Opinie o Fatis Polsport sp. z.o.o w Góra Kalwaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fatis Polsport sp. z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fatis Polsport sp. z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fatis Polsport sp. z.o.o w Góra Kalwaria

Jakie godziny pracy obowiązują w Fatis Polsport sp. z.o.o?

Czy urlop w Fatis Polsport sp. z.o.o jest płatny 100%?

Pracownik Nowy wpis

Tak.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fatis Polsport sp. z.o.o?

Były pracownik Fatis Polsport

Oczywiście !!! Nauczą cię tam wszystkiego !!! To firma wielozadaniowa ????nauczą cię jak myć samochód Prezesom lub okna, kosić trawę, trochę budowlanki i potem możesz być handlowcem albo spawaczem ????naprawdę można tam robić wszystko ????pełen rozwój????

Gg Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, radzę uciekać jak najdalej, terror i wyzysk A płacą marna

Grzegorz

Przyznają pracownikom kartę multisport? Jaki jest socjal?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fatis Polsport sp. z.o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Praca w garbarni, Baniocha
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Wiki

Taką macie dobrą pracę i dlatego przestaliście tu zaglądać?

Jakie wartości są cenione w Fatis Polsport sp. z.o.o?

Proszę mi wierzyć ŻADNE

Barnaba

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Witold

@Do Klara przypominam o kulturze wypowiedzi na forum. @Klara aktualnie nie widziałam ofert pracy w firmie Fatis Polsport. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w tej firmie, warto jest śledzić sytuację na bieżąco. @Filip w takim razie jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie Fatis Polsport? @Odradzam stanowczo w czym objawia się brak szacunku do pracownika? Są to poważne oskarżenia, które nieuargumentowane mogą zostać odebrane za niewiarygodną insynuację.

Ciekawy
@Witold

Tyle uwag i pytań Panie Witoldzie to może dołączę jedno o siebie @dlaczego w kontaktach po przełączeniu na język niemiecki i rosyjski jest wizerunek pracownika którego już w Fatis Polsport dawno nie ma ? Czy to nie narusza najnowszych przepisów o Ochronie Danych Osobowych i wykorzystywania bezprawnie wizerunku ? No chyba że Fatis Polsport ma na to zgodę byłego pracownika ...No nie będę sam wnikał w profesjonalne prowadzenie informacji kontaktowych na stronach obcojęzycznych WWW

Klara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Do Klara
@Klara

Klara weź puknij się w łeb i poczytaj komentarze. Odpowiedz nasuwa się sama :-)Co za pytanie skoro wszyscy odchodzą to potrzebują zawsze kolejnych nowych naiwnych itd...

Odradzam stanowczo

Nie polecam, brak szacunku do ludzi, traktowanie jak śmieci. Zarząd ma oczekiwania których sam nie potrafi zdefiniować. Sprzeczne komunikaty na porządku dziennym. Tragedia. Nie wyplacaja tego co obiecali. Zarząd zarzadza strachem ludzi a nie nimi samymi. Nieważna jest twoja opinia bo i tak zostanie skrytykowana przez Pana v-ce prezesa. Nie polecam. Szkoda życia na takie przygody chyba że chcesz doświadczyć Mobbingu na własnej skórze. Dlugie czekanie na spotkania to standard .

Też odradzam stanowczo
@Odradzam stanowczo

Popieram każde słowo bo było to też przeze mnie doświadczone.

Filip

Jak komuś nie po drodze z dobrą praca to wszystko mu się nie podoba!!!

Odradzam stanowczo
@Filip

Nie wiesz o czym mowisz drogi Filipie.

Były pracownik firmy
@Filip

Śmieszą mnie tego typu komentarze pisane w odwecie przez Zarząd lub z jego polecenia na każdą kiepską opinie na temat Polsportu ...nie głupi wymyślił że prawda w oczy kole!

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma. Zawsze może być co trzeba poprawiać ale tak już jest!!!!

Witold

@Do zainteresowanego mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Fatis Polsport sp. z.o.o ? Twój komentarz niewiele mówi zainteresowanym. W tej chwili prowadzona jest rekrutacja do działu sprzedaży i na produkcję, wiesz jak wygląda praca na tych stanowiskach?

@Witold

Witam, będąc na rozmowie kwalifikacyjnej umówionej na godzinę 12:30 czekałam pod drzwiami godzinę. Nie szanują ludzi i ich czasu !!!! Widać jak traktują ludzi, nikomu nie polecam ! Po godzinie czekania wyszłam bo każdy szanujący się człowiek nie pozwoli na takie traktowanie

Ki-nia
@pracownik

Przykre...ale skoro na rozmowie takie wnioski wyciągnięte zostały to szkoda twojego czasu na pracę w tak dziadowskiej firmie!!!!!!!!!!

Witam chciałem dowiedzieć się coś więcej o pracy w firmie panującej atmosferze i zarobkach.

Do zainteresowanego
@Zainteresowany

Poczytaj komentarze poniżej wszystkie negatywne są prawdziwe a pozytywne to ściema zarządu pisana w odpowiedzi :-)))

Chińczyk

Niech zwolnią wszystkich i u Chińczyków kupują to skończy się narzekanie.

Obserwator
@Chińczyk

I to jest rozwiązanie ???? po co mają oszukiwać i poniżać dalej ludzi????

Obecnie pracujący

Odradzam osoba inteligentnym i szanujących się. Pracownik z dlugomim stażem i znający sie na robocie jest wykorzystywany i niema prawa głosu. Co innego swierzo zatrudnieni pupile olewający; prace, wydającego polecenia i powierzone obowiązki. Można by było podać mnóstwo przykładów. Zaraz pewnie przyd...na polecenie podważa moja opinie jak inne na tym forum. Śmiało...

Były pracownik Polsportu

Staż mojej pracy w Polsporcie dość długi...Zadowolenie z pracy i atmosfera było wszystko OK... pensja na czas , ale niestety do czasu zmiany Zarządu... nie trzeba było kupować biletu do cyrku bo był na miejscu;-) Wypowiedzenie z mojej strony, bo w cyrku pracować się nie chce ;-)))

Słoń
@Były pracownik Polsportu

A w tym cyrku to prawdziwe słonie są?

Jacek
@Były pracownik Polsportu

I żyrafy?

Nick1
@Jacek

Ani słonia ani żyrafy nie ma ale większość pracowników wie, o co chodzi. Niektórzy spędzili tam masę czasu i firmę traktują bardzo osobiście dlatego ciężko i patrzeć na to co się dzieje i pracować. Czego by tu nie napisano łatwo potwierdzić osobiście bo ciągle ogłoszenia są. I to powinno dać do myślenia. Niestety nie polecam tym którzy szukają miejsca na dłużej.

Alonso

Ja tam polecam ,miły Zarząd, kasa na czas i w odpowiednim wymiarze ;-) Spoko loko

Zaprac

Wypłata zawsze na czas, wiem, co mam robić i tak już 6 lat.

Nik
@Zaprac

I wszystko w temacie wiadomo

Maria

Ludzie skąd w Was tyle jadu,jak wam nie pasuje to droga wolna.... Nikt Wam za nic nie robienie nie będzie płacił. Prezesi dają wam zatrudnienie ,płacą należycie jak trzeba zawsze na czas,godziny pracy dogodne. Tyle ludzi ma pracę w większości są to wieloletni pracownicy,chyba o czymś to świadczy. Zero wdzięczności!

Xyz
@Maria

Żenujące

Maria
@Xyz

Żenująca to jest twoja osoba o czym świadczą te słabe komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fatis Polsport sp. z.o.o - Góra Kalwaria

Fatis Polsport sp. z.o.o