratora)powiedziała że może z nami zerwać umowę w każdej chwili, o rozmowie z tą Panią sami wypisaliśmy dziecko z tego przedszkola, nie do wiary że właściciel tego przedszkola pozwala Sobie na takie numery, odradzam te przedszkole

BOBY

Szczerze odradzam to miejsce, po zmianie (usunięte przez administratora)na nie kompetentną bez doświadczenia pedagogicznego ODRADZAM, moje dziecko dostało się do tego przedszkola wpłaciliśmy czesne po czym dwa dni temu oznajmiła nam nowa pani (usunięte przez administratora)że nasze dziecko ma nie przychodzić do przedszkola bo ona sama zrobiła selekcję dzieci, MASAKRA SZCZERZE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c..
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c.?

Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c.
  • Bolesława Prusa 35
    64-100 Leszno

Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Świat s.c.