Opinie o Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark w Biskupiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark w Biskupiec

Czy Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zleceniodawca Nowy wpis

Nie polecam! Ten człowiek w dalszym ciągu "pracuje", a raczej wykonuje fuszerki. Wyłudził tygodniówki, wziął na litość o dodatkowe środki na opłacenie podatków (nie ma zarejestrowanej działalności!!!), zmarnował materiał, narobił szkód w 2 mieszkaniach sąsiadujących i uciekł! Naprawa szkód wyrządzonych przez tego człowieka i remont od początku kosztował podwójnie! Oczywiście prac nie skończył, uciekł! Jeśli ktoś jeszcze jest pokrzywdzony przez tego człowieka, to proszę o kontakt. Ja idę do sądu. Mój nr 515 513 113

Zleceniodawca Nowy wpis
@Zleceniodawca

We wrześniu 2022 r. otworzył działalność gospodarczą. Niestety nie poszło to w parze z fachową pracą czy traktowaniem zleceniodawcy z szacunkiem. Nikomu nie polecam tego człowieka!

Jakie są warunki zatrudnienia w Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark?

Zleceniodawca

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone prze tego pana w związku z tym chce założyć sprawę sądową o zwrot poniesionych kosztów

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zleceniodawca

Nie polecam!!!! Wykonanie remontu mieszkania, w tym łazienki pozostawia wiele do życzenia. Wykończenie tragiczne, ostrzegam wszystkich przez współpracą z tym człowiekiem!!!! Nie przyjmuje krytyki, gdy się go prosi żeby coś poprawił jest opryskliwy, nie zna standardów wykończeniowych, zatrzymał się na standardach obowiązujących 20 lat temu i tak robi do tej pory. Jeśli chcesz mieć elegancko i nowocześnie wykończone mieszkanie, nie decyduj się na jego usługi. Szkoda nerwów, zostaniesz naciągnięty na dodatkowe koszty bo ktoś będzie musiał poprawić po nim fuszerkę. Owszem masz umowę, chociaż nie wiem czemu skoro nie ma zarejestrowanej firmy, a praca na czarno jest w Polsce karana.. hmm.. tylko co Ci z umowy jak bierze tygodniówki, efektów pracy nie widać a no koniec rzuca pracę a Ty zostajesz z tym syfem i weź się czlowowku martw... NIE BIERZCIE GO DO REMONTU WŁASNYCH MIESZKAŃ!!!! Ludzie piwnice i pomieszczenia gospodarcze mają lepiej wykończone.. zero pokory...

@Zleceniodawca

Jestem w tej samej sytuacja mieszkanie nie skończone wyludz 9.600 łazienka nie skończona panele źle położone geberyt to rozbiórki całe mieszkanie do poprawki to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) czas zgłosić na policję zamknąć (usunięte przez administratora)aby nikomu już krzywdy nie zrobił to mój numer telefonu 602112386

Zleceniodawca

Nie polecam tego człowieka jest nie uczciwy nie posiada firmy ma zajęcia komornicze wyłudza tygodniówki nie wywiązuje się remontu u miał być 12.07.2021 do 12.08.2021 mieszkanie nie skończone zrobiona połowa pracy gdy się zwraca uwagę odzywa się po chamsku jeśli chcesz opinie albo porozmawiać to mój telefon 602112386 ostrzegam nie zawierają żadnej umowy

klijent

Zleceniodawca Nie polecam tego fachowca nie robi nic zgodnie z kunsztem budowlanym,wszystko zepsuł,naraża inwestora na koszty jak zwraca się mu uwagę jest opryskliwy, ten fachowiec powinien remontować kurniki .Najlepiej mu wychodzi branie co tydzień zaliczek, Chcesz mieć zszargane nerwy i dodatkowe koszty to zatrudnij tego fachmana......

zleceniodawca

czy u kogoś robił ten fachowiec proszę o kontakt 509460423 u mnie właśnie robi i jak na razie psuje robotę a zrobił dopiero pokoje i nie wiem czczy mi nie zepsuje płytek, narazi mnie na straty i nerwy,chciałbym zobaczyć jak zrobił u innych

Zleceniodawca

Nie polecam tego "fachowca" zepsuł robotę całkiem. Jest to moja obiektywna opinia. Nie zrobił niczego sumienie z kunsztem budowlanym.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark - Biskupiec

• Jak się pracuje w Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark?

Marek Sołtan Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Mark
  • Poznańska 8 lok. 11