Opinie o Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz w Łódź

Krystyna Nowy wpis

Niedawno ponownie, w sumie już kilka razy w ciągu ostatnich 4 lat, korzystałam z usług Pani notariusz i Jej kancelarii. Zawsze była bardzo pomocna, rzeczowa i udzielała cierpliwie i spokojnie wyczerpujących informacji, a czasami miałam sporo pytań i wątpliwości dotyczących moich spraw. Wszystko zawsze było sprawnie załatwione i w dogodnych dla mnie terminach. Kancelaria ma bardzo dobrą lokalizację. Z czystym sumieniem poleciłam usługi Pani notariusz mojej rodzinie i znajomym, którzy zastanawiali się nad wyborem notariusza. Podzielają moje zdanie. Pani notariusz jest miła, sympatyczna i godna zaufania. Polecam.

Paulina Nowy wpis
@Krystyna

Bardzo zachecajace to co piszesz, naprawde. A cenowo w miarę przystepnie? To tez wazne nie kazdy niestety ma duzo pieniazków..

Kaja Nowy wpis
@Paulina

Paulina, Kancelaria notarialna nie oferuje swoich usług na zasadzie kto da taniej. Stawki notariusza określane jaki taksa notarialna są uregulowane w rozporządzeniu ministra sprawiedliwości. Jeżeli chcesz się sugerować ceną, to z pewnością znajdzie się notariusz który zrobi ci daną czynność za 1 zł, ale czy ona będzie zrobiona dobrze i profesjonalnie? Ryzyko po Twojej stronie. A u pani notariusz masz gwarancje profesjonalizmu podczas wykonywanej czynności ;)

Polecam Kancelarie. Widząc tutaj kilka negatywnych komentarzy nie mogę się z nimi zgodzić. Pani Notatiusz jest niezwykle przyjazną osobą z dużą wiedzą.

Iza Nowy wpis
@Piotr

No właśnie mieszane mam uczucia po przeczytaniu tych różnych komentarzy. Twoja współpraca z tą panią przebiegła bez żadnych problemów, czy może jednak coś było nie tak?

Nie polecam, Pani notariusz nie ma wystarczającej wiedzy, odniosłam wrażenie że to ja powinnam znać przepisy i kierować Panią notariusz a nie odwrotnie. Jest nie miła.

Weronika
@Gość

Państwa komentarz ma niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście pomijając błędy w pisowni, należy zauważyć, że nie posiadają Państwo takiej wiedzy jak Pani notariusz u której byliście. Nie skończyliście Państwo prawa, ani nie odbyliście aplikacji notarialnej. Sprawdzenie jak powinna przebiegać czynność w Internecie znacznie się różni od tego jak wygląda ona w praktyce. Bardzo łatwo jest napisać negatywny komentarz po złości. Ja wielokrotnie korzystałam z usług Pani notariusz, nigdy się nie zawiodłam, zawsze czułam się zaopiekowana. Przykro czyta się złośliwe komentarze, tylko po to żeby poczuć się lepiej.

Ilona
@Weronika

Gdzie masz te błędy? Nie rozumiem po co czepiać się takich szczegółów. Czyżby po złości? Człowiek ma prawo do wyrażenia własnej opinii, nie padły żadne obelgi, a z tego co widzę to poniżej znajdziemy więcej negatywnych komentarzy, więc chyba coś jest na rzeczy, prawda?

Hubert

Polecam Kancelarię, bardzo rzetelna obsługa, merytoryczna, godna zaufania. Pani notariusz z doświadczeniem, odpowiednim podejściem do klienta - pełen profesjonalizm. Polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janosik

Kancelaria jest bardzo dobrym pracodawcą. Myślę, że maruderów można spotkać w każdej firmie!

brakpomysłunanick

NIEPROFESJONALNA!!!!!!!!!!!!!! Brak możliwości przeczytania aktu nawet godzinę przed podpisaniem.Słows proszę,przepraszam,dziękuję są nieznane nawet aplikantom. Wyżej.....niż mają

Bartek

To jest forum pracowników kancelarii natomiast klienci powinni pisać swoje uwagi na adres firmy!

Klient

BIURO NOTARIALNE ANNA OSKALDOWICZ UWAGA!!!!! UWAGA!!! PRACOWNICY BIURA NIE INFORMUJĄ RZETELNIE O KOSZTACH CSŁKOWITYCH USŁUGI !!!!! W KOŃCOWYM EFEKCIE CENA JEST INNA , BARDZO WYSOKA I ODBIEGA OD POCZĄTKOWYCH ZAPEWNIEŃ !!!!!! W 100 % ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TYM BIUREM, NIGDY WIĘCEJ !!! WYŁUDZACZE I BRAK GODNOŚCI !!!!!!

@Klient

Proszę nie zamieszczać nie prawdziwych informacji na temat Kancelarii Notarialnej. Zawsze udzielane są rzetelne informacje o czynnościach oraz o kosztach. Kancelaria jest prowadzona od ponad 10 lat i nigdy !! klienci nie zgłaszali żadnych problemów

Jacek
@Klient

Potwierdzam, mam dokładnie takie same doświadczenia. Nawet akt nie został odczytany w całości, w dodatku zawiera błędną informację o wydaniu przedmiotu. Strony czynności nie są traktowane w równy sposób. Brak profesjonalizmu i należytej rzetelności urzędnika. Zalecam omijać kancelarię z daleka.

Gabriela

Opinie pozostawione przez Was są cennym źródłem informacji o Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz ale pod kątem usług jakie świadczy klientom. Jednak na tym forum powinny znajdować się głównie merytoryczne komentarze o tej firmie jako pracodawcy. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione w tej kancelarii o zamieszczenie wypowiedzi o warunkach pracy w niej.

PIOTR

Kancelaria jest w świetniej lokalizacji, dojazd bez problemu. Sekretariat był pomocny, dziewczyny udzieliły mi potrzebnych informacji, wiedziałem jakie dokumenty będą potrzebne. Pani notariusz była dla nas bardzo uprzejma,widać jej duże doświadczenie z klientem. Podczas czytania aktu wszystko nam wyjaśniła. Dziękuje za pomoc i do zobaczenia.

Katarzynaaa

Polecam Panią Annę, jest to rzetelna osoba, godna zaufania. Super pomocna, polecam!

werkaq

Pani Notariusz(usunięte przez administratora) jest niezwykle pomocną osobą z duża dozą empatii do ludzi. Jej profesjonalizm jest widoczny na każdym kroku. Wszystko załatwione sprawnie. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz - Łódź

Kancelaria Notarialna Anna Oskaldowicz Notariusz
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Brzeźna 12 lok. 4
    90-303 Łódź